Sari la conținut

Doamna matura blonda 50 de ani


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cu nu foarte mult timp in urma am facut o vizita acestei domnite. Anuntul de atunci era de show cu inca o colega de vreo 35 de ani, la pretul de 100 ron. Doamna foloseste poze reale, este ok pentru varsta declarata. Din pacate este vorba de un cuib in care lucreaza 4-5 fete, daca nu ma insel in zona Cantemir (pe partea stanga cum mergi dinspre Unirea spre Budapesta). N-am fost deloc incantat de prestatia doamnelor, m-am simtit fugarit, am prestat in spatele unei perdele care nici macar nu acoperea tot holul. Treceau diversi pe acolo, oricine putea privi ce-i dincolo de perdea.

Cu siguranta daca ar lucra singura as vizita-o mai pe indelete. Sex oral neprotejat, ok, normal protejat, din pacate am terminat repede ca sa pot pleca de acolo (eram prea expus dupa perdeaua cea mica). Showul n-a existat, doar putin oral cu amandoua odata.

Pe scurt, in conditiile date, nu recomand din cauza locatiei.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Da, despre ele este vorba, iar pozele sunt cat se poate de reale. Din pacate nu-s exhibitionist, asa ca nu m-am putut bucura de ele, n-am stiut cum s-o tai mai repede de acolo. Daca era si ceva intimitate, blonda de 50 de ani merita incercata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu vremea de afara si avand chef de un futut mi-a sarit in ochi doamna. Sun la numarul ei, locatia pe la sf. Vineri, unirii la clinica medicala Medi Dent. Sunat si ajuns urc sus. Ma intampina blonda intr-o costumatie sumara, facem prezentarile, dus si ne punem in pat si incepe sa o suga asa incet dar usor usor ii impun ritmul meu. Punem prezervativul se pune peste mine cu spatele o ia in mana si o baga in pizda ei cu labiile carnoase. Geme, se fute singura, incerc sa ii bag un deget in cur dar ma respinge usor. Anal nu face dar din ce am vazut e loc acolo de multa pula. O pun capra si fut la ea tare. Dupa vreo 20 de mine de pompat in pizda ei obraznica scot prezervativul si o umplu de sperma pe tate. Dupa igienizare am mai stat la vorba. Eu voi mai reveni pt pizda aia cu labiile alea.

Gfe:8

Oral:7.5

Normal:8

 

Pret 50 ron/ finalizarea.

 

Eu voi reveni.

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

MATURA, 42 ani, senzuala si plina de viata, ofer placeri de neuitat, domnilor generosi, ofer discretie si intimitate maxima dar curatenia ma reprezinta, pentru mai multe detalii sunati, Unirii, Sf. Vineri,0737128924.

 

Acesta este anuntul.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...