Sari la conținut

Renesmee 0733898288


pulcher

Postări Recomandate

Vizitator renesmee
Reputație: 0
1 hour ago, Swann said:

Am avut ocazia să ajung de două ori la această fată, mi-a plăcut de fiecare dată, servicii foarte bune, curată, sânii sînt absolut fermecători.Prestația, una profesionistă ,oral, normal excelent. 

O sa revin de fiecare dată. 

Multumesc mult😊🤗

 Cu drag oricând 👄🤗

Link spre comentariu
Vizitator palosugros
Reputație: 0

Din pacate eu nu am avut norocul sa beneficiez de serviciile aceste domnisoare, ca de obicei am rugat-o la telefon sa imi spuna daca - pentru un bonus - accepta finalizare orala, a acceptat pentru extra 100 RON iar cand am ajuns acolo s-a razgandit si a spus ca e 100 RON pentru fiecare din cele doua finalizari orale pe care le voiam deci nu am ramas. 350 RON ora cu doua finalizari mi se parea limita acceptabila ca sa incerc. 

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Lasa gargara .Din moment ce tu m-ai luat la mișto,  miroseai foarte urat, un om neîngrijit, mai voiai și normal neprotejat când ai ajuns la locație, logic ca te-am luat la mișto și  eu si ti-am dat cu flit elegant ... Ca ma cunoști de nu știu unde,  ca m-ai văzut tu in alta locație sau ce debitai  tu pe acolo  ...

Ingrijiti-va pulilii🤣 înainte sa vreți finalizare orala sau alte chestii . 

 

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Buna  dragilor!

Ma găsiți disponibila pana la 20.00.

Serviciile mele sunt următoarele:

- Oral Protejat

-Oral Neprotejat doar în funcție de igiena 

FARA BUBIȚE, SCURGERI,MIROSURI NEPLĂCUTE 

-Normal PROTEJAT

-69

-FK

+++alte fantezii 

Cadoul pentru 30 min:150 lei

Cadoul pentru 1h:250 lei

Exclus :ANAL SI FINALIZARE ORALA

EXCLUS OAMENI DE ETNIE 

EXCLUS BĂUTURI ALCOOLICE 

Telefon :0763866631

Whatsapp :0763866631

 

Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise

Tot am evitat sa ajung la fata asta....Eu in general nu citesc recenzii decit ca amuzament si prin prisma experientelor avute , stiam ca la pomul laudat nu te duci. 

Am ajuns la ea prin alta perspectiva si conjunctura . 

Din start va spun ca pozele nu o avantajeaza decit partial....arata mai bine ca in poze. E o păpușa slim, dulce , cupa C, corp fitness... Are o eleganta care am intilnit-o doar la o alta fata. 

Nu sunt un consumator de aventuri ,doar ocazional imi satisfac curiozitatea si pofta de ceva bunuț ....si culmea ca nu eram curios si doritor sa ajung la ea. Nu va lasați influențați de vocea ei...e exact invers ( are o voce mai groasa care nu te incita...dar am fost la multe voci dulci si suave de unde am iesit si nefwutut si cu banii luati) .

Am fost invitat in bucatarie la un suc si o tigara....ma uitam la ea si ma intrebam deja cum de o fata asa simpatica accepta un Tutankamon nasol ca mine 😂😂😂.

Domnița statea pe tocuri si bikini cu un sutien care imi dezvaluia doi pepenași copți🥳

Deja imi imaginam cum va urma "batalia" din dormitor si aveam mari dubii ca voi rezista 10 min. Acum impresiile obiective

GFE nota 10+...pupaturi , mangaieri, strans in brate ,s-a lipit de mine ca un scotch .

ON. Cred ca cel mai bun din ultimii ani. Ireprosabil. 10

NP. Citeva pozitii schimbate...foarte reactiva si colaboranta. Nota 10

In total nota 11 cu felicitari si sărumina !  

Intuitia mea imi spunea sa nu vin la tine ca esti o capcana ....dar nu regret . 

Ps. Nu intru in detalii anatomice ca imi e jena...dar fata e fresh si m-am simtit cu ea ca si cu o prietena care nu a avut un barbat in ultima saptamina. 

Proportiile sanilor cu restul corpului si picioarele de gazela , fundul , o propulseaza in top .... Serviciile de nota 11.

Am achitat kdo ul la inceput si mi-a zis ca ii pot da la final. 150. Am stat peste 30 min cred.

O recomand cu incredere ...eu as face abonament la ea. 

Nota de final : ma intreb de ce am dat kdo identic in alte parti unde nici jumatate nu se merita, asta ca pun in balanța experienta avuta la Renesmee. Si apt e cred cel mai fain din toate in care am intrat. 

 

 

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator babanu83
Reputație: 0
1 oră în urmă, Shoggun a spus:

Tot am evitat sa ajung la fata asta....Eu in general nu citesc recenzii decit ca amuzament si prin prisma experientelor avute , stiam ca la pomul laudat nu te duci. 

