Sari la conținut

Buna sunt Nicolle si sunt noua in oras !❤️0740503970


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Chiar acum, g2br13l a spus:

Nici nu contează contextul. Gestul în sine e urat, asta ca să vorbesc civilizat. Cum sa te ducă mintea la asa ceva? Doamne ce nebuni pe aici, nebuni și lași. 

Cât de greu era sa urce și eventual sa te refuze? 

Aceiasi intrebare mi am pus si eu . Nu toata lumea poate fi pe plac la toata lumea , sau fiecare avem gusturile noastre . In fine ... fiecare cu ce l duce capul! 🙈😘☺️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Chiar acum, lexluthor a spus:

Nu multi au curajul raspunderii , sa isi asume gestul..asta denota ca e un putoi..scz de limbaj

Nu jignesc pe absolut nimeni, dar gestul d-lui mi se pare incredibil!! Vi,si ma urmaresti pe la scara sa vezi cum arat... doamne!! 🤣in fine , sanatate la toata lumea !!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu ma mai mira nimic! Probabil aia erau toti banii lui si nu era hotarat daca sa-i cheltuie sau nu. O fi dat cu banul la scara...cap, pajura🤣

  • Haha 3

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
9 minutes ago, Melissa.19 said:

Nu jignesc pe absolut nimeni, dar gestul d-lui mi se pare incredibil!! Vi,si ma urmaresti pe la scara sa vezi cum arat... doamne!! 🤣in fine , sanatate la toata lumea !!

La cap. 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
2 hours ago, g2br13l said:

La cap. 🤣🤣🤣

Auzi băiatu... cu fata asta mi-am tras-o chiar foarte bine și n-am ce să-i reproșez la capitolul ăsta. Cele spuse mai sus sunt mai mult ca un imbold că poate, dacă vrea, să arate mai mult decât foarte bine. Gagica e mică de înălțime și nu arată deloc bine genul ăsta de minione ...mai plinuțe.

Nu am reușit niciodată să pricep expresia asta ”grasă și frumoasă” ...expresie care a făcut mai mult rău decât bine timp de multă vreme. Oricât de bine s-ar simți anumite femei în pielea lor ...așa cum or fi ele... mai plinuțe, ele au în adâncul lor o anumită frustrare care se alimentează și o să explodeze la un moment dat.

Dragă Melissa, caută și informează-te cu privire la ceea ce înseamnă post intermitent. Te pup.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 30 minute, banana_lunga a spus:

Cele spuse mai sus sunt mai mult ca un imbold că poate, dacă vrea, să arate mai mult decât foarte bine. Gagica e mică de înălțime și nu arată deloc bine genul

Daca vb pe ocolite...spune direct ce te doare..de unde sa si dea lumea seama unde dai tu imboldurile..?...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
2 minutes ago, Pandishpan said:

Daca vb pe ocolite...spune direct ce te doare..de unde sa si dea lumea seama unde dai tu imboldurile..?...

Vorbeam cumva cu tine? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
8 minutes ago, benzema09 said:

E forum aici colegu, vorbești cu toți, dar de fapt nu te ascultă nimeni.

Nu zici și tu ceva nou? 🤣🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
1 oră în urmă, banana_lunga a spus:

Auzi băiatu... cu fata asta mi-am tras-o chiar foarte bine și n-am ce să-i reproșez la capitolul ăsta. Cele spuse mai sus sunt mai mult ca un imbold că poate, dacă vrea, să arate mai mult decât foarte bine. Gagica e mică de înălțime și nu arată deloc bine genul ăsta de minione ...mai plinuțe.

Nu am reușit niciodată să pricep expresia asta ”grasă și frumoasă” ...expresie care a făcut mai mult rău decât bine timp de multă vreme. Oricât de bine s-ar simți anumite femei în pielea lor ...așa cum or fi ele... mai plinuțe, ele au în adâncul lor o anumită frustrare care se alimentează și o să explodeze la un moment dat.

Dragă Melissa, caută și informează-te cu privire la ceea ce înseamnă post intermitent. Te pup.

 

Daca mi ai si spune care baiat esti... ar fi perfect , asa as stii si eu de ce nu mi ai zis in fata ... in fine, oricum multumesc , dar sincer la 55 kg ale mele ...cu inaltimea am inteles , trebuie sa mai dau putin din burtica jos ,in rest... nu vreau sa fiu nici os ! 😜🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
10 minutes ago, Melissa.19 said:

Daca mi ai si spune care baiat esti... ar fi perfect , asa as stii si eu de ce nu mi ai zis in fata ... in fine, oricum multumesc , dar sincer la 55 kg ale mele ...cu inaltimea am inteles , trebuie sa mai dau putin din burtica jos ,in rest... nu vreau sa fiu nici os ! 😜🤣

Pitico... caută și informează-te ce este postul intermitent.

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, banana_lunga said:

Auzi băiatu... cu fata asta mi-am tras-o chiar foarte bine și n-am ce să-i reproșez la capitolul ăsta. Cele spuse mai sus sunt mai mult ca un imbold că poate, dacă vrea, să arate mai mult decât foarte bine. Gagica e mică de înălțime și nu arată deloc bine genul ăsta de minione ...mai plinuțe.

Nu am reușit niciodată să pricep expresia asta ”grasă și frumoasă” ...expresie care a făcut mai mult rău decât bine timp de multă vreme. Oricât de bine s-ar simți anumite femei în pielea lor ...așa cum or fi ele... mai plinuțe, ele au în adâncul lor o anumită frustrare care se alimentează și o să explodeze la un moment dat.

