Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce tarife mai sunt?

Satena, 49kg, 1.58, sani mici si fundulet frumos! 

Program 9-18 L-V

sâmbătă 9-15.

Sunt o femeie de 36 ani, singura, discreta, sensibila, rabdatoare; pun mare pret pe comunicare, igiena si comportament decent!

 

Serviciile

 

Oral protejat

 

 

Normal in orice pozitie,

 

FK (sarutari),

 

DFK

 

finalizare corporala

 

30min 150 lei-1fin.

 

Ora 250 lei. 1-2fin

 

+50 (oral neprotejat,finalizare orala, cunni, 69

 

Nu fac programari, maxim 3 întâlniri pe zi!

 

E suficient un telefon cu 10 min inainte, din zona Dorally

 

Doresc sa-ti simt buzele intr-ale mele!

 

NU FAC: finalizare faciala, DT(nu-mi iese adanc), anal, aniligus, uro, dominare, poze cu chipul sau apel video.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Charlie_h
Reputație: 0
La 01.12.2020 la 10:13, crissu a spus:

Satena, 49kg, 1.58, sani mici si fundulet frumos! 

Program 9-18 L-V

sâmbătă 9-15.

Sunt o femeie de 36 ani, singura, discreta, sensibila, rabdatoare; pun mare pret pe comunicare, igiena si comportament decent!

 

Serviciile

 

Oral protejat

 

 

Normal in orice pozitie,

 

FK (sarutari),

 

DFK

 

finalizare corporala

 

30min 150 lei-1fin.

 

Ora 250 lei. 1-2fin

 

+50 (oral neprotejat,finalizare orala, cunni, 69

 

Nu fac programari, maxim 3 întâlniri pe zi!

 

E suficient un telefon cu 10 min inainte, din zona Dorally

 

Doresc sa-ti simt buzele intr-ale mele!

 

NU FAC: finalizare faciala, DT(nu-mi iese adanc), anal, aniligus, uro, dominare, poze cu chipul sau apel video.

Scuze, am fost la tine între ‘13’-17, de cateva x, la anumite tarife care nu includeau aceste extra (vagante) opțiuni!!

vroiam sa te întreb: ce s-a modificat de atunci, pt a a justifica aceste prețuri?

am fost satisfăcut când te-am vizitat in garsoniera de vis-a-vis polc2, servicii bune, prin 2012 /13 nu făceai oral ca aveai  lucrări oftalmo,dar Dzeule. ce ți-ai montat, aspirator dentar?! 

Sa ceri aceste prețuri este acum echivalentul falimentului, chiar dacă am obs k ai scăzut cu 50...

prețurile nu se comentează din respect, in primul rând data de noi înșine,, dar totusi: hai sa ne vedem la o terasa, Tu, Andra și Lia. Și sa voteze spectatorii! 
ca servicii aveți la fel! 
bravo! Nush cum Reușești dar felicitări! 

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini
Acum 6 ore, Charlie_h a spus:

Scuze, am fost la tine între ‘13’-17, de cateva x, la anumite tarife care nu includeau aceste extra (vagante) opțiuni!!

vroiam sa te întreb: ce s-a modificat de atunci, pt a a justifica aceste prețuri?

am fost satisfăcut când te-am vizitat in garsoniera de vis-a-vis polc2, servicii bune, prin 2012 /13 nu făceai oral ca aveai  lucrări oftalmo,dar Dzeule. ce ți-ai montat, aspirator dentar?! 

Sa ceri aceste prețuri este acum echivalentul falimentului, chiar dacă am obs k ai scăzut cu 50...

prețurile nu se comentează din respect, in primul rând data de noi înșine,, dar totusi: hai sa ne vedem la o terasa, Tu, Andra și Lia. Și sa voteze spectatorii! 
ca servicii aveți la fel! 
bravo! Nush cum Reușești dar felicitări! 

my " nigga "

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

It is what it is

In ochii majorității nu sunt justificate, însă  ce nu înțeleg  e de ce ceri răspuns la întrebarea asta, în loc sa te muți la topicul următor?!? 

Ști foarte bine ca fiecare dintre voi aveți preferințele voastre în funcție de servicii, preturi sau ce alte criterii sunt importante pentru voi, iar gusturile nu se discută. 

Nici tu nu mai ești cum erai acum câțiva ani doar pentru simplul fapt ca a trecut ceva timp de atunci...

Mulți dintre voi nici nu e nevoie sa plătească pentru sex, dar totuși ne vizitați!  E un moft! Iar mofturile se plătesc! Dacă X sau Y ma revizitează, înseamnă ca au găsit ceea ce căutau! 

PS: Doctorii recomanda măcar 3 eliberări săptămânale pentru un barbat matur...nu are rost sa dezvolt motivele pentru care vizitați voi fetele forumului (mai ales în cazul celor casatoriti care nu primesc acasa ce își doresc)

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Satena, 49kg, 1.58, sani mici si fundulet frumos! 
Program 9-18 L-V 
sâmbătă 9-15. 
Sunt o femeie de 36  ani, singura, discreta, sensibila, rabdatoare; pun mare pret pe comunicare, igiena si comportament decent!

Pentru prima vizită va rog sa alocați puțin mai mult timp pentru întâlnire sa ne cunoastem suficient încât să fim mai relaxați în pat.

Serviciile 

Oral neprotejat 


Normal in orice pozitie întotdeauna protejat 

FK (sarutari), 

DFK

finalizare corporala sau orală 

cunilingus 

69 

30min 200 lei-1fin și varianta  150 lei  cu oral protejat 

Ora 300  lei. 1-2fin sau 250 lei cu oral protejat 

Nu fac programari, maxim 3 întâlniri pe zi!

E suficient un telefon cu 10-20 min inainte, Constanța - zona Dorally 

Doresc sa-ti simt buzele intr-ale mele!

NU FAC: finalizare faciala, DT(nu-mi iese adanc), anal, aniligus, uro, dominare, poze cu chipul sau apel video.

 

post-111295-0-41731300-1590642722_thumb.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Vizitator Charlie_h
Reputație: 0
Acum 12 ore, crissu a spus:

Satena, 49kg, 1.58, sani mici si fundulet frumos! 
Program 9-18 L-V 
sâmbătă 9-15. 
Sunt o femeie de 36  ani, singura, discreta, sensibila, rabdatoare; pun mare pret pe comunicare, igiena si comportament decent!

Pentru prima vizită va rog sa alocați puțin mai mult timp pentru întâlnire sa ne cunoastem suficient încât să fim mai relaxați în pat.

Serviciile 

Oral neprotejat 


Normal in orice pozitie întotdeauna protejat 

FK (sarutari), 

DFK

finalizare corporala sau orală 

cunilingus 

69 

30min 200 lei-1fin și varianta  150 lei  cu oral protejat 

Ora 300  lei. 1-2fin sau 250 lei cu oral protejat 

Nu fac programari, maxim 3 întâlniri pe zi!

E suficient un telefon cu 10-20 min inainte, Constanța - zona Dorally 

Doresc sa-ti simt buzele intr-ale mele!

NU FAC: finalizare faciala, DT(nu-mi iese adanc), anal, aniligus, uro, dominare, poze cu chipul sau apel video.

 

post-111295-0-41731300-1590642722_thumb.jpg

Asa Daa..back in business, cr naiba!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...