Sari la conținut

Renesmee 0733898288


pulcher

Postări Recomandate

Vizitator renesmee
Reputație: 0

Salutari, 

 

Am vizitat-o si eu de curand pe aceasta domnisoara. Din ce am inteles eu, nu o deranjeaza nici daca scrii nici daca nu scrii despre ea... :kiss3 .

 

Am contactat-o pe whatup cu o seara inainte si am facut usor programarea (eu voiam pe loc dar domnisoara incheiase programul). 

A doua zi a fost o zi destul de dificila pentru mine (nervi, stres, etc...) si nu credeam ca sunt foarte cababil pentru o intalnire, dar programarea e programare  :crazylove

 

Surprinzator pentru mine, dupa ce am pasit in apartament si a "tabarat" pe mine, am uitat si de nervi si de stres si totul a fost destul de wow  :clapp

Am fumat o tigara de socializare, a facut un pic de "stand up comedy", am ras, am glumit... apoi dush si actiune. 

 

Locatie: 9,5 -  curat, ingrijit, de toate in baie, perdea de dus  :laugh2  ca sa nu facem dezastru (uscat tot), prosop mare si curat. Tot ook!

 

Aspect : 9,5 - arata bine bine, ingrijita, fundulet fain si sani buni de joaca, marisori, arata mai bine cand da sutienul jos. :boob  (e parerea mea). E destul de tanara (dupa caclul meu: intre 22 si 27). 

 

Atitudine: 10 - Excelenta, mai ales pentru prima intalnire. :hooray  Pupacioasa, degajata, glumeata... etc. 

 

Actiune: ON - 9.85 - placut, complex, si soft  si mai hard, atentie la toate elementele si tot procesul. :aplaud

              NP - 9.66 - am lasat-o sa faca ce a vrut din mine, stie, poate, da senzatia ca ii si place. Data viitoare incercam si doggy... 

 

Cadou: 150 - inmanat la final. 

 

 

Concluzie:

As fi putut termina muuuult mai devreme dar nu m-a lasat ea  :waytogo . I-a placut sa ma fiarba...

Cand te duci fara nici un fel de asteptari si iesi glorios este perfect. Deci eu voi mai reveni!  Nu stiu de ce naiba nu am fost pana acum la ea  :laugh2

Incep sa am si eu buchet de febleti (ca sa citez un coleg mult mai experimentat) care se tot mareste ...  :138x

 

 

Numai bine!  :bow

Multumesc frumos 😘😘
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

👄Buna dragilor .

👄Astazi voi fi disponibila pana la 20:00

👄Serviciile mele sunt:

💗ORAL💗

💗NORMAL💗

💗69💗

💗GFE💗

💗SARUTARI💗

 

👄Daca am omis ceva , ma puteți contacta :

👄Telefon:0763866631

👄Whatsapp:0763866631

 

Link spre comentariu

Cea mai neserioasa persoana! Cere bani împrumut pentru ca are bunica bolnava și alte vrăjeli și după da teapa și numai raspu de la telefon și îți blochează numărul! Nu aveți încredere în ea!

ești ca porcu când se satura răstoarnă troaca...

imi pare rau fata de porci pt ca i-am jignit

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt

Salutare

 

Am ajuns într-un final și eu la domnișoară.

Va zic sincer nu am crezut ca mai poți găsi o fata asa faina, joviala, plăcută la vorba.

De cand am întrat pe ușa nu m-am simțit deloc grăbit sau presat de timp.

Am întrat am avut parte de țigară de dinainte și bineînțeles țigară de după.

Locația 10.

Fata 10

Gfe, FK 10

Oral 10

Si acțiunea 10.

Eu sper sa mai stea un timp pentru a mai ajunge măcar 1 data la ea.

E deschisa este într-adevăr pupacioasa dar asta nu e un lucru rău.

Mie mi-a plăcut și am sa revin ori de câte ori am ocazia

 

Te pup Renesmee

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Salutare

 

Am ajuns într-un final și eu la domnișoară.

Va zic sincer nu am crezut ca mai poți găsi o fata asa faina, joviala, plăcută la vorba.

De cand am întrat pe ușa nu m-am simțit deloc grăbit sau presat de timp.

Am întrat am avut parte de țigară de dinainte și bineînțeles țigară de după.

Locația 10.

Fata 10

Gfe, FK 10

Oral 10

Si acțiunea 10.

Eu sper sa mai stea un timp pentru a mai ajunge măcar 1 data la ea.

E deschisa este într-adevăr pupacioasa dar asta nu e un lucru rău.

Mie mi-a plăcut și am sa revin ori de câte ori am ocazia

 

Te pup Renesmee

Cu drag .😘😋
Link spre comentariu

Dupa multe zile in care am incercat sa fac o programare astazi a fost ziua norocoasa,locatie newton tatarasi,fata inalta ,sani superbi,destul de amabila,m a servit cu un suc natural ,chiar aveam nevoie ,veneam dupa o noapte furtanoasa,am vorbit in jur de 10 minute,dupa care am trecut in camera de tortura,a inceput cu un preludiu perfect,sarutari pe gat ,corp ,buze,oral cu tente de deep ,cu atentie la sateliti,am trecut la normal ,ia deasupra,face si dragoste si sex la un loc,trecut la doogy,contre perfecte sustinut,finalizat in balonas,preturile sunt 150 cu 250 ,eu am lasat 200.nota 10 la toate capitolile,daca ar face si finalizare orala ar fi 10 plus

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Dupa multe zile in care am incercat sa fac o programare astazi a fost ziua norocoasa,locatie newton tatarasi,fata inalta ,sani superbi,destul de amabila,m a servit cu un suc natural ,chiar aveam nevoie ,veneam dupa o noapte furtanoasa,am vorbit in jur de 10 minute,dupa care am trecut in camera de tortura,a inceput cu un preludiu perfect,sarutari pe gat ,corp ,buze,oral cu tente de deep ,cu atentie la sateliti,am trecut la normal ,ia deasupra,face si dragoste si sex la un loc,trecut la doogy,contre perfecte sustinut,finalizat in balonas,preturile sunt 150 cu 250 ,eu am lasat 200.nota 10 la toate capitolile,daca ar face si finalizare orala ar fi 10 plus

Multumesc frumos 🥰ðŸ˜
Link spre comentariu

Eh,ghinion.😂😅

ghinion, ghinion dar uite nu numai femeile citesc in frunzele de ceai, ci și bărbații.... azi e întâi ale lunii, anuntul (ultima oară reînnoit prin luna lui Octombrie) n-a plecat de buna-voie ci l-ai retras tu și erau vreo doi care te întrebau de sanatate și prezenta pe forum. doua din aceste motive erau destul ca sa se tragă concluzia ca chiar ai plecat. aici aveam trei.....

 

la multi ani de ziua romaniei

 

sper sa ne vedem măcar o data anul asta (dacă ma primesti)

 

 

ps: nu-mi place sa scriu seara

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...