Sari la conținut

Masaj erotic Eva și Kati


Vizitator maria34

Postări Recomandate

Vizitator maria34
Reputație: 0

Disponibile pentru programări 13:00-22:00, oferim masaj erotic 120 lei, masaj erotic cu ulei cald 140 lei, nuru masaj 170 lei, masaj karsai 200 lei. Masaj la cuplu 250 lei, masaj la dublu 270 lei, deplasări hotel 300 lei. Pentru programari suna-ți cu 20 minute înainte, lucram doar pe baza de programări! 0738492620

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fetelor, daca voi credeti ca scriind 2 randuri, puneti cateva cuvinte cheie si aruncati niste preturi puteti intra pe piata, va cam inselati.

Veniti cu niste poze (REALE), o prezentare, mai multe informatii.
Pai daca din mesaj voi sunteti pe "fast", ma gandesc cum sunteti la locul faptei...

N-ati fost sfatuite bine...Deloc! :(

  • Like 1
Link spre comentariu

Stai linistit ca nimeni nu stie in Romania sa faca masaj karsai,e numai chestie de marketing,mai e o zuza prin Baneasa care zice ca face Karsai si cand am intrat in detalii batea campii cu finalizare prin tehnici ale masajului....laba uleioasa:)))

Așa am întrebat-o și eu pe „ioanadarker” de toate tipurile de masaj pe care mi le-a enumerat ea acolo, și am pus-o să-mi zică care e diferența.

Și a zis că toate sunt la fel sau ceva de genul.

Și i-am zis că toți sau toate sunt proști

Și s-a supărat

Dacă e aceleași, atunci de ce are cinșpe mii de denumiri ?

Eu unul știu doar 2, sau hai maxim 3-4 tipuri de masaje

1. Cel normal, la care apropo, se pricepe mai mult mătușimea cu vărămiu care-s de la țară decât toate astea care se laudă pe aici

2. Cel care cred că e medical, de oase, și nu orice prost/proastă știe, și cred că-ți trebuie studii pentru așa ceva

3. Cel erotic.. la care ăsta nu e mare lucru... se dezbracă una și te gâdilă puțin și cică ăla e masajul/

4. Și mai e masajul ăla cu unelte de fac asiaticii, cu bețe/ace/pietre, sau mai știu eu ce.

Restul mi se par doar porcării și invenții ca să pară mai variat și să zici „wow” că știe asta. Dar de fapt nu știe nimic.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...