Am ajuns la ea prin alta perspectiva si conjunctura . 

Din start va spun ca pozele nu o avantajeaza decit partial....arata mai bine ca in poze. E o păpușa slim, dulce , cupa C, corp fitness... Are o eleganta care am intilnit-o doar la o alta fata. 

Nu sunt un consumator de aventuri ,doar ocazional imi satisfac curiozitatea si pofta de ceva bunuț ....si culmea ca nu eram curios si doritor sa ajung la ea. Nu va lasați influențați de vocea ei...e exact invers ( are o voce mai groasa care nu te incita...dar am fost la multe voci dulci si suave de unde am iesit si nefwutut si cu banii luati) .

Am fost invitat in bucatarie la un suc si o tigara....ma uitam la ea si ma intrebam deja cum de o fata asa simpatica accepta un Tutankamon nasol ca mine 😂😂😂.

Domnița statea pe tocuri si bikini cu un sutien care imi dezvaluia doi pepenași copți🥳

Deja imi imaginam cum va urma "batalia" din dormitor si aveam mari dubii ca voi rezista 10 min. Acum impresiile obiective

GFE nota 10+...pupaturi , mangaieri, strans in brate ,s-a lipit de mine ca un scotch .

ON. Cred ca cel mai bun din ultimii ani. Ireprosabil. 10

NP. Citeva pozitii schimbate...foarte reactiva si colaboranta. Nota 10

In total nota 11 cu felicitari si sărumina !  

Intuitia mea imi spunea sa nu vin la tine ca esti o capcana ....dar nu regret . 

Ps. Nu intru in detalii anatomice ca imi e jena...dar fata e fresh si m-am simtit cu ea ca si cu o prietena care nu a avut un barbat in ultima saptamina. 

Proportiile sanilor cu restul corpului si picioarele de gazela , fundul , o propulseaza in top .... Serviciile de nota 11.

Am achitat kdo ul la inceput si mi-a zis ca ii pot da la final. 150. Am stat peste 30 min cred.

O recomand cu incredere ...eu as face abonament la ea. 

Nota de final : ma intreb de ce am dat kdo identic in alte parti unde nici jumatate nu se merita, asta ca pun in balanța experienta avuta la Renesmee. Si apt e cred cel mai fain din toate in care am intrat. 

 

 

 

Mare dreptate ai, domnisoara e de vis.. Eu unul debea astept sa îi mai fac o vizită... 

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
2 hours ago, Shoggun said:

Tot am evitat sa ajung la fata asta....Eu in general nu citesc recenzii decit ca amuzament si prin prisma experientelor avute , stiam ca la pomul laudat nu te duci. 

Am ajuns la ea prin alta perspectiva si conjunctura . 

Din start va spun ca pozele nu o avantajeaza decit partial....arata mai bine ca in poze. E o păpușa slim, dulce , cupa C, corp fitness... Are o eleganta care am intilnit-o doar la o alta fata. 

Nu sunt un consumator de aventuri ,doar ocazional imi satisfac curiozitatea si pofta de ceva bunuț ....si culmea ca nu eram curios si doritor sa ajung la ea. Nu va lasați influențați de vocea ei...e exact invers ( are o voce mai groasa care nu te incita...dar am fost la multe voci dulci si suave de unde am iesit si nefwutut si cu banii luati) .

Am fost invitat in bucatarie la un suc si o tigara....ma uitam la ea si ma intrebam deja cum de o fata asa simpatica accepta un Tutankamon nasol ca mine 😂😂😂.

Domnița statea pe tocuri si bikini cu un sutien care imi dezvaluia doi pepenași copți🥳

Deja imi imaginam cum va urma "batalia" din dormitor si aveam mari dubii ca voi rezista 10 min. Acum impresiile obiective

GFE nota 10+...pupaturi , mangaieri, strans in brate ,s-a lipit de mine ca un scotch .

ON. Cred ca cel mai bun din ultimii ani. Ireprosabil. 10

NP. Citeva pozitii schimbate...foarte reactiva si colaboranta. Nota 10

In total nota 11 cu felicitari si sărumina !  

Intuitia mea imi spunea sa nu vin la tine ca esti o capcana ....dar nu regret . 

Ps. Nu intru in detalii anatomice ca imi e jena...dar fata e fresh si m-am simtit cu ea ca si cu o prietena care nu a avut un barbat in ultima saptamina. 

Proportiile sanilor cu restul corpului si picioarele de gazela , fundul , o propulseaza in top .... Serviciile de nota 11.

Am achitat kdo ul la inceput si mi-a zis ca ii pot da la final. 150. Am stat peste 30 min cred.

O recomand cu incredere ...eu as face abonament la ea. 

