Sari la conținut

Rebeca 0732841242 & Gabriela 0732844102


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

https://nimfomane.com/forum/topic/152208-rebeca-0732841242/

 

https://nimfomane.com/forum/topic/152263-blondă-sexy-reală-0732844102/

 

Salutări!

Curios de faptul că domnișoarele ofera show lesby, zic ca este timpul sa incerc si eu aceasta experienta mai aparte. Si asa in Brasov nu prea găsești acest tip de servicii. Programat pe wp pe numărul Rebecai, solicitând expres show-ul. Primit acceptul, stabilit data si ora, rămânând sa confirm cu jumătate de oră înainte. Ma deplasez in zona Coresi, unde am fost ghidat cu grija spre locație. Intru, domnisoarele ma așteptau amândouă in lenjerie intimă.

Socializat la o țigară cu fetele, pret de cateva minute. Am fost servit cu apa plata de la robinet, fetele având numai sucuri.ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ Conversatia a decurs normal fara pauze stânjenitoare, ele vorbind pe rând. Ce am observat, Rebeca era mai atentă la mine, decat colega, care părea mai absenta.ðŸ˜

După câteva minute am fost întrebat dacă am nevoie de dus, mi-a fost oferit un prosop curat si papuci de casa.

Iesit de la dus, am intrat in dormitor, unde Gabriela se dezbracă în fața mea, iar Rebeca a intrat la baie.

La revenirea Rebecai, eu m-am întins pe pat, iar ele au început show-ul. Care a constat în câteva sărutări pe gura, pe sani, apoi, si-au facut cuni reciproc, stergandu-se înainte cu șervețele umede. Primitoarea stand întinsă lângă mine, eu sărutandule pe sani si abdomen.

Cam atât a fost show-ul lesby.ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜”😔😔

Am trecut la 3some. Ele facandu-mi oral pe rând in majoritatea timpului, dar am beneficiat si de participarea ambelor pentru puțin timp. ÃŽn timpul in care una se ocupa de soldatel, cealaltă ma mai pupa pe corp sau stătea si se uita.ðŸ˜

După câteva reprize de oral alternativ, în care am fost șters cu șervețele umede de fiecare dată când au facut schimbul, am fost întrebat cu care dintre ele doresc sa incep. Eu am lăsat la latitudinea lor, dar au insistat sa aleg eu, am ales-o pe Rebeca, după două poziții am schimbat cu Gabriela. Prezervativul a fost schimbat la fiecare schimb. ÃŽn acest timp cealaltă stătea lângă mine, atingandu-ma incitator.

Am solicitat finalizare CIM, am primit OK-ul, început cu mine in genunchi pe pat, apoi in picioare lângă pat, cu ele alternativ la instrument.ðŸ˜ðŸ˜

Din pacate finalizarea nu a venit cu toate strădaniile domnișoarelor.😔😔

Am renuntat mergând la dus, apoi la țigară, încercând să înțeleg ce s-a întâmplat.

 

Rebeca: aspect 8,5

Cam 1,60 inaltime, slim, un tatuaj care ii acoperă brațul drept, unul pe spate, sani mici de tot, sfarcuri erectile. Brunetă, draguta la fața, zâmbet provocator, accesoriu in limba.

 

ON: 8 destul de agresiv, cu accent pe vârful penisului. Putina atentie la anexe, cu priviri incitante. Cu câteva tentative de deep.

 

NP: 8,5 energică. A trebuit să o ponderez eu. ðŸ˜ðŸ˜ Geme destul de credibil, participă.

 

FK: NU.

 

Igiena: 9 a fost la baie înainte de a intra în dormitor. Nu am simtit mirosuri.

 

GFE: 8,5 a fost atentă la mine, m-a mângâiat, sarutat pe corp, zâmbind provocator în permanență.

Câteva aspecte de retinut:

Nu doreste sa fie atinsă la ureche, sau pe fata.

