Sari la conținut

0725150253 - Alexandra, vrei sa facem dragoste?


Postări Recomandate

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Va aștept cu drag. Mai ales pe cei care ma cunosc. Un lucru țin sa menționez.

Fără suparare

 

 

Pt cei care au scris baliverne la adresa mea

Dragilor. Nu sunt nici țigancă nici grasa

Nici cum aberați voi.

. Nu mai induceți lumea în eroare.

 

Ma refer la cei care su comentat aiurea numai asa de plictiseala sa sperie lumea.

. Va aștept cu mare drag și nu veți regreta.

Da într-adevăr mam întors în Craiova..

Cui nui place persoana mea nu e nevoit sa rămână.

 

Dar

 

Mati înnebunit cu ale poze de miau ieșit pe ochi

 

Sa va explic odată pt totdeauna cum sta treaba.. Având în vedere faptul ca am familia aici este și normal sa nu pun poze 100la suta cu mn. Pozele sunt asemănătoare cu mn. Cum ar fi oare sa între cineva din familia mea pe site și sa ma vadă? Nu ma ascund pt ca as fi ce aberați unii dintre voi..

Ci datorita faptului ca ma cunoaște lumea începând cu familie vecini foști colegi. Etc.. Și nu vreau sa ma fac de ras

.. Vino vezi nu îți place pleci... Dar nu mai induce lumea în eroare. Referitor la ala ce scrie ca as vrea eu sa arat ca alea... Domnul ce râde la adresa mea

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

A avut o recenzie pe Craiova dar s a sters cand nu a mers forumul

Cica ar merita vizitata.Daca se intoarce 8in Slatina o vizitez.

îmi pare rău. Dar.

 

Nu intentionez sa ma reîntorc în Craiova din motive mult prea personale.

 

Kiss

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

îmi pare rău. Dar.

 

Nu intentionez sa ma reîntorc în Craiova din motive mult prea personale.

 

Kiss

Și totuși cum arăți de la bărbie în jos?? ÃŽnțelegem (parțial!?) că nu vrei să îți arăți fața (deși ai putea să o blurezi) dar de ce nici corpul propriu nu poți să ți-l expui și trebuie să iei poze de la alte fete??🤔

Link spre comentariu
  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Va aștept cu drag. Mai ales pe cei care ma cunosc. Un lucru țin sa menționez.

Fără suparare

 

 

Pt cei care au scris baliverne la adresa mea

Dragilor. Nu sunt nici țigancă nici grasa

Nici cum aberați voi.

. Nu mai induceți lumea în eroare.

 

Ma refer la cei care su comentat aiurea numai asa de plictiseala sa sperie lumea.

. Va aștept cu mare drag și nu veți regreta.

Da într-adevăr mam întors în Craiova..

Cui nui place persoana mea nu e nevoit sa rămână.

 

Dar

 

Mati înnebunit cu ale poze de miau ieșit pe ochi

 

Sa va explic odată pt totdeauna cum sta treaba.. Având în vedere faptul ca am familia aici este și normal sa nu pun poze 100la suta cu mn. Pozele sunt asemănătoare cu mn. Cum ar fi oare sa între cineva din familia mea pe site și sa ma vadă? Nu ma ascund pt ca as fi ce aberați unii dintre voi..

Ci datorita faptului ca ma cunoaște lumea începând cu familie vecini foști colegi. Etc.. Și nu vreau sa ma fac de ras

.. Vino vezi nu îți place pleci... Dar nu mai induce lumea în eroare. Referitor la ala ce scrie ca as vrea eu sa arat ca alea... Domnul ce râde la adresa mea

Buna , esti aceeasi persoana cu: https://nimfomane.com/forum/topic/151589-0721094047-blonda-cu-8-nume-diferite-dar-acelasi-telefon/   ?

Link spre comentariu

Deci la ora 00:57 scrii ca ne astepti, sa venim sa ne convingem. La ora 01:03 scrii ca nu intentionezi sa te intorci in Craiova. In 6 minute ai reusit sa te contrazici...

 

Oare pentru tine limba romana nu este aceeasi cu a noastra? Vad ca nu o scrii corect, dar nici sa o vorbesti? Ziceai ca nu vrei sa te faci de ras... Pe aici te-ai cam facut de ras, asa ca pastreaza-ti imaginea pentru cei de acasa ca pe aici am vazut ce poti!!

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu

Traducere: Fata are familie si prieteni si colegi in Craiova. Nu se intoarce sa traiasca in Craiova, ci doar sa se prostitueze aici. Adica ea nu e aici, asa stiu cei care o cunosc din Craiova.

Recunosc, nu e usor de inteles ce vrea sa spuna...

Link spre comentariu

Traducere: Fata are familie si prieteni si colegi in Craiova. Nu se intoarce sa traiasca in Craiova, ci doar sa se prostitueze aici. Adica ea nu e aici, asa stiu cei care o cunosc din Craiova.

Recunosc, nu e usor de inteles ce vrea sa spuna...

Multumim pentru traducere. Sa recapitulam, ca noi nu intelegem...

 

Are familie, prieteni si colegi in Craiova. Se prostitueaza in Craiova, dar ea nu traieste si nu e de aici? Deci e riscant. Dar unde e logica? De ce nu face asta in alt oras? La Targu Mures de exemplu, unde nu o cunoaste nimeni. Deci da, e greu de inteles...

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...