Sari la conținut

Paula 0751361513


Postări Recomandate

Nu-mi sta in fire sa fac recenzii, poate e greșit dar e destula lume care 

vizitat aceasta frumoasa doamna de mai mult ori dar acum am decis sa fac o recenzie, de fiecare data contact prin mesaj whatzapp sau iMessage de fiecare data ma servit cum trebuie nu are rost sa intru in foarte multe detalii 

Apartament: cinas fain (9 iasi da zece dar nu-i al meu) 

Infatisare arată f bine cu toate ca nu sunt fan “silicoane” 9,5 

ON: 9,5 plus 

NP: de la spate ai ce sa vezi “mninuni”9,5 

igiena fără reproș (10*) 

Locuri de parcare mai de fiecare data am mers cu bicicleta....

de revenit oricând 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu

I-am mai făcut recenzii titularei topicului și de aceea nu are rost sa lungesc de fiecare data discuția.

Paula e fata cu care am avut tot timpul partide foarte plăcute, o fata frumoasa care pe mine ma mulțumește din toate punctele de vedere. 

Nu stau sa mai dau note pentru ca nu are rost doar o nota generala de 10 cu felicitări. 

O voi vizita cu placere de câte ori o sa am  posibilitatea și de câte ori ne vom putea sincroniza cu programarea(la mine e mai greu pt.ca vin de la 40km de Tg.Mures). 

Paula te pup și sa ai grija de tine. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

vizitat domnisoara astazi , am sunat si am ramas ca ne vedem intr-o ora lucru care sa si respectat ,dupa o intampinare foarte calduroasa  , pot zice ca arata cel putin ca in poze,  poate chiar mai bine  ,dupa ce am depus cadoul (150) am trecut la un BBBJ la care  sa miscat bine ,la normal chiar pot zice ca si-a dat silinta ''sa ma calareasca'' cat mai bine, am optat pentru  CIM (50 extra) executat destul de repede dar finalizat ca la carte ,are o atitudine placuta  foarte relaxata,  per total pot zice ca a fost printre cele mai placute experiente de acest tip, cred ca merita vizitata ,

Locatie -8 (8 pentru ca singura  camera libera era pe hol cumva, fara perete doar niste draperi , si patul era unul extensibil , cred ca unul normal e mult mai bun, cel putin pentru mine , dar nu cred ca a afectat experienta prea mult

BBBJ- 9 cald umed dar nu prea adanc

normal -10 nu am ce comenta

 

 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

Buna,

Am facut o vizita azi, un pic mai devreme. Nu pot sa zic decat ca totul e foarte ok, lucrurile decurg foarte natural (eu fiind mai retinut de fel).

Locatia: 9 - intrarea nu e chiar de la trotuarul principal, iar locuri de parcare se gasesc in prima parte a zilei; apartament ok(am fost in camera din spate, nu dupa perdeaua din prima camera de care zicea cineva mai sus)

Aspect:10 din punctul meu de vedere,  nu stiu daca poti sa gasesti mai ok de atat.

OP: 10

NP:10 a inceput cu un masaj cu tot corpul, OP la cererea mea, schimbat 2 pozitii

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 43 minute, paula1 a spus:

Buna☺️Răspund și la tel , dar daca sunt ocupată atunci îmi poți trimite un msg sau pe whattap ☺️O seara frumoasa 

LOGIC....dar inceparorii nu pricep! Nu stiu ca nici o fata cu bun simt (ca si tine) nu raspund la apeluri telefonice cand sunt ocupate.

Pusici dulci "ciufulici"....sper sa ne vedem saptamana asta

Link spre comentariu
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures
  • Telefon: 0767844586
  • Oras:Targu Mures

....seara buna , revenire la aceasta frumoasa fata care intotdeauna ofera ceea ce imi doresc ....
Facut programare de 2 zile , respectata de ambele parti . Ajuns la locatia bine cunoscuta de mine , sunat si intampinat  Paula .....sexy si provocatoare , pregatita pt ce urmeaza intre noi.
Mers in camera de nebunii , cateva discutii amicale ca 2 prieteni , dupa care jos textila si inceput atingeri , sarutari ....o placere sa fii in bratele ei . Un oral nebun cu multa implicare si senzualitate , intors acest favor ....apoi schimbat cateva pozitii si o finalizare nebunaaa. Merita pe deplin aceasta fata , sa avem grija de ea si sa o protejam , sa o avem cat mai mult si sa ne bucuram de ceea ce ofera.
....te pup dulce ciufulici sublim si deja astept urmatoarea nebunie....😘😘🤗

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...