 

Gabriela: 7,5 blonda vopsită, draguta si ea, ochi căprui, cam de aceiasi inaltime cu colega, cateva kg in plus, care se vad pe abdomen si pe fund. Sani mari, destul de sensibili.ðŸ˜ðŸ˜

 

ON: 8 constant cu presiune, fără prea multe priviri si atenție la anexe.

 

NP: 8 o singură poziție, în care a participat destul de mult, a gemut destul de credibil.

 

FK: NU

 

Igiena: 9 nu a facut dus in prezenta mea, dar nu am simtit mirosuri.

De retinut: Gabrielei nu ii place sa insisti pe sfarcuri, sărutări pe gât, sa o tii de cap la oral.

 

Locatia: 8,5 garsoniera destul de curat, patul cam mic pentru trei persoane. Baia ok, cateva geluri de dus.

 

Atitudine: 8 destul de profi amândouă, cu un plus pentru Rebeca, care părea mai afectată de insuccesul meuðŸ˜

Si care parca s-a străduit mai mult.

 

Tarif: 600/h care au fost înmânati la începutul întâlnirii din proprie inițiativă.

 

Timp: DTD 1h si 20 de minute, în care nu am simtit presiunea timpului. Telefoanele au rămas în bucătărie, din pacate nu pe silentios ðŸ˜ðŸ˜ asa ca au sunat in legea lor.

 

De recomandat: da, pentru 3some.

Show-ul lesby cam scurt si oarecum lipsit de incitare si imaginatie. Fetele nu sunt bisexuale. Am solicitat să stea amândouă într-o anumită poziție, dar am fost refuzat.

 

Concluzie:

Nu stiu de cand fac împreună show lesby, dar par începătoare si lipsite de imaginatie.

 

3some...si aici par începătoare, se invitau una pe alta la "aparat" ðŸ˜ðŸ˜ iar in timpul cat una lucra, cealaltă aproape ca soma, existând timpi morti in care efectiv privea acțiunea, în loc să se implice și ea.

 

Cam asta ar fi povestea acestei întâlniri. Probabil am avut așteptări prea mari.

Fetele sunt ok, dar nu pentru show lesby. Eu il vad altcumva.

 

Probabil am sa revin pentru 3some cu lecția învățată. Adică cu scenariul facut de acasa si in prealabil cu o discuție amănunțită cu fetele înainte, pentru a sti ce anume se poate si ce nu.

Imi cer scuze fetelor, daca v- am deranjat cu ceva 🙈🙈🙈

Show-ul lesby a fost dezamăgitor pentru mine, iar la 3some as fi dorit implicarea amândorura in acelasi timp.

Succes fetelor!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Trista recenzie...

Adică cel puțin mie mi-ai luat elanul...

Nu neaparat!

Posibil ca tie sa iti placa. Depinde ce așteptări ai. Cum am spus, fetele sunt ok, dar nu pentru astfel de fantezii. Bineinteles, este doar parerea mea.

Fetele mai au recenzii pentru 3some si se pare ca au avut succes.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:aici.
  • Oras:aici.

Interesanta recenzie .

 

Cucucugool eu nu o vad ca fiind negativa, dar ridica niste puncte interesante .

 

Plus ca fetele daca sunt la inceput, e normal sa mai fie stangacii si etc, atata timp cat accepta sugestii .

 

Depinde acum ce cauta fiecare si la ce experiente se raporteaza .

 

Oricum felicitari fetelor, pentru ca ofera un serviciu care lipseste pe brasov si poate, cine stie, vor progresa si pentru cei mai pretentiosi dintre noi :) .