Dragă Melissa, caută și informează-te cu privire la ceea ce înseamnă post intermitent. Te pup.

 

Deci sa înțeleg. Tu ți-ai tras-o cu Melissa când era Nicole. Adică acum vreo 11 luni. Și acum vreo 11 luni Melissa noastră avea vreo 10-15 kg mai puțin. Când ea a făcut treaba foarte bună. Acum când ea a revenit pe aici, ți-ai zis  ca ar fi bine sa reiei acțiunea de unde ai lăsat-o acum un an. Și de-al dracu ce ai fost, te-ai programat și n-ai vrut sa te duci ci ai ales sa o urmărești în fata blocului. Și te-ai apucat sa o cerți ca e o grasa nemernica ce a reușit sa facă 55kg. Tu acum, băiat bun, ii recomanzi sa tina post, intermitent. 

Eu sint nelămurit, esti iubi? Fostul iubi? Viitorul iubi? Ca altfel nu prea îmi da cum naiba de îți pasă ție de viata ei și de kilogramele ei? Poate ne lămurești. 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta-ciresica
  • Oras:Constanta-ciresica
Acum 19 minute, g2br13l a spus:

Deci sa înțeleg. Tu ți-ai tras-o cu Melissa când era Nicole. Adică acum vreo 11 luni. Și acum vreo 11 luni Melissa noastră avea vreo 10-15 kg mai puțin. Când ea a făcut treaba foarte bună. Acum când ea a revenit pe aici, ți-ai zis  ca ar fi bine sa reiei acțiunea de unde ai lăsat-o acum un an. Și de-al dracu ce ai fost, te-ai programat și n-ai vrut sa te duci ci ai ales sa o urmărești în fata blocului. Și te-ai apucat sa o cerți ca e o grasa nemernica ce a reușit sa facă 55kg. Tu acum, băiat bun, ii recomanzi sa tina post, intermitent. 

Eu sint nelămurit, esti iubi? Fostul iubi? Viitorul iubi? Ca altfel nu prea îmi da cum naiba de îți pasă ție de viata ei și de kilogramele ei? Poate ne lămurești. 

Scuzele mele ca ma bag la recenzia transmisa lui... nu stiu daca a fost anul trecut, sau a fost acum, doreste sa ramana anonim mi a spus , este fix decizia lui. Eu iubiti, amanti,sau cum vreti voi,nu am avut si nici nu o sa am, cel putin in Constanta . Asta este parerea lui, si sincer nu o poate schimba nimeni, nu ma deranjeaza faptul ca mi a spus chestia asta , eu oricum o sa fac ce ma duce capu' . 🤣pentru ca ,chiar nu sunt grasa , la modul cel mai serios . Dar nah, ce sa zic, fiecare cu parerea lui. Toate cele bune !!❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
28 minutes ago, g2br13l said:

Deci sa înțeleg. Tu ți-ai tras-o cu Melissa când era Nicole. Adică acum vreo 11 luni. Și acum vreo 11 luni Melissa noastră avea vreo 10-15 kg mai puțin. Când ea a făcut treaba foarte bună. Acum când ea a revenit pe aici, ți-ai zis  ca ar fi bine sa reiei acțiunea de unde ai lăsat-o acum un an. Și de-al dracu ce ai fost, te-ai programat și n-ai vrut sa te duci ci ai ales sa o urmărești în fata blocului. Și te-ai apucat sa o cerți ca e o grasa nemernica ce a reușit sa facă 55kg. Tu acum, băiat bun, ii recomanzi sa tina post, intermitent. 

Eu sint nelămurit, esti iubi? Fostul iubi? Viitorul iubi? Ca altfel nu prea îmi da cum naiba de îți pasă ție de viata ei și de kilogramele ei? Poate ne lămurești. 

Da' parcă-i mai bine să te roadă focurile curiozității. Prea te bagi în seamă aiurea și cauți harță. Te-aș da un pic cu fățăul ăla al tău de asfalt că meriți mai grav de atât oricum. 

Hai acum, du-te și cântă la altă masă că ciubuc nu ți-aș da nici un nasture.

  • Minus 3
Link spre comentariu
15 minutes ago, banana_lunga said:

Da' parcă-i mai bine să te roadă focurile curiozității. Prea te bagi în seamă aiurea și cauți harță. Te-aș da un pic cu fățăul ăla al tău de asfalt că meriți mai grav de atât oricum. 

Hai acum, du-te și cântă la altă masă că ciubuc nu ți-aș da nici un nasture.

Impertinent și prost crescut. Și pe deasupra și prea încrezut în forțele sale. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
33 minutes ago, g2br13l said:

Impertinent și prost crescut. Și pe deasupra și prea încrezut în forțele sale. 

Pentru că le am. Dar tu ești prea prost și chiar meriți să fii fărâmat. Tomberon prea plin de tine care ești!

  • Haha 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 02.08.2021 la 21:33, Melissa.19 a spus:

Daca mi ai si spune care baiat esti... ar fi perfect , asa as stii si eu de ce nu mi ai zis in fata ... in fine, oricum multumesc , dar sincer la 55 kg ale mele ...cu inaltimea am inteles , trebuie sa mai dau putin din burtica jos ,in rest... nu vreau sa fiu nici os ! 😜🤣

Nici nu trebuie sa fi esti apetisanta cu forme .. si iti sta foarte bine 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...