Sari la conținut

Anda 0750776359


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut tuturor, am revenit la această bombă ts pe care o ador,formele ei,mai ales fundulețul ei bombat si catifelat.Am venit în locația ei și ma așteptat afară și cum arată ea,de 3 ori mai bine acuma, m-am pierdut în ochii ei mari și frumoși, ea vorbea destul de rapid dar eu uneori nu mai știam ce să zic din cauza că am revăzut-o și arată demențial tipa.

Când am ajuns la locație, eu deja eram in călduri,când m-am dezbrăcat, era sculată pula mea la maxim iar ea mi-a zis că sunt destul de pulos și o va durea și a început cu un oral calumea,bună rău, când o sugea dădea și din bucile ălea bune.

Până la urmă am vrut să mă termin pe curul ei frumos și pe spatele ei,vă spun de acuma, e bună rău de pulă ea.

ON:10

O recomand cu încredere băieți!

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Salut tuturor, am revenit la această bombă ts pe care o ador,formele ei,mai ales fundulețul ei bombat si catifelat.Am venit în locația ei și ma așteptat afară și cum arată ea,de 3 ori mai bine acuma, m-am pierdut în ochii ei mari și frumoși, ea vorbea destul de rapid dar eu uneori nu mai știam ce să zic din cauza că am revăzut-o și arată demențial tipa.

Când am ajuns la locație, eu deja eram in călduri,când m-am dezbrăcat, era sculată pula mea la maxim iar ea mi-a zis că sunt destul de pulos și o va durea și a început cu un oral calumea,bună rău, când o sugea dădea și din bucile ălea bune.

Până la urmă am vrut să mă termin pe curul ei frumos și pe spatele ei,vă spun de acuma, e bună rău de pulă ea.

ON:10

O recomand cu încredere băieți!

 

Te Pupacesc! 💋

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Buna dragilor va pup! Și va aștept la locația mea unde putem sa petrecem timpul împreuna tratament hormonal

150! O finalizare

300 ora Futaciosii Mei! Servicii fără graba!

Locatie: Kogălniceanu 30

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Un numar de telefon?

Buna dragilor va pup! Și va aștept la locația mea unde putem sa petrecem timpul împreuna tratament hormonal

150! O finalizare

300 ora Futaciosii Mei! Servicii fără graba!

Locatie: Kogălniceanu 30

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Deja prețul serviciilor lăsa de dorit cela care sunt reale ca și ts au 200/250 finalizarea 400/500 ora deci când auziți 100_150_250 ora de evitat

Si cele care intră free ?

Cum le cataloghezi bby ? :(

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Pose?

Baby deocamdată poze aici nu pun ma poți cauta pe Instagram sau Facebook cum vrei tu! Dar revin cu poze cât de curând și aici pentru ca nu sunt in țara deocamdată baby 💋

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Hello 💋 Èšin sa va anunț ca deseară am sa ajung in București! Futaciosii mei 😅👄

 

200 o fin

300 ora 💋

 

Servicii totale! Fără graba 💋 Iar după cred ca am sa apar puțin pe Cluj 💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello 💋 Èšin sa va anunț ca deseară am sa ajung in București! Futaciosii mei 😅👄

 

200 o fin

300 ora 💋

 

Servicii totale! Fără graba 💋 Iar după cred ca am sa apar puțin pe Cluj 💋

Dar lasa ne si "motanelul", sa stim la ce sa ne asteptam. :))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună seara futăciosilor,am fost azi pe la Anda,m-a așteptat în niște chiloței de i se vedea fundulețul acela bombat și frumos.

Am stat la povești una în alta după care am trecut la actiune,vă spun sigur,fata asta o suge cu foarte multă pasiune iar analul e foarte strâmptă încât și-a dat și ea drumul în timp ce pompam în curul ei frumos.

Din partea mea are 10 pe linie

O.N-10

A.P-10

Am să mai revin pe la ea ðŸ˜

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Bună seara futăciosilor,am fost azi pe la Anda,m-a așteptat în niște chiloței de i se vedea fundulețul acela bombat și frumos.

Am stat la povești una în alta după care am trecut la actiune,vă spun sigur,fata asta o suge cu foarte multă pasiune iar analul e foarte strâmptă încât și-a dat și ea drumul în timp ce pompam în curul ei frumos.

Din partea mea are 10 pe linie

O.N-10

A.P-10

Am să mai revin pe la ea ðŸ˜

Kiss you 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...