  • Like 4
Link spre comentariu

Bună dimineața! 😬😊

>altadata< îți mulțumim de vizită. Chiar îmi pare rău că nu am fost pe placul tău ... Sperăm ca pe viitor să devenim mai profesioniste, noi încercăm sincer. Cu unele persoane merge mai bine cu altele mai putin bine 😬... Eu și Gabriela avem stiluri diferite și câteodată nu ne putem stabili pe aceeași linie de aceea avem si mici scăpări de genul. ÃŽți multumim pentru recenzie. Pe mine personal mă ajută acest tip de recenzie. Stiu că este constructivă și ușor , ușor văd ce greșesc și încerc să repar acea greșeală daca pot sa zic așa. Te pupăcesc. :*

O zi frumoasă îți doresc și sper să avem ocazia de a ne mai întâlni și să fie mai bine. :*

  • Like 4
Link spre comentariu

Bună dimineața 🤗

ÃŽți mulțumim de vizită și îți mulțumim de cele scrise >altadata< . Vom încerca să ne organizăm mai bine și să fim mai atente la ce facem , dar și la dorințele și așteptările fiecăruia. Te pup și poate vom mai avea ocazia să ne revanșăm. :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Felicitări pentru aceste răspunsuri. Asta denota faptul că sunteți asumate si nu sunteti cu "nasul pe sus" ðŸ˜ðŸ˜

Din pacate, astfel de atitudine nu prea se mai regăsește la fetele de aici.

Sunt convins ca la o posibilă reîntâlnire in trei, lucrurile vor sta altfel.😘😘

Succes!

  • Like 2
Link spre comentariu

Bine ca ai scris, ele par tentante.. Dar daca se saruta intre ele la ce mai te sterg cu servetele de fiecare data.. Mie mi s-a taiat cheful numai cand am citit.. Mi se pare ca daca nu poti sa le ti de cap pe amandoua in timp ce fac oral simultan sau daca nu stau una deasupra celeilalte in doggy style, nu prea e 3some.

Link spre comentariu

Multumesc de recenzie. Am avut si eu parte de threesome, insa o singura data a fost de vis. In genul pe care l-ai descris tu am avut experiente si eu. Daca fetele nu sunt pe sceeasi lungime de unda, Johnny simte si se blegeste. De asemenea la threesome eu pun un mare accent pe sarutul in 3 si o fantezie de-a mea este sa mi-o introduc pe rand la fete in gurita. Avand in vedere stersul cu servetele de fiecare data, acest lucru nu prea este posibil. Karina cea veche facea acest lucru cu colega ei, si mie acest lucru nu mi-a prea placut. Pentru ca doar o fata interactiona cu mine la un moment dat, aproape ca am asociat threesome-ul cu un sex in doi, cu schimbarea partenerelor. In acest caz preferam cate o jumatate de ora cu fiecare in parte. De asemenea, oricat as fi eu de galant, cand sangele a coborat jos creierul meu nu mai stie ce face, si poate incurca zonele unde fetele urasc sa fie atinse. Din start pleci cu un handicap psihic si in acest mod este foarte greu sa finalizezi. Nu am nimic cu fetele, nu le-am vizitat, insa cred eu ca e mai bine sa ma abtin decat sa le vizitez si apoi sa urlu pe-aici si sa cauzez polemici. Recenziile celelalte spuneau cu totul altceva, si e bine sa fim realisti. Bine, aici conteaza si chimia intre baiat si fete. Insa chimia intre fete ar trebui sa fie nelipsita la o intalnire de genul acesta...

Voi astepta ca fetele sa mai capete experienta in acest domeniu, si apoi daca vor fi si ele de acord, le voi vizita. Daca imi vor trece numele la “blocked”, asta este, imi asum si acest aspect.

Numai bine!

Link spre comentariu

Bună dimineața >magnifiqq< eu cred ca ușor, ușor ne vom îmbunătății atât eu cât și colega mea și vom presta mai bine acest lucru împreună.:*

Te pup și o dimineața frumoasă să ai! :*

Apropo, chiar nu avem nici un motiv să îți băgăm nr la block 🤭 cei care primesc asta din partea noastra înseamnă că au depășit limita bunului simț. Pupiii :*

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...