Sari la conținut

Renesmee 0733898288


pulcher

Postări Recomandate

Vizitator renesmee
Reputație: 0
2 minutes ago, marcutare said:

Foarte urat din partea ta sa faci mesajele publice ,intr o buna zi ne trezim ca publici toata agenda .. iti place maxim sa ti speli rufele in public ...

Daca vezi ca nu te bag in seama , de ce vrei neaparat sa semnalizezi pe aici ? Poate ai treaba si te retin , zic

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
28 minutes ago, rrazzor said:

Salut,

Mesajul asta nu-mi apartine. E si fara sens...Am scris adminilor si am inceput si eu ceva cercetari. Sunt doar curios daca vi s-a intamplat si voua.

Seara faina!

Cu ce te-a deranjat intrebarea mea mister dan1984? Esti aparut asa peste noapte si arunci cu cacat in toate partile...Eu nu sunt aici sa ma balacaresc. Daca ai informatii care sa ajute, da-le, daca nu renunta sa te mai caci pe tine in spatele tastaturii.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
20 minutes ago, rrazzor said:

Cu ce te-a deranjat intrebarea mea mister dan1984? Esti aparut asa peste noapte si arunci cu cacat in toate partile...Eu nu sunt aici sa ma balacaresc. Daca ai informatii care sa ajute, da-le, daca nu renunta sa te mai caci pe tine in spatele tastaturii.

Esti prost irecuperabil. Nu-mi mai pierd timpul cu tine. Pa.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
2 hours ago, rrazzor said:

Salut,

Mesajul asta nu-mi apartine. E si fara sens...Am scris adminilor si am inceput si eu ceva cercetari. Sunt doar curios daca vi s-a intamplat si voua.

Seara faina!

Schimba-ti parola, pune una mai lunga si cu caractere speciale. Mie personal nu mi s-a intamplat aici; pe un alt site a fost o chestie, nu scriu ca nu vreau sa dau idei.

Cat despre tzepe, esti putin vinovat si tu, avea vreo 4 inainte de ale tale, grad de risc ridicat. (Considera ca forumistii cu semnalari suntem sub 4% din clienti si ca unii din forumisti nu scriu de tzepe ca sa nu isi strice relatia. ) Nu am vrut sa ma bag aici , dar nu prea inteleg de ce se imbulzesc unii la madam. O fi avand ea tzatze mari, dar pare genul care isi patroneaza clientii. Tie nu iti plac fetele mai dulci, mai Lenor? De ce sa te duci la o gornista care te ia la pwla si atunci cand iti da tzeapa? Intreb si eu.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
1 hour ago, filipcozma said:

Schimba-ti parola, pune una mai lunga si cu caractere speciale. Mie personal nu mi s-a intamplat aici; pe un alt site a fost o chestie, nu scriu ca nu vreau sa dau idei.

Cat despre tzepe, esti putin vinovat si tu, avea vreo 4 inainte de ale tale, grad de risc ridicat. (Considera ca forumistii cu semnalari suntem sub 4% din clienti si ca unii din forumisti nu scriu de tzepe ca sa nu isi strice relatia. ) Nu am vrut sa ma bag aici , dar nu prea inteleg de ce se imbulzesc unii la madam. O fi avand ea tzatze mari, dar pare genul care isi patroneaza clientii. Tie nu iti plac fetele mai dulci, mai Lenor? De ce sa te duci la o gornista care te ia la pwla si atunci cand iti da tzeapa? Intreb si eu.

Stii cum face rața , mac-mac?! Exact asta faci si tu . Macani mult,prost si fara rost. 

In primul rand ma comport frumos cu oricine  mi-a pasit pragul,sunt dulce cu toata lumea dar nu sunt ceea ce vrei tu sa vezi(o copila proasta care va tace voua "marilor futaci "ai forumului din gura si care sta cu capul plecat ca asa vrea pula voastra). Tu nu ai de unde sa stii cum sunt eu , pentru ca ai mici probleme cu dusurile iar mie imi plac oamenii curati ,care miros frumos ... 

Fetita pe care o vizitai avea cate 10 12 clienti pe zi,nu te mai lua de 4 programari ale mele ca deja o dai in penibil( pana si ea a vazut ca esti dus cu capul si postezi de pe mai multe conturi si ti-a dat cu flit ) . Pot sa am si 1000 ,atat timp cat ma comport la fel  de bine cu toti, nu stiu de ce mi-ai tine tu condica .

Nu sunt pe placul tau,pe gustul tau,treci mai departe .

