Sari la conținut

Blonda selectiva 0737 71767


Postări Recomandate

Vizitator colnago
Reputație: 0

Am sunat eu astăzi si spune ca activează prin strâns având ca tarife 200 fin si 400 ora.Spunea că are 27 ani.Ma bate gândul să merg.

Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun

Salutare. Locatia e pe islazului 18b la un bloc intr-o curte in valea aurie. Am vrut eu sa merg aseara am contactat-o pe what's up cu confirmare video pozele sunt reale. Dupa ce am stabilit detaliile am inceput sa ma pregatesc insa a aparut ceva. Anunt ca intarziu zice ca e OK dupa care nu mai raspunde pe what's-up. Dupa mai multe insistari la 20:30 imi raspunde ca sa ajung in 30 de min zis si facut. I-au taxiul ajung la destinatie scriu pe what's-up ca am ajuns nu raspunde. Sun la fel nu raspunde. M-ai scriu pe what's-up odata ca am ajuns imi zice ca imediat iese de la dus si sa astept. In timp ce astept apare de undeva un tip solid bine facut il vad ma vede iar apoi intra in curte. Mi-sa parut dubios ca a aparut cam in acelasi timp cu mine am mai asteptat 15 min vazand ca nu raspunde am plecat. Va las pe voi sa dediceti daca merita sau nu.

Link spre comentariu

Salutare. Locatia e pe islazului 18b la un bloc intr-o curte in valea aurie. Am vrut eu sa merg aseara am contactat-o pe what's up cu confirmare video pozele sunt reale. Dupa ce am stabilit detaliile am inceput sa ma pregatesc insa a aparut ceva. Anunt ca intarziu zice ca e OK dupa care nu mai raspunde pe what's-up. Dupa mai multe insistari la 20:30 imi raspunde ca sa ajung in 30 de min zis si facut. I-au taxiul ajung la destinatie scriu pe what's-up ca am ajuns nu raspunde. Sun la fel nu raspunde. M-ai scriu pe what's-up odata ca am ajuns imi zice ca imediat iese de la dus si sa astept. In timp ce astept apare de undeva un tip solid bine facut il vad ma vede iar apoi intra in curte. Mi-sa parut dubios ca a aparut cam in acelasi timp cu mine am mai asteptat 15 min vazand ca nu raspunde am plecat. Va las pe voi sa dediceti daca merita sau nu.

....si nu iai spus sa respecte randul???????  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Nu ti-a mai raspuns pt ca intre timp a ajuns altul inaintea ta la ea. Sau probabil astepta sa ajunga si pestele de unde era plecat...sa nu care cumva sa ii faci ceva (asta venind fie din partea ei, fie e "comanda" de la peste, sa nu primeasca pe nimeni daca e plecat).

Link spre comentariu

Dacă este vorba de circa ora 21:00, eu am fost tipul “mai bine făcut”. Am vorbit cu ea de pe la vreo ora 20:30 și m-am chinuit puțin să găsesc locația. De vazut am vazut o singură persoană la intrare și atunci ieșea din acel complex.

Nu-s niciun pește și nici nu am să intru in polemici. Dacă mă credeți bine, dacă nu nu. Contul este făcut acum dar am și alt cont la care am destul de multe recenzii făcutel, dar care la sunt blocate mesajele de către pisicuț la cererea mea.

Cât despre tipa din anunț, am stat două finalizări fiindcă eram nefutut de trei zile. N-am stat decât la oral, ambele finalizări. Pot spune că suge bine și cam atât, nu-s genul care trage o recenzie cât un roman.

 

Am vrut doar să lămuresc treaba cu Peștele, fata probabil nu ține cont de programări.

 

@tipul cu care m-am intersectat, sper câ putem conta reciproc pe discreție

 

PS: nu toți tipii bine făcuți sunt pești sau mai știu eu ce, hai totuși să nu generalizăm

Link spre comentariu

Dacă este vorba de circa ora 21:00, eu am fost tipul “mai bine făcut”. Am vorbit cu ea de pe la vreo ora 20:30 și m-am chinuit puțin să găsesc locația. De vazut am vazut o singură persoană la intrare și atunci ieșea din acel complex.

Nu-s niciun pește și nici nu am să intru in polemici. Dacă mă credeți bine, dacă nu nu. Contul este făcut acum dar am și alt cont la care am destul de multe recenzii făcutel, dar care la sunt blocate mesajele de către pisicuț la cererea mea.

Cât despre tipa din anunț, am stat două finalizări fiindcă eram nefutut de trei zile. N-am stat decât la oral, ambele finalizări. Pot spune că suge bine și cam atât, nu-s genul care trage o recenzie cât un roman.

