Sari la conținut

Anda 0750776359


Postări Recomandate

Vizitator andaminits
Reputație: 0

Buna dragilor țin să vă anunț că am Reapărut puțin pe la Capitală! 

Activez in București momentan! 

150 f

300h 

Servicii totale oral anal nici o problemă erectie 👅 jucăușă totul cu răbdare !

Zona undeva pe Piata Romana! 

Discretie totală cer și ofer! Pupici 💋

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: guess :)
  • Oras:LalaLand
  • Telefon: guess :)
  • Oras:LalaLand

Vin si eu cu o " bagare n seama " , Anda .. o minunatie de creeatura, micuta si zambareata, dulce si rea si in acelas timp ;D

 

O recomand, spor voua !

 

Anda

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/anda-new-minnie-top-luxurry-transex/gi00h9282dg27270e358dii4h05hg7e6.html

@ dazz Ai aici poze, detalii - numar de telefon.

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0
Acum 11 ore, FabiFabian a spus:

Vin si eu cu o " bagare n seama " , Anda .. o minunatie de creeatura, micuta si zambareata, dulce si rea si in acelas timp ;D

 

O recomand, spor voua !

 

Anda

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/anda-new-minnie-top-luxurry-transex/gi00h9282dg27270e358dii4h05hg7e6.html

@ dazz Ai aici poze, detalii - numar de telefon.

Pupi iubi 💋😈

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Hei țin să vă anunț că  am să activez și pe partea Brăilei puțin ! 

Servicii fără grabă totul e ok fără grabă deschisa erecție jucăușă undeva pe la 17 18 potrivită pentru cei Începători! 

150 f

300h

Zona centrala discreție seriozitate și Igienă Maxima 💋

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 ore, andaminits a spus:

Hei țin să vă anunț că  am să activez și pe partea Brăilei puțin ! 

Servicii fără grabă totul e ok fără grabă deschisa erecție jucăușă undeva pe la 17 18 potrivită pentru cei Începători! 

150 f

300h

Zona centrala discreție seriozitate și Igienă Maxima 💋

 

 

 

Prin Timiș când ajungi 😍😍😍

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Țin să vă anunț că ajung in aceasta seara și puțin pe la Pitești 2 3 zile aproximativ! 

Incepem programul 👅💯

150f 

300 h 

Servicii de Topp!  

Locație undeva centrala la nici un minut de Zona Centrala! 

Singurica direcție!

Programări! 0750776359 Pupici Anda 💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Incepem programul?

150 f

300h 

Servicii totale fără grabă! Erecție jucăușă și Pofticioasă😈👄

Locația Piata Romana! Discretie totala l!

 

 

 

 

Link spre comentariu

Salut futaciosi, vreau să vă descriu și eu intalnirea mea cu putza asta mică.  Fiind cu ceva treabă pe la Cluj am văzut că activa pe acolo și am zis să o incerc și eu puțin.  Am sunat-o ,era liberă și mi a dat locația pe waats up. Am ajuns la locație,un bloc turn de vreo 10 etaje cred,am urcat cu liftul și am intrat în garsonieră.  Anda este o tipă miniona, frumușică, foarte tânără, are un cur ferm și bombat și o pulica numai bună de supt. Este o " tipă " care promite pe viitor dacă și mai îmbunătățește serviciile și eu am incredere ca asa va fi,deoarece acum e pusă pe fast-fuck. Am început cu FK dulce dar cam scurt,apoi ne am făcut oral reciproc și am trecut la anal eu fiind activ unde după circa 5-6 minute de dat la buci în poziția " mama iedului" am finalizat glorios în prezervativ.  

Acum notele: Gfe-7 spre 8 . Dacă n ar fi fost asa grăbită aș fi dat un 9. ON -8,cam scurt și ăsta.  AP- 8. Are un fund demential, carnea tare numai bun de futut. Am plătit 150 lei pt aproximativ 12 minute door to door. Eu o sfătuiesc pe viitor să prețuiască mai mult clientul care plătește pentru serviciile ei și să nu mai fie pusă pe fast-fuck deoarece are potențial. Am incredere în ea că va ajunge la Top intr un viitor apropiat doar dacă și va îmbunătăți serviciile și nu va grăbi clientul. 

În rest numai de bine și eu voi mai merge la ea cu speranța că 1 nr va dura cel puțin 20-25 de minute și mi va acorda mai multa atentie plus ca vom avea timp de mai multe pozitii. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0
Acum 2 ore, pixanu a spus:

Salut futaciosi, vreau să vă descriu și eu intalnirea mea cu putza asta mică.  Fiind cu ceva treabă pe la Cluj am văzut că activa pe acolo și am zis să o incerc și eu puțin.  Am sunat-o ,era liberă și mi a dat locația pe waats up. Am ajuns la locație,un bloc turn de vreo 10 etaje cred,am urcat cu liftul și am intrat în garsonieră.  Anda este o tipă miniona, frumușică, foarte tânără, are un cur ferm și bombat și o pulica numai bună de supt. Este o " tipă " care promite pe viitor dacă și mai îmbunătățește serviciile și eu am incredere ca asa va fi,deoarece acum e pusă pe fast-fuck. Am început cu FK dulce dar cam scurt,apoi ne am făcut oral reciproc și am trecut la anal eu fiind activ unde după circa 5-6 minute de dat la buci în poziția " mama iedului" am finalizat glorios în prezervativ.  

Acum notele: Gfe-7 spre 8 . Dacă n ar fi fost asa grăbită aș fi dat un 9. ON -8,cam scurt și ăsta.  AP- 8. Are un fund demential, carnea tare numai bun de futut. Am plătit 150 lei pt aproximativ 12 minute door to door. Eu o sfătuiesc pe viitor să prețuiască mai mult clientul care plătește pentru serviciile ei și să nu mai fie pusă pe fast-fuck deoarece are potențial. Am incredere în ea că va ajunge la Top intr un viitor apropiat doar dacă și va îmbunătăți serviciile și nu va grăbi clientul. 

În rest numai de bine și eu voi mai merge la ea cu speranța că 1 nr va dura cel puțin 20-25 de minute și mi va acorda mai multa atentie plus ca vom avea timp de mai multe pozitii.

De data asta treci cu vederea și tu!😂💋 Mulțumesc frumos Iubițel! 

Data viitoare mult mai bine 💋  Mă încerci cum vrei tu!  😂💋

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0
Acum 9 ore, paul75mihai a spus:

buna , as putea sa vin si eu pentru un oral din partea ta

Scuza mă pentru întârziere Iubițel scrie mi pe Whatsapp 💋

Link spre comentariu
Vizitator andaminits
Reputație: 0

Hei dragilor! Țin să vă anunț că ajung undeva in jurul 18:00  la Constanța!  Am să lucrez in aceasta seara cu Iubitii mei Futaciosii.. 😈👅  Programari! 

150 f 

300h 

Zona Centrala! Servicii fără grabă! Full Service!    Sâni mărimea 3 Erecție Perfecta Jucăușă undeva la 18! 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...