Sari la conținut

Renesmee 0733898288


pulcher

Postări Recomandate

Vizitator renesmee
Reputație: 0

Buna  dragilor!

Ma găsiți disponibila pana la 20.00.

Serviciile mele sunt următoarele:

- Oral Protejat

-Oral Neprotejat doar în funcție de igiena 

FARA BUBIȚE, SCURGERI,MIROSURI NEPLĂCUTE 

-Normal PROTEJAT

-69

-FK

+++alte fantezii 

Cadoul pentru 30 min:150 lei

Cadoul pentru 1h:250 lei

Exclus :ANAL SI FINALIZARE ORALA

EXCLUS OAMENI DE ETNIE 

EXCLUS BĂUTURI ALCOOLICE 

EXCLUS ALTE PROSTII..!!

Telefon :0763866631

Whatsapp :0763866631

 

Link spre comentariu

Hello! 
 

Am trecut ieri pe la această domnișoară pentru o oră. 
 

Aceleași servicii de calitate, totul excelent, niște sâni demențiali și atitudine de 10. 
 

Punctualitate, igienă, bun-simț, oral îmbunătățit. 
 

Zile faine să aveți☀️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
On 2/15/2021 at 9:21 PM, dan1984 said:

sofer100: vezi ca titulara nu e zona pallas, este in alta zona și rezidenta modesta și anonima (un fel de nume blonda suava) nu este deloc modesta, din nici un fel și nici anonima.... e doar plecată din tara.... din nou....

mai e și treaba cu elevii in online... cred ca is sătui de tot de ecrane si butoane și tastat. 

raman la părerea mea, era tutankamon=fuchenstein=dumas

 

ps: maine ma mobilizez și scriu, scurt, ce-am făcut săptămâna trecută (doar pe topicele care trebuie)

Cita intuitie feminina observ Dan 👍😂😂😂

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
18 minutes ago, dan1984 said:

ziceam ce totuși intuiția era masculină.....

Ai prins boala lu' Baronu cu negativele. Ideea era ca aberezi cu presupunerile. Degeaba ai stat pe mesagerie cu Dumas ca il confunzi . Si discutia aia nu e cu el...si nici altele . Esti cam manipulat si altii rad de tine pe la spate. Scuze de offtopic lui Renesmee

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
9 minutes ago, renesmee said:

Continuați,va rog 😅

Acuma imi este teama sa iti scriu pe wazzap ca imi dezvalui adevaratul nr de telefon 😂😂😂. Sau sa ma risc cu nr de Franta 😂😂😂...si asta ar insemna chiar sa fac o programare si sa vin la tine. Ps. Stiu ca nu ai Nemo si esti o fata profi. E atita manipulare si atitia naivi de ma apuca rasul 😂😂😂Merci. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
Just now, Shoggun said:

Acuma imi este teama sa iti scriu pe wazzap ca imi dezvalui adevaratul nr de telefon 😂😂😂. Sau sa ma risc cu nr de Franta 😂😂😂...si asta ar insemna chiar sa fac o programare si sa vin la tine. Ps. Stiu ca nu ai Nemo si esti o fata profi. E atita manipulare si atitia naivi de ma apuca rasul 😂😂😂Merci. 

Incearca 😅

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Bună dragilor!

Astazi voi fi disponibila pana la ora 20.00

Pentru programari -0763866631

Whatsapp-0763866631

O zi frumoasa sa aveți 🤗😚

 

Link spre comentariu

Salutare. Am revizitat aceasta papusa pentru a 3-a oara, note nu voi mai da pentru ca am notat intr-o postare precedenta (e de 10 pe linie). Spun din toata inima ca face cel mai bun oral posibil si merita sa fie vizitata 100%. Daca nu va fi asa, sa aruncati cu pietre in mine va rog 😂
Te pup esme si sper sa ramai la fel, te voi revizita cu drag!  🥰

  • Like 1
Link spre comentariu

m-am văzut cu domnisoara săptămâna trecută...

locatie 10 newton primul aptr in care m-am văzut cu ioanaa21

oral 10 protejat

normal 10 protejat

gfe 10 pupături peste tot....😉

 

am băgat in mașina de google cuvantul renesmee și mi- dat rezultate doar cu copilul hibrid al bellei din seria Twilight 🤢 (amurg)

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator 1ronin
Reputație: 0

Aveti grija cum va prezentati la fata,ca este o fire f analitica,are ochi de soacra  ,se uita pana si unghiile de la degetele de la picioare!:slap2

Am primit cel mai frumos compliment,adica o iau ca pe un compliment,desi poate fi si o constatare,aici sunt in dilema,poate elucida  ea misterul,ca am unghiile taiate :laugh2

Multumesc Renesmee,ai facut un om fericit,nu o sa uit niciodata acest...compliment,lov u 🥰😍:laugh2

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
45 minutes ago, 1ronin said:

Aveti grija cum va prezentati la fata,ca este o fire f analitica,are ochi de soacra  ,se uita pana si unghiile de la degetele de la picioare!:slap2

Am primit cel mai frumos compliment,adica o iau ca pe un compliment,desi poate fi si o constatare,aici sunt in dilema,poate elucida  ea misterul,ca am unghiile taiate :laugh2

Multumesc Renesmee,ai facut un om fericit,nu o sa uit niciodata acest...compliment,lov u 🥰😍:laugh2

💞💞 lov u 😂

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
3 hours ago, alexinho21 said:

Salutare. Am revizitat aceasta papusa pentru a 3-a oara, note nu voi mai da pentru ca am notat intr-o postare precedenta (e de 10 pe linie). Spun din toata inima ca face cel mai bun oral posibil si merita sa fie vizitata 100%. Daca nu va fi asa, sa aruncati cu pietre in mine va rog 😂
Te pup esme si sper sa ramai la fel, te voi revizita cu drag!  🥰

Multuuuumesc 😘😘👄

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
2 hours ago, dan1984 said:

m-am văzut cu domnisoara săptămâna trecută...

locatie 10 newton primul aptr in care m-am văzut cu ioanaa21

oral 10 protejat

normal 10 protejat

gfe 10 pupături peste tot....😉

 

am băgat in mașina de google cuvantul renesmee și mi- dat rezultate doar cu copilul hibrid al bellei din seria Twilight 🤢 (amurg)

 

Multumesc frumos 👄🤗

Ti-am zis ce înseamnă când ai ieșit pe usa .😂

Ghinionul tău este ca nu ai înțeles.Tura viitoare iti zic mai tare 😂🤗

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
1 minute ago, dan1984 said:

de auzit, am auzit. din păcate n-am ținut minte..... te rog sa NU scrii aici (păstrează misterul).

te întrebam, in ce limba?

Păstrez misterul..Next time 🤗👄

Link spre comentariu

Am avut ocazia să ajung de două ori la această fată, mi-a plăcut de fiecare dată, servicii foarte bune, curată, sânii sînt absolut fermecători.Prestația, una profesionistă ,oral, normal excelent. 

O sa revin de fiecare dată. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...