Sari la conținut

Bună dragilor, Beatrice 0730442410


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 12 ore, beatrice bruneta a spus:

Astăzi sunt disponibilă până la ora 20.00💋

Vă pup și vă aștept cu drag!💋

Schimbă și tu orașul... de luni de zile mi se lasă la curul tău și nu te vii câteva zile la Reșița... 🙁🙁

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:in zona
  • Disponibila
  • Oras:in zona
  • Disponibila

Deplasării la pensiunii faci?

Povestea unui bărbat care adoră sexul" 
Dragi cititori, Astăzi doresc să vă împărtășesc câteva gânduri și sentimente despre una dintre cele mai intense și pline de viață aspecte ale existenței umane: sexul. Pentru mine, sexul nu este doar o plăcere pasageră, ci o adevărată sursă de bucurie și conexiune cu partenerul meu.  De la început, vreau să subliniez că ador sexul. Sunt un bărbat care știe să aprecieze frumusețea intimității și care se dedică în totalitate experienței senzuale. Îmi place să ofer clipe de neuitat partenerului meu, să descopăr noi frontiere ale plăcerii și să conturez împreună noi experiențe senzuale.  Întrebat despre aspectele specifice legate de mine și de plăcerea mea pentru sex, aș spune că mă definesc prin atenția la detalii, dorința de a explora fantezii noi și abilitatea de a citi cu sensibilitate semnele pe care mi le transmite partenerul meu. Pentru mine, sexul nu este doar o activitate fizică, ci o formă de comunicare profundă și autentică.  Ce m-a determinat să iubesc sexul în mod pasional? Motivele sunt diverse și bogate în experiențe care m-au condus către această formă de expresie a intimtății. Fie că vorbim despre momentele de tandrețe și pasiune, despre gesturile mici care conturează un moment de complicitate sau despre explorarea diferitelor nuanțe ale senzualității, sexul este pentru mine o cale către autocunoaștere și eliberare emoțională.  Îmi place să definesc experiențele mele sexuale ca fiind o combinație între \"hard\" și \"soft\". Știu să fiu pasional și intens, dar și rafinat și atent la nevoile și dorințele partenerei mele. Pentru mine, echilibrul dintre aceste două aspecte este cheia unei experiențe senzuale de succes.  Așadar, dragi cititori, vă invit să descoperiți și voi magia unei vieți sexuale împlinite, să explorați cu curaj limitele plăcerii și să vă dedicați trup și suflet unei experiențe senzuale autentice alături de partenerul vostru.Viața este prea scurtă pentru a nu trăi intens și pasional! Cu dragoste și căldură,b24ud

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Am fost la domnisoara pt a 3 oara,putin grasuta,dar nu exagerat,mi-a placut ca era amabila,zambareata, despre servicii pot sa spun ca merita 100 de ron descarcarea cand nu era ceva mai bun in deva,ieri cand am fost pretul a crescut la 150 ron fara sa creasca si calitatea serviciilor ba chiar era un pic nerabdatoare sa ma termine mai repede! La 100 ron finalizarea era o alegere decenta pentru o descarcare in lipsa de altceva daca iti plac plinutele,la 150 sunt cateva fete cu multe clase in deva betty si alexandra sunt doua dintre ele pe care le-am vizitat recent nu mai zic de diana blonda(roscata) care e nr 1 la raportul calitate pret! Concluzia este ca daca iti cresti tarfiul ar fi bine da vi cu ceva in plus! E adevarat ca nu mi-a bagat mana in buzunar si fiecare fata cere cat considera ea!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, specialguest69 a spus:

Am fost la domnisoara pt a 3 oara,putin grasuta,dar nu exagerat,mi-a placut ca era amabila,zambareata, despre servicii pot sa spun ca merita 100 de ron descarcarea cand nu era ceva mai bun in deva,ieri cand am fost pretul a crescut la 150 ron fara sa creasca si calitatea serviciilor ba chiar era un pic nerabdatoare sa ma termine mai repede! La 100 ron finalizarea era o alegere decenta pentru o descarcare in lipsa de altceva daca iti plac plinutele,la 150 sunt cateva fete cu multe clase in deva betty si alexandra sunt doua dintre ele pe care le-am vizitat recent nu mai zic de diana blonda(roscata) care e nr 1 la raportul calitate pret! Concluzia este ca daca iti cresti tarfiul ar fi bine da vi cu ceva in plus! E adevarat ca nu mi-a bagat mana in buzunar si fiecare fata cere cat considera ea!

Bună dragule, pot să îți spun foarte sincer ca ieri am avut doar doi domni care ma cunoșteau,  50 lei in plus iau la finalizare orală  , dar ieri nu am facut acest serviciu deci nu am avut pe nimeni cu 150. Sunt chiar și foarte sigură deoarece eu imi notez ce și cum.

Zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Ai dreptate....am scris din greseala ieri ma gandeam la ce scriu aici...sambata dupa amiaza te-am vizitat,nu stiu daca ti-ai notat,oricum cred ca ma cunosti,si nu era vb de finalizare orala, datile trecute mi-ai spus ca e 50 in plus fin orala, acuma mi-ai zis 150 fara sa amintesti ca e inclusa fin orala, in fine nu despre asta era vorba,ideea era ca daca tot ceri in plus sa oferi ceva in plus,sa aduci un plus la serviciile tale,oricum nu e o critica,am scris ce am constatat,iar eu o sa sar peste tine de acuma,cel putin pana aduci un plus la servicii pt banii in plus! O zi frumoasa !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, specialguest69 a spus:

Ai dreptate....am scris din greseala ieri ma gandeam la ce scriu aici...sambata dupa amiaza te-am vizitat,nu stiu daca ti-ai notat,oricum cred ca ma cunosti,si nu era vb de finalizare orala, datile trecute mi-ai spus ca e 50 in plus fin orala, acuma mi-ai zis 150 fara sa amintesti ca e inclusa fin orala, in fine nu despre asta era vorba,ideea era ca daca tot ceri in plus sa oferi ceva in plus,sa aduci un plus la serviciile tale,oricum nu e o critica,am scris ce am constatat,iar eu o sa sar peste tine de acuma,cel putin pana aduci un plus la servicii pt banii in plus! O zi frumoasa !

Nici sâmbătă nu am avut pe nimeni cu 150. Ciudat! Plus ca imi notez tot și sunt foarte sigură că nu imi uit serviciile pe care le practic. Cine mă cunoaște știe ce spun. Serviciile mele sunt mai sus și atâta tot. Cine dorește să mă vizite ok, cine nu iarăși ok. 

Zi frumoasă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

O dai in vrajeala domnisoara si nu e frumos,nu scriu prostii pe aici,nu sunt peste si nu am fete la produs,poti sa imi verifici recenziile pe unele le-am laudat pe altele le-am crititcat dupa gusturile mele normal,e posibil si altii ce am spus eu si dupa ar trebuii sa-i faci pe altii mincinosi! Eu zic sa te mai uiti o data in agenda! 🙃

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 minute, specialguest69 a spus:

O dai in vrajeala domnisoara si nu e frumos,nu scriu prostii pe aici,nu sunt peste si nu am fete la produs,poti sa imi verifici recenziile pe unele le-am laudat pe altele le-am crititcat dupa gusturile mele normal,e posibil si altii ce am spus eu si dupa ar trebuii sa-i faci pe altii mincinosi! Eu zic sa te mai uiti o data in agenda! 🙃

Chiar m-am uitat foarte bine. Si nu avut pe nimeni cu 150.

Iar daca e așa cum spui tu, și nu ti am facut finalizare orală trebuia sa imi spui frumos si primeai inapoi acei 50 lei. Dar culmea e ca la mine nu e niciun fel de vrajeala și chiar știu foarte bine cine vine la mine si cât sta și pentru ce plătește.  Sincer acum devine aiurea rău.  În fine nu îmi bat capul, zi frumoasă în continuare.  Dacă tot susții că așa e fie ca tine nu are rost sa mă cert pe aici. Ai fete de unde alege. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

💁🏼‍♀️SERVICII:
      🤍ORAL (protejat/neprotejat în funcție de igienă)
      ❤NORMAL( doar protejat)
      🤍FINALIZARE CORPORALĂ 
      ❤FINALIZARE ORALĂ +50 LEI 
      🤍MASAJ DE RELAXARE(la oră)
      ❤SEX ÎNTRE SÂNI
      🤍69
      ❤SĂRUTĂRI CORPORALE 

💁🏼‍♀️PREȚURI:
       💟100 LEI FINALIZAREA (25-30 MIN)
       💟200 LEI ORA (60 MIN)

 

💥Acestea sunt serviciile mele pentru doritori. Voi mai sta la voi în oraș câteva zile! Programarile se fac pe whatsapp sau telefonic.  Nu răspund la sms, numere private.  Nu fac ANAL și nu accept persoane cu bile sau alte accesorii sau in stare de ebrietate!💥

Locație în zona Dorobanți! Vă pup și vă aștept cu drag! Primăvară frumoasă tuturor.

Link spre comentariu

Hello dragilor 🤗

 de mâine începând cu ora 14.00 voi fi disponibilă în orașul vostru pentru câteva zile!🥰

 

SERVICII

    🔥ORAL : în funcție de igienă
    🔥NORMAL: doar protejat
    🔥69
    🔥 DIFERITE POZIȚII
    🔥MASAJ DE RELAXARE
    🔥FRENCH KISS : +50 lei (în funcție de igienă)
    🔥 FINALIZARE ORALĂ
    🔥 FINALIZARE FACIALA :+50 lei
    🔥 FINALIZARE CORPORALĂ

  PREȚURI
     🔥150 lei finalizarea (30 minute)
     🔥250 lei h (60 minute)


Programarile pot fi făcute pe whatsapp  la numărul 0722881955, programări ce vor fi confirmate cu 30 minutele înainte!💎

vă pupăcesc!💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 ore, patriotul11 a spus:

Nu colegu , asa cum mie imi plac slabanoagele, sunt colegi la care le plac fete pe care ai pe ce sa pui mina, vreau sa fiu elegant sa nu jignesc pe nime , nici fete nici colegi.

Spor Beatrice , spor colegii

Patriotu11 nu am vorbit cu tine dar in fine am vazut ca comentezi peste tot aiurea numai sa  comentezi dar in fine .

O zi făină 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:deva
  • Oras:deva

bUNA colegu Dumitru nu cu tine vorbeam ci faceam referire la ce o scris colegu xander92,

Eu pe forum NU vreu sa ma cert ci NIMENI , NICI SA MA IMPRIETENSC, cu NIMENI.

Caut doar fete de calitate cu bun simt si la servicii si la preturi.

O zi frumpasa iti doresc si tie colegu Dumitru777

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...