Sari la conținut

Amira ‭0758305818‬


Vizitator noel_dwane

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Vizitator bobby26
Reputație: 0

Buna seara colegi de forum. Doar ce am iesit de la Amira. Pe scurt, deoarece cred ca as putea sa umplu cateva ecrane la ce impresie mi-a lasat... Locatie Prima Onestilor, 10 pentru curatenia din locatie, ON 10, NP 10 SI 12 din 10 pentru interactiunea care am avut-o, donatia mea a fost de 200, (chiar daca este 150) pt jumatate de ora sau o finalizare Te pup Amira si abia astept sa ne revedem😘

Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Am făcut cunoștință minuțioasă cu Amira și am ieșit de la ea cu zămbetul sub mască :) O cunoșteam din vizitele anterioare la colega ei și am zis că neaparat vreau să trec pe la ea.

Mă aștepta în ceva pantalon scurt de casă și fără sutien, părul lung și blond legat codiță, bine dispusă și cu zâmbet sweet.

Îmi dansa lasciv ,se freca cu fundul ,pff erectie instant. Are un corp foarte frumos 1,73 înălțime, sâni micuți și frumoși, fund mișto.

Merită vizitată și revizitată.

Cadou 150 pt o finalizare

Mulțumesc Amira pentru întâlnirea reușita. Te pup

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare...

 

... ieri am decis sa o bifez si eu pe aceasta domnisoara, am sunat sa intreb detalii, am programat intr-o ora jumate... programare respectata...

 

note

 

locatie: 10, prima onestilor

 

aspect: wow!!!! foarte frumoasa, inalta, sani mici (perfecti dpmdv), fund mare.. pasarica super faina

 

on: 8, face un oral bun, adanc, umed... lipsa dt, fara atentie la oO

 

np: 10, nimic de obiectat

 

igiena: 9, nu era tocmai fresh dar nu deranjant

 

gfe: 7, a zis ca nu e o persoana maitinala si nu se trezise bine (la ora amiezi 😅), poate de aia am simtit atitudime de fast fuck... nu servit cu ceva de baut... accepta fin corporala, 69, fk (chiat placut)...

 

cadou: 150L/nr

 

recomand: da (e un must have la cum arata) ... revin: da

 

bafta

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:honolulu
  • Oras:honolulu

Recent am vizitat acest personaj, și am fost foarte mulțumit.

Corpul îți oferă, spre deosebire de altele, o priveliște splendida, sanii foarte apetisanți și jucăuși iar funduletul acela mmmm.....!

 

ON- excelent

NP- pentru mine, mai mult decât perfect.

Locatie- curata și cel puțin pentru mine bună din punct de vedere al modului de a ajunge la ea.

 

O recomand și voi reveni!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

salutare...

 

... ieri am decis sa o bifez si eu pe aceasta domnisoara, am sunat sa intreb detalii, am programat intr-o ora jumate... programare respectata...

 

note

 

locatie: 10, prima onestilor

 

aspect: wow!!!! foarte frumoasa, inalta, sani mici (perfecti dpmdv), fund mare.. pasarica super faina

 

on: 8, face un oral bun, adanc, umed... lipsa dt, fara atentie la oO

 

np: 10, nimic de obiectat

 

igiena: 9, nu era tocmai fresh dar nu deranjant

 

gfe: 7, a zis ca nu e o persoana maitinala si nu se trezise bine (la ora amiezi 😅), poate de aia am simtit atitudime de fast fuck... nu servit cu ceva de baut... accepta fin corporala, 69, fk (chiat placut)...

 

cadou: 150L/nr

 

recomand: da (e un must have la cum arata) ... revin: da

 

bafta

celine și amira încep programul pe la 13.00
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

inseamna ca am avut eu noroc sa o prin la 12 😅😅😅 (desi la 10:30-11 a raspuns din prima parca) nu a trebuit sa insist ðŸ˜ðŸ˜

Norocosule te invidiez.
Link spre comentariu

Amira e o tipa foarte misto. E frumoasa, inalta, un corp delicios (poze reale). Prietenoasa, sociabila, se implica si te face sa te simti bine, foarte bine. Asta nu e o recenzie, e o descriere sumara (poate putin subiectiva - imi plac tipele inalte). Cine o cunoaste stie despre ce e vorba, cine nu sa mearga sa vada pentru ca merita vizitata. Si evident merita vizitata si colega ei Celine, care este la fel de minunata (tot inalta, frumoasa si senzuala, dar bruneta). Sper sa stea amandoua in Oradea cat mai mult.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...