Sari la conținut

Renesmee 0733898288


pulcher

Postări Recomandate

Vizitator binom_2021
Reputație: 0
1 hour ago, benyruben said:

Și noi tot te așteptăm in Timisoara cu nerăbdare :) 

Timisorenii se plictisesc de moarte ? Prin rotatie, voi chemati fetele din Iasi la voi in oras. La sectiune de la top, pe Timisoara, sunt 11 fete, iar categoria urmatoare mai sunt aproximativ 20 de fete. Iar pe publi24, fetele de pe Timisoara folosesc poze reale ;).

 

In alta ordine de idei voi face o recenzie. La Renesmee am apreciat atat aspectul fizic cat si prestatia actului, in sine. Nu intru detalii in detalii, mie mi-a placut, imi voi face abonament, cu siguranta.

Notele mele sunt:

Aspect fizic si locatie: 10

GFE, oral si normal: 9,5

Tarif: 300 lei, o ora.

O recomand pe Renesmee.

O zi de vineri placuta va doresc.

 

Link spre comentariu
On 11/19/2021 at 6:44 PM, renesmee said:

Buna seara ,ma vad nevoita sa reamintesc cateva aspecte:

1-PROGRAMARILE- Daca nu poti ajunge,da-mi un amarat de mesaj prin care sa imi spui acest lucru ,este vorba de un minim bun simt.Atat timp cat voi aveti pretentia sa vi se respecte o programare , acelasi lucru mi-l doresc si eu . Nu va omoara nimeni daca nu puteti ajunge ..
2-DUSUL . Ehee, aici e o intreaga poveste de dezbatut...Eu de fel sunt o tipa super ok ( cu cine merita) in general cam cu toata lumea zic eu ca am fost o fata draguta , dar sa fii nesimtit si sa te duci la baie , sa te "speli" si sa imi dai nasul peste cap , intrece orice limita . Gel de dus este, gel intim la fel, prosoape albe imaculate sunt(pacat ca n-am si fier de calcat sa le calc), chiar e atat de greu? Eu inteleg oamenii care vin de la serviciu si nu au apucat sa se dusuiasca sau sa se balaceasca peste tot prin baie , ca nu sunt atat de batuta in cap ....dar ce faceti unii dintre voi este de o rusine si o josnicie cum rar mi-a fost dat sa vad. Asa ca, daca voi sunteti NESIMTITI , o sa fiu si eu . Sa nu va intrebati de ce va treziti cu hainutele in manuta ..
Orice posibila intalnire se duce pe suflet , credeti-ma.
3.Normalul este numai PROTEJAT,daca insistati sau va dati prezervativul jos,intalnirea se va incheia in acel moment si veti fi invitati afara si asta fara discutii!
4.Serviciile sunt cele afisate pt toata lumea,va rog nu insistati cu servicii  pe care nu le ofer indiferent de suma oferita.

Repet, sunt o tipa super faina, amabila, deschisa , dar cand văd ca va bateti efectiv joc, ma lipsesc de banutii vostri .
Daca va stiti genul asta de oameni, prefer sa nu ma vizitati niciodata .
SERVICIILE pe care eu le ofer nu au nici o legatura cu indragostitul/iubitul .NU!

Nu imi caut iubit/sot. Viata mea personala este strict problema mea . Atata timp cat veniti,va fut/ma futeti si intanlirea dintre noi in cele 30 minute, 1 ora sau mai mult  decurge ok, nu vad de ce v-ar interesa mai departe sa incercati .Nu este loc de asa ceva!!

Daca m-ati vizitat in trecut si v-am dat adresa  completa , aveti bunul simt sa anuntati ca ati ajuns si dupa ok-ul meu sa sunati la interfon. Mi se pare lipsa de bun simt sa suni,sa astepti sa deschida vecinii usa ca mai apoi sa ma trezesc cu tine direct la usa...E penibil.Vei pleca exact cum ai si venit !

Legat de partea cu FK  , daca eu nu ma simt ok in prezenta ta (si aici ma refer la igiena orala) nu va avea loc . Pe bune , este un serviciