Sari la conținut

Masaj


Postări Recomandate

am inteles...doar ca eu nu cred ca pot sa fac asta...nu apare rubrica respectiva

Dai click pe numele meu si dupa click pe rubrica "Trimite mesaj personal"...simplu :)... sorry de off topic

Daca mai stiti tipe care executa masaj la domiciliu si nu numai, as fi curios.

 

O seara buna !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Dai click pe numele meu si dupa click pe rubrica "Trimite mesaj personal"...simplu :)... sorry de off topic

Daca mai stiti tipe care executa masaj la domiciliu si nu numai, as fi curios.

 

O seara buna !

Link spre comentariu
  • Telefon: alexk2002
  • Oras:AR/TM
  • Telefon: alexk2002
  • Oras:AR/TM

daca vrei strict masaj thailandez - gasesti cateva clinici de kineto care fac asa ceva.

daca vrei ceva cu happy ending; nu ai pus bine problema.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

totusi masa de calitate exista?

e vre-o fata sau doamna placuta deschisa care s apresteze la preturi decente masaj...? cu ulei , relaxant, atmosfera si poate urmat de un oral bine facut? sau macar o laba trista daca nu ...cerem prea mult? umai javre care se dau maseoze insa sunt numai japite care te fac de lovele

Link spre comentariu
  • Oras:Buzias
  • Oras:Buzias

 

Astea-s oferte de masaj pur terapeutic, nicio treaba cu eroticul, deci cam off-topic. Mai ales aia de la primul link, o intepata care-o face pe desteapta si incepe sa-ti tina lectii la telefon daca intrebi de masaj de relaxare normal (ala facut prin apasarea muschilor si atat), deci cucoana-i de evitat chiar daca vrei doar relaxare, fara nimic erotic. Cred ca nu stie decat sa-ti intoarca oasele peste cap in stilul ala "Yumeiho" cu care se tot lauda.

Link spre comentariu
Vizitator robby r
Reputație: 0

 

Finete, rafinament, rabdare, cuvintele ce ma caracterizeaza in acest domeniu.
Vino alaturi de mine, te voi face sa simti atat placere cat si relaxare.

Masajul erotic contine masaj de relaxare, body masaj si masaj normal cu finalizare prin tehnicile masajului. Tel. 0748675801 http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Masaj-erotic/7b0064757c6e6a53.html A vizitata-to cineva ?

post-52434-0-20015100-1477540465_thumb.png

Link spre comentariu
  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Finete, rafinament, rabdare, cuvintele ce ma caracterizeaza in acest domeniu.[/size]Vino alaturi de mine, te voi face sa simti atat placere cat si relaxare.[/size]Masajul erotic contine masaj de relaxare, body masaj si masaj normal cu finalizare prin tehnicile masajului. Tel. 0748675801 [/size]http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/Masaj-erotic/7b0064757c6e6a53.html A vizitata-to cineva ?

 

Eu sunt domnisoara! Nu mai prestez doar masaj!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...