Nota de final : ma intreb de ce am dat kdo identic in alte parti unde nici jumatate nu se merita, asta ca pun in balanța experienta avuta la Renesmee. Si apt e cred cel mai fain din toate in care am intrat. 

 

 

 

Te pupacesc 🤗🤗👄👄

Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
1 minute ago, nikilucy said:

sa iti dai drumul la usa, sau mai bine de la etaj ,  nu vrei?

Nickyshorpussyshor...bossulica, nu fa offtopic aici ca te faci de kko patroane. Roxanavocea1 e fata care iti face tie banii mai sardinuța oparită! Ai gresit adresa.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
Acum 1 minut, Shoggun a spus:

Nickyshorpussyshor...bossulica, nu fa offtopic aici ca te faci de kko patroane. Roxanavocea1 e fata care iti face tie banii mai sardinuța oparită! Ai gresit adresa.

uite cine vorbeste de jigniri si offtopic, is la obiect, puti, vomita fetele dupa tine, dar nu os pun ca le ameninti, recunoaste macar.....de kakao te-ai facut tu destul nu-ti fa tu griji.... ( mai pun cateva puncte cum iti place tie ......)  ne auzim curand branzosule......

Link spre comentariu
  • Oras:Paradise
  • Oras:Paradise
5 minutes ago, renesmee said:

Mi-am pus un pahar de cola ,continuați va rog. Pana la 20.00,am timp suficient  sa ma amuz 🤣🤣😂🤣

Iar bei cola fara mine 😜...ca prajiturile le ascunzi mereu. Nu baga molusca aia oparita in seama . Zii cu frencikissul ala mai bine 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
Chiar acum, Shoggun a spus:

Iar bei cola fara mine 😜...ca prajiturile le ascunzi mereu. Nu baga molusca aia oparita in seama . Zii cu frencikissul ala mai bine 😜

iti dau eu o cola direct de la sursa, cam acid si prajitura acum o fac..... molusca o inghite un neam de-al tau.... inca ceva si te las deocamdata, asa cum tu ai procedat cu alte persoane, conturi clona, si alte ale, asa pot sa faca si altii, nu eu, altii, ne auzim curand, scuzele mele titularei contului.... pe curand branzosule...... pt ceilalti spor la ciocane, te-am pupat voma.

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Va certați ca femeile din piață pe 1 legătură de pătrunjel.  

Circul și panorama pe care o faceți nu va ajuta cu nimic,sincer. E doar un forum ,tratați-l ca atare . 

Hai,gata cu gluma ca nu dau 500 lei pe moderare aiurea-n vânt...Faceți caterinca frumoasa,nu d'asta  de 0.5 bani.

Link spre comentariu
Acum 10 minute, renesmee a spus:

Va certați ca femeile din piață pe 1 legătură de pătrunjel.  

Circul și panorama pe care o faceți nu va ajuta cu nimic,sincer. E doar un forum ,tratați-l ca atare . 

Hai,gata cu gluma ca nu dau 500 lei pe moderare aiurea-n vânt...Faceți caterinca frumoasa,nu d'asta  de 0.5 bani.

nu-i nevoie de moderare, încă....

stii cum e, ce-i mai țață in romania decât femeie;     bărbatul!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:🟦🟨🟥
  • Oras:🟦🟨🟥
Acum 19 minute, Shoggun a spus:

E grele cu croasantele....nu stiu cum sa reprogramez o intilnire la Renesmee sa o intreb ce prefera . 

Uitate la prietena ta Elena.... Numărul 5, asta nu e nimic, ne auzim curând Branzosule, imi cam place și de titulara, ce spui de asta vomă..... 

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Băieții, mutati-va fundurile pe discuții  generale ca topicul meu nu e bâlciul vostru . Nu o sa mai poată citi nimeni nici o recenzie de porcăriile pe care le scrieți  pe aici . 

Hai,roiu,  ca deja va întindeți prea mult și nu am chef de aberatiile și inepțiile voastre aici . 

Link spre comentariu

Am fost ieri seara la domnisoara asta cu trup de caprioara ,
 Este fata din poze ,slabuta, simpatica la fata . inalta cam la 170 cm.
 Am discutat cu ea prin mesaje, si am ajuns usor .Newton linga LIDL

Atitudine 9: amabila, a respectat programarea facuta de dimineata

Locatie 10: apartament cu 2 camere,baie bine echipata , are gel  + prosoape curate

Locatie 10: apartament cu 2 camere,  facut dus, au gel barbatesc + prosoape curate
Igiena 10: foarte curata, pilele fina , epilata  . 

OP 9 : finut, cu atentie la sugestiile mele 

NP 9: la propunerea ei am schimbat doua pozitii si orgasmul in balonas .

GFE 10 : Imbratisari si pupicei la maxim , de parca ne stiam de o viata .

Achitat 150 fiind grabit si curios sa vad daca corespunde anuntului .

In total am stat 25-30 minute si clar trebuie sa revin dar pt o ora !

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...