 

Am vrut doar să lămuresc treaba cu Peștele, fata probabil nu ține cont de programări.

 

@tipul cu care m-am intersectat, sper câ putem conta reciproc pe discreție

 

PS: nu toți tipii bine făcuți sunt pești sau mai știu eu ce, hai totuși să nu generalizăm

Si s-a lamurit si neintelegerea  :laugh2  :laugh2  :laugh2  si mie mi-a luat-o altul inainte pina sa gasesc locatia........dar fata ,de treaba ....m-a rugat sa astept....cadou vreo 50 la finalizare!!!

Link spre comentariu

Vizitat domnișoara astăzi (Cristina). Programare făcută pe WhatsApp.

Pozele din anunț (este dezactivat momentan) reale.

Ajuns la Locație: puțin greu,până te prinzi de faza cu numerele de la bloc.

Locația 10 (dar nu sunt agent imobiliar).

Aspect 10, din punctul meu de vedere. Am fost așteptat în dresuri sexy care ii pun in evidență sânii mari și frumosi, tocuri, tot ce trebuie.

Eram puțin emoționat, ea a simțit, direct că nu sunt in largul meu, m-a luat în brațe, m-a sărutat, am primit prosop pt dus, și apoi direct la acțiune (nu îmi place să detaliez):

Sa așezat lângă mine pe marginea patului, știind că am emoții, m-a sărutat pasional,m-a întins pe pat, a coborât cu saruturile, pe gat, piept, abdomen, până a ajuns la ON,sex intre sâni, 3 poziții și aia a fost.

Consider că e implicată în ceea ce face, ii place, e dezinvolta, și știe să te facă să te simți bine. Puțin dirty talking pe durata acțiunii. Eu zic că merită să fie vizitata, deși momentan vrea sa plece. Eu unul, o sa o vizitez de cate ori va fi nevoie.

Cristina, iți mulțumesc pentru clipele frumoase.

Îmi cer scuze pt greșelile de scriere dar conduc.

  • Like 3
Link spre comentariu

Între timp, am vizitat o eu. Contact prin whats app, am făcut o programare pe care a respectat o.

Locația ok, dar putin mai greu de ajuns, dar e foarte răbdătoare in a da indicații.

 

Ajuns acolo, m a întâmpinat foarte cald, luat in brate, pupat...

Am trecut in dormitor, unde a început acțiunea cu sărutări, nebunii, trecut la oral, bine executat și plăcut (fără atenție la oo). Apoi schimbat câteva poziții la normal, foarte deschisa aici.

Face și finalizare orală pentru cei interesați.

 

Toată experiența a fost foarte plăcută, m am simțit ca cu o amantă.

 

Note:

 

Locație: 10, cu mențiunea ca e puțin greu de găsit

Aspect: 9, arata bine, ca in poze, sâni mari

ON: 9+

NP: 9.5

GFE: 10

 

Cadou: 200

 

Clar de revenit, mai dacă vrei sa ai o experiență totala (GFE, CIM) sa zic asa

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Ori sunt prea batut in cap ori nu...dar fi dragut si ajuta-ma cu un link la tipa. Incerc sa caut anuntul pe Publi dar nu reusesc si nu stiu unde sa mai caut, sa ii vad pozele. :) Multam

 

 

Între timp, am vizitat o eu. Contact prin whats app, am făcut o programare pe care a respectat o.
Locația ok, dar putin mai greu de ajuns, dar e foarte răbdătoare in a da indicații.

Ajuns acolo, m a întâmpinat foarte cald, luat in brate, pupat...
Am trecut in dormitor, unde a început acțiunea cu sărutări, nebunii, trecut la oral, bine executat și plăcut (fără atenție la oo). Apoi schimbat câteva poziții la normal, foarte deschisa aici.
Face și finalizare orală pentru cei interesați.

Toată experiența a fost foarte plăcută, m am simțit ca cu o amantă.

Note:

Locație: 10, cu mențiunea ca e puțin greu de găsit
Aspect: 9, arata bine, ca in poze, sâni mari
ON: 9+
NP: 9.5
GFE: 10

Cadou: 200

Clar de revenit, mai dacă vrei sa ai o experiență totala (GFE, CIM) sa zic asa

Link spre comentariu

Se pare ca lucrează si fara sa aibe anunțul activ. Din pacate nu am poze cu ea, dar cum zice si colegul mai sus, ii poti cere pe whats app.

 

Cel puțin asa si zicea in anunt, ca face confirmare pe wts app, daca nu ma insel.

 

Ori sunt prea batut in cap ori nu...dar fi dragut si ajuta-ma cu un link la tipa. Incerc sa caut anuntul pe Publi dar nu reusesc si nu stiu unde sa mai caut, sa ii vad pozele. :) Multam

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...