Incerci doar sa dai curs unei discutii pe care nu esti capabil sa o duci pana la capat . 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
6 hours ago, renesmee said:

Macani mult,prost si fara rost. 

 

Din contra. Postez putin, calitativ si cu mult rost. Ai dat mai multe tzepe si , cam de fiecare data ai sarit tot ca tu cu trompeta. La tine nu am fost niciodata, ti-am vazut meclutza prin niste poze, nu ma tentai nici cand erai pe tarif de 150; la tarif 200/fin , dupa mine este o singura domnisoara care are ce trebuie si la aspect/varsta si la servicii (se numeste Baby Girl- pentru cine intreaba) , desi personal am fost  la o alta miniona de la River, merita si ea atentia.

Dupa vechiul tau obicei de pietara ai sarit iar cu gura si ataci aiurea. Eu merg la mai multe domnisoare , in general cadete de pe segmentul 19-25 , cam toate fete modeste la caracter si dragute la aspect fizic, nu gorniste din astea care te iau la tir si dupa ce iti dau tzeapa. Cu dusurile nu ai nimerit-o, daca stii domnisoarele la care am fost poti sa le contactezi sa ceri detalii de la oricare (doua pe care la care am intrat recent ti le spun eu Mona Lisa si Renata ). Daca doresti neaparat pot sa iti dau si domnisoarele din ecartul 25-30 --unde te incadrezi si tu-- pe care le apreciez, chiar sunt niste fete dulci, nu petarde de bazar. In caz ca te intereseaza dusurile mele, sunt mai importante decat tzepele tale, astea le bagam sub covor.

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator renesmee
Reputație: 0
3 hours ago, filipcozma said:

Din contra. Postez putin, calitativ si cu mult rost. Ai dat mai multe tzepe si , cam de fiecare data ai sarit tot ca tu cu trompeta. La tine nu am fost niciodata, ti-am vazut meclutza prin niste poze, nu ma tentai nici cand erai pe tarif de 150; la tarif 200/fin , dupa mine este o singura domnisoara care are ce trebuie si la aspect/varsta si la servicii (se numeste Baby Girl- pentru cine intreaba) , desi personal am fost  la o alta miniona de la River, merita si ea atentia.

Dupa vechiul tau obicei de pietara ai sarit iar cu gura si ataci aiurea. Eu merg la mai multe domnisoare , in general cadete de pe segmentul 19-25 , cam toate fete modeste la caracter si dragute la aspect fizic, nu gorniste din astea care te iau la tir si dupa ce iti dau tzeapa. Cu dusurile nu ai nimerit-o, daca stii domnisoarele la care am fost poti sa le contactezi sa ceri detalii de la oricare (doua pe care la care am intrat recent ti le spun eu Mona Lisa si Renata ). Daca doresti neaparat pot sa iti dau si domnisoarele din ecartul 25-30 --unde te incadrezi si tu-- pe care le apreciez, chiar sunt niste fete dulci, nu petarde de bazar. In caz ca te intereseaza dusurile mele, sunt mai importante decat tzepele tale, astea le bagam sub covor.

Nu,tu doar te bagi in subiecte ce nu te privesc exact ca musca ... Cam asta esti tu 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
6 hours ago, renesmee said:

Nu,tu doar te bagi in subiecte ce nu te privesc exact ca musca ... Cam asta esti tu 😘

Daca ai  2(doua) tzazte , o  gaur... trecem peste , si un topic pe nimfo este exact ce ma priveste si pe mine si pe orice alt membru (onorabil) al forumului.       Cat este la tine suplimentul pt COF? (Aveam o idee cu un colier de perle... )

(Nu doar ca nu ma bag in subiecte care nu ma  privesc. Nu cred ca ai dezasamblat/asamblat vreodata vreo arma, dar in cazul meu totul este bagat exact unde trebuie )

Te rog o actualizare servicii cu CIM, COF si tot ce trebuie. Mersi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
La 15.09.2021 la 12:33, pulcher a spus:

Oh, baby, baby, it's a wild world
It's hard to get by just upon a smile

Cat vrei sa sugi pula raspopitule, vrei sa ti-o iei in bot puscariasule **spam editat**?

 

au de rot **spam editat**ule!le sifilitic? Nu alta, ti-o oei in

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
Acum 1 minut, renesmee a spus:

Astazi voi fi disponibila pana la ora 17.00😘

20210915_193121_07.jpg

Nu se poate asa ceva..... pune ceva pe tine sa nu ne certam acasa , te rog frumos

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...