Sari la conținut

Renesmee 0733898288


pulcher

Postări Recomandate

1 oră în urmă, renesmee a spus:

20211001_235530_02.jpg.27089c94ec73cd2994887019f72cda66.jpgAstazi voi fi disponibila pana la 20.00 .💞

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤💚💚💚💚💚💚💚💚💚💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💚💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙❤️🔥

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Buna dragilor!

Astazi voi fi disponibila incepand cu ora 12.00 pana la 18:00

 

Disponibilitatea mea pentru zilele acestea va fi:

Miercuri:10-18!

JOI:10-18!

VINERI:10-18!

 

Confirmarea programarilor se face cu 1 ora inainte.In cazul neconfirmarii,programarea se anuleaza

 

Serviciile mele sunt:

 

●ORAL PROTEJAT/NEPROTEJAT

 

●NORMAL PROTEJAT

 

●FK

 

●69

 

●GFE 

 

●++MICI ALTE FANTEZII

 

EXCLUS ANAL; CIM; CADOURI; IESIRI!

 

CADOUL:

 

350 LEI 1 ORA (1/2 FINALIZARI) 

 

Modalitate de contact WHATSAPP:0763 866 631.

 

Va pup si va astept cu programari 🥰💞

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Fiind la vizita sf Moaște ale Preacuvioasei Sf Parascheva și cu ceva idei ptr un subiect destinat celor care au făcut proiectul Marele Alb , astrele și karma mi au făcut prielnică întâlnirea cu aceasta distinsa domnișoara , o realmente “gheișa” a simțurilor , a placutului și a bunului simt , cât și a celor mai mătăsoase servicii , dpdv meu , ar avea fetele din capitala o rivala de temut in cazul in care dansa ar face o escapada turistică și ecumenică ca și mine in zona capitalei , greu încercată de fetele renumite venite din 🇩🇪 cât și alte tari 🇪🇸 sau 🇫🇷 și 🇳🇱 

dar sa revenim , programare respectata cu strictețe , ajuns in zona , norocul meu ca știu iasiul ca altfel întârziam si fiind si eu obsedat de anumite chestii zic sa fie bine . 
Odata ajuns , se deschide USA si cugetele in gândul meu … oh jessus what a woman … achitat dinainte prețul ptr timpul parcurs si aflu sub identitatea ei o făptura mistica si calda , care se ascunde perfect in mantia unei femei mai dure . 
Un Ap cochet , îngrijit cu de toate , curățenie de poți ieși desculț din baie fără sa ți se lipească pe picioare firele de par , nu ca as avea acasă vreun 🚨 dar zic ca e bine de știut , fata cu o piele mm îmi aduce aminte de fetele din Thailanda , unele din ele si de rusoaicele obsedate de grija ptr frumos . 
Revenind , acțiunea in sine , o prezenta mai mult decât wow , cu ce e necesar ca sa fie pe placul meu , si sper cât si al domnișoarei in cauza . 
Daca cumva , exista persoana care sa nu recunoască o posibila îndrăgostire subita ar fi ipocrit , sper sa pot reedita întâlnirea , ptr convingeri personale cât si consolidarea unei convingeri personale ce o vizează pe distinsa domnișoara , având doar cuvinte de lauda , îmi pare rău ca nu am întâlnit o in alte circumstanțe , as fi reușit sa o Invit la “ciric” sau la “Palas “ sa contemplam la paleta culorilor toamnei , care aduc așa un plus de savoare orașului , cât si a bucatelor moldovenești care ți se topesc odată ajunse in contact cu papilele gustative .

 

Ca si note nu as avea cum sa notez ceva atât de frumos si ok ptr ca nu ar fi cazul , doar uimit de o savoare atât de persistenta a unei imagini in anumite poziții . 
 

De revizitat , cu siguranța , pe data viitoare , speram cât mai curând .

 

Zile frumoase si drumuri bune ca in Bavaria Land 😘

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
1 hour ago, zerrcore said:

Fiind la vizita sf Moaște ale Preacuvioasei Sf Parascheva și cu ceva idei ptr un subiect destinat celor care au făcut proiectul Marele Alb , astrele și karma mi au făcut prielnică întâlnirea cu aceasta distinsa domnișoara , o realmente “gheișa” a simțurilor , a placutului și a bunului simt , cât și a celor mai mătăsoase servicii , dpdv meu , ar avea fetele din capitala o rivala de temut in cazul in care dansa ar face o escapada turistică și ecumenică ca și mine in zona capitalei , greu încercată de fetele renumite venite din 🇩🇪 cât și alte tari 🇪🇸 sau 🇫🇷 și 🇳🇱 

dar sa revenim , programare respectata cu strictețe , ajuns in zona , norocul meu ca știu iasiul ca altfel întârziam si fiind si eu obsedat de anumite chestii zic sa fie bine . 
Odata ajuns , se deschide USA si cugetele in gândul meu … oh jessus what a woman … achitat dinainte prețul ptr timpul parcurs si aflu sub identitatea ei o făptura mistica si calda , care se ascunde perfect in mantia unei femei mai dure . 
Un Ap cochet , îngrijit cu de toate , curățenie de poți ieși desculț din baie fără sa ți se lipească pe picioare firele de par , nu ca as avea acasă vreun 🚨 dar zic ca e bine de știut , fata cu o piele mm îmi aduce aminte de fetele din Thailanda , unele din ele si de rusoaicele obsedate de grija ptr frumos . 
Revenind , acțiunea in sine , o prezenta mai mult decât wow , cu ce e necesar ca sa fie pe placul meu , si sper cât si al domnișoarei in cauza . 
Daca cumva , exista persoana care sa nu recunoască o posibila îndrăgostire subita ar fi ipocrit , sper sa pot reedita întâlnirea , ptr convingeri personale cât si consolidarea unei convingeri personale ce o vizează pe distinsa domnișoara , având doar cuvinte de lauda , îmi pare rău ca nu am întâlnit o in alte circumstanțe , as fi reușit sa o Invit la “ciric” sau la “Palas “ sa contemplam la paleta culorilor toamnei , care aduc așa un plus de savoare orașului , cât si a bucatelor moldovenești care ți se topesc odată ajunse in contact cu papilele gustative .

 

Ca si note nu as avea cum sa notez ceva atât de frumos si ok ptr ca nu ar fi cazul , doar uimit de o savoare atât de persistenta a unei imagini in anumite poziții . 
 

De revizitat , cu siguranța , pe data viitoare , speram cât mai curând .

 

Zile frumoase si drumuri bune ca in Bavaria Land 😘

Multumesc 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 15 minute, renesmee a spus:

Multumesc 😘

Plăcerea a fost , este și sper ca va mai fi pe viitor 🤗🙏💋🥂cu mare drag . 

 

ps : așa da 🧸

Link spre comentariu
Acum 14 ore, renesmee a spus:

Buna dragilor!

Astazi voi fi disponibila incepand cu ora 12.00 pana la 18:00

 

Disponibilitatea mea pentru zilele acestea va fi:

Miercuri:10-18!

JOI:10-18!

VINERI:10-18!

 

Confirmarea programarilor se face cu 1 ora inainte.In cazul neconfirmarii,programarea se anuleaza

 

Serviciile mele sunt:

 

●ORAL PROTEJAT/NEPROTEJAT

 

●NORMAL PROTEJAT

 

●FK

 

●69

 

●GFE 

 

●++MICI ALTE FANTEZII

 

EXCLUS ANAL; CIM; CADOURI; IESIRI!

 

CADOUL:

 

200 LEI 30 MIN(1 FINALIZARE)

 

300 LEI 1 ORA (1/2 FINALIZARI) 

 

Modalitate de contact WHATSAPP:0763 866 631.

 

Va pup si va astept cu programari 🥰💞

 

 

20210922_100233_02.jpg

Păpușa,poate faci și  o vizita și prin Banat,ce zici? 

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Pentru astazi nu mai am disponibilitate . Va astept cu programari pentru maine ,programul fiind 10-21:00(ultima programare fiind la 20) 💞

Zi frumoasa va doresc 😘

Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0

Buna dragilor!

 

Astazi voi fi disponibila incepand cu ora 12.00 pana la 18:00

Confirmarea programarilor se face cu 1 ora inainte.In cazul neconfirmarii,programarea se anuleaza.

Serviciile mele sunt:

●ORAL PROTEJAT/NEPROTEJAT

●NORMAL PROTEJAT

●FK

●69

●GFE

●++MICI ALTE FANTEZII

EXCLUS ANAL; CIM; CADOURI; IESIRI!

CADOUL:

350 LEI 1 ORA (1/2 FINALIZARI) Modalitate de contact:

         WHATSAPP: 0763 866 631

 Va pup si va astept cu programari 🥰💞

 

 

 

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...