Sari la conținut

Buna sunt Nicolle si sunt noua in oras !❤️0740503970


Postări Recomandate

eeee....creatura ...te plateste si isi plimba pula prin gura ta!...si scuipa  pe fata ta!

Daca ai fi venit la mine poate ca imi cereai tu sa ma pis pe tine . In schimb tu sa ma scuipi pe mine ,niciodata -n viata . nu stiu care dintre noi doi e mai jalnic , eu ca muncesc ca asta i meseria mea , sau tu ca dai bani? Puneți întrebarea asta . Daca erai cineva poate ca aveai o iubita si nu era nevoie sa dai bani sau sa ti faci laba ! joac-O p asta !

Link spre comentariu
Vizitator totenkopf
Reputație: 0

Daca ai fi venit la mine poate ca imi cereai tu sa ma pis pe tine . In schimb tu sa ma scuipi pe mine ,niciodata -n viata . nu stiu care dintre noi doi e mai jalnic , eu ca muncesc ca asta i meseria mea , sau tu ca dai bani? Puneți întrebarea asta . Daca erai cineva poate ca aveai o iubita si nu era nevoie sa dai bani sau sa ti faci laba ! joac-O p asta !

Link spre comentariu

cum?? daca m-am jucat cu fata si buzele tale....se pune?si inca ceva ....da am dat cu bani...de fapt i-am aruncat....

Da , te cred . Bravo ! Astăzi ai mancat ceva ? te rog sa te lasi de sportul asta cu scrisul pe aici, ca ti se face foame ! Zi buna . Si încetează ,ca m ai plictisit grav, crede ma !

Link spre comentariu
Vizitator totenkopf
Reputație: 0

Dragă Nicolle,

 

Văd ca iar a ieșit frasuiala mare (pe topicul tau...

Din ce spui tu mai sus, lași sa se înțeleagă că toți clienții tăi sunt niște "labari jalnici", fără iubită etc. etc. , căci altfel nu ar apela la serviciile tale.

Știi cum se spune - nu e frumos să musti mina care te hrănește....

Labari sau nu, jalnici sau nu, cu iubită sau fără - ei sint clienții tăi si datorită lor maninci și tu o piine.

 

Vezi ca nu e frumos ce ai zis, mai ales ptr clienții care ti-au dat recenzii bune (gica1955, vitceibo etc). Ce să inteleg - si ei intra la categoria menționată mai sus??

 

Rușinica

Link spre comentariu

Vezi ca ai cam ramas fara cuvinte ! aveti dreptul sa scrieți ce vreți, cum vreți ,nu ma intereseaza . In schimb si eu am dreptul sa vorbesc , sa jignesc ,sa fac ce vreau ca doar e contul meu ,nu? doar ca mie nu prea imi permite religia sa mi bat joc de tine si restul ca tine . te pup, si veziti de drum ,poate te rețin!

Este contul ,,tau,,dar nu îți poți permite orice..și apropo de asta..de rămasul fara cuvinte..tu ai rămas și cum răzbunarea este singurul lucru pe care poți să îl faci.. pardon răzbunarea este arma prostului..așa se spune..dai cu -..nu este pentru prima dată când faci asta.. inițial am crezut că este o greșeală dar se pare că nu..hai spor la minusari..și nu mă mai pupa că acum trebuie să mă dezinfectez Haha
  • Like 1
Link spre comentariu

Dragă Nicolle,

 

Văd ca iar a ieșit frasuiala mare (pe topicul tau...

Din ce spui tu mai sus, lași sa se înțeleagă că toți clienții tăi sunt niște "labari jalnici", fără iubită etc. etc. , căci altfel nu ar apela la serviciile tale.

Știi cum se spune - nu e frumos să musti mina care te hrănește....

Labari sau nu, jalnici sau nu, cu iubită sau fără - ei sint clienții tăi si datorită lor maninci și tu o piine.

 

Vezi ca nu e frumos ce ai zis, mai ales ptr clienții care ti-au dat recenzii bune (gica1955, vitceibo etc). Ce să inteleg - si ei intra la categoria menționată mai sus??

 

Rușinica

Nu, sincer nu am zis de ei, sau de restul ce stiu sa respecte . Nu ma intereseaza ce au fiecare in parte , sunt recunoascatoare pentru ca ,cum ai spus si tu pe baza asta mananc si eu si restu o paine . Dar pune te in locul meu ca ajungi la maxim cu altii de genul celorlalți care comentează urat , adica eu nu pot sa tac , asta i am explicat si lu’ nea gica , si la toti care au venit la mine . Sunt o fire foarte calma , si stiu sa vorbesc foarte frumos , dar daca m a călcat careva pe bec nu pot sa tac , cu toate ca m a invatat nea gica sa o las asa , dar nu pot ! Toate cele bune , mersi pentru ca ai vorbit frumos !
Link spre comentariu

Este contul ,,tau,,dar nu îți poți permite orice..și apropo de asta..de rămasul fara cuvinte..tu ai rămas și cum răzbunarea este singurul lucru pe care poți să îl faci.. pardon răzbunarea este arma prostului..așa se spune..dai cu -..nu este pentru prima dată când faci asta.. inițial am crezut că este o greșeală dar se pare că nu..hai spor la minusari..și nu mă mai pupa că acum trebuie să mă dezinfectez Haha

Te oftici mult ca ti am dat - , aia observ eu . mai ziceam ceva , dar mai bine tac ca nu vad rostul discuției noastre aici . Nu mai comenta , te rog eu!

Link spre comentariu

Te oftici mult ca ti am dat - , aia observ eu . mai ziceam ceva , dar mai bine tac ca nu vad rostul discuției noastre aici . Nu mai comenta , te rog eu!

Nu mă oftic..văd că tu o faci..te ataci că un pepsi..nu te mai ridica în slăvi că caracterul tau sa văzut de mult..apropo... îți place bătăiță la cur din cate vad că este o vb..gura bate curul..la tine se potrivește că o mănușă..
  • Like 1
Link spre comentariu

Te oftici mult ca ti am dat - , aia observ eu . mai ziceam ceva , dar mai bine tac ca nu vad rostul discuției noastre aici . Nu mai comenta , te rog eu!

Nu mă oftic..văd că tu o faci..te ataci că un pepsi..nu te mai ridica în slăvi că caracterul tau sa văzut de mult..apropo... îți place bătăiță la cur din cate vad că este o vb..gura bate curul..la tine se potrivește că o mănușă..
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu mă oftic..văd că tu o faci..te ataci că un pepsi..nu te mai ridica în slăvi că caracterul tau sa văzut de mult..apropo... îți place bătăiță la cur din cate vad că este o vb..gura bate curul..la tine se potrivește că o mănușă..

Nu prea au logica cuvintele tale , vino cu ceva mai nou data viitoare . Pa !

Link spre comentariu

Este greu văd cu subtilitatea cu tine.. nici nu mă mir la ce IQ ai..mă mir că știi să citești

Poate ca nu a fost facut de mine . La asta nu te a dus capu’?

Si da , stiu si sa scriu si sa citesc mai bine decat tine , din cate se vede ! Hai sa n o ardem gramatical , ca te fac ! Veziti de treaba . Alta treaba n ai ma ? Te ai pus rau pe mine ? Zici ca ma intereseaza pe mine ce comentezi tu aici . Lumea ma stie cum sunt, da’ tu prea ai rupt pl cu mine !

Link spre comentariu

Poate ca nu a fost facut de mine . La asta nu te a dus capu’?

Si da , stiu si sa scriu si sa citesc mai bine decat tine , din cate se vede ! Hai sa n o ardem gramatical , ca te fac ! Veziti de treaba . Alta treaba n ai ma ? Te ai pus rau pe mine ? Zici ca ma intereseaza pe mine ce comentezi tu aici . Lumea ma stie cum sunt, da’ tu prea ai rupt pl cu mine !

Stai in banca ta și nu mai debita prostii..văd că știi să citești și pentru asta mă bucur pentru tine..hai sa îți spun atât..am ani de școală și facultăți câți nu ai tu de viață așa că ciocul mic și joc de glezne..vezi de patratica ta și e mai bine..apropo..ai cumva PWLA? ,. Haha
  • Like 1
Link spre comentariu

Stai in banca ta și nu mai debita prostii..văd că știi să citești și pentru asta mă bucur pentru tine..hai sa îți spun atât..am ani de școală și facultăți câți nu ai tu de viață așa că ciocul mic și joc de glezne..vezi de patratica ta și e mai bine..apropo..ai cumva PWLA? ,. Haha

N am ce scoate de la tine , atat te duce capu’ ! Si da , am pula ! seara buna ! Sper sa fie ultimul comm ce ti l am scris eu , ca m ai plictisit grav !

Link spre comentariu

N am ce scoate de la tine , atat te duce capu’ ! Si da , am pula ! seara buna ! Sper sa fie ultimul comm ce ti l am scris eu , ca m ai plictisit grav !

Dai omului ce nu are ..da i doamne minte ..adevărul este că atunci când ești prost ar trebui să stai în banca ta dar tu nu..mai și semnalizeze..ar trebui să fii trecută la secțiunea ts.. acolo îți este locul..haidi p@
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

maki tu nu ai buget de student mai mult buget de kakerlak, nu presteaza fata asta pentru svabi importati ca tine

 

Nea Gica 1955, ce impresie ti-a facut fata, Nicolle? Daca ai fost de doua ori, asta ar trebui sa insemne ceva! 

Mai ales ca e si pe buzunarul meu, mai mic, asa.... de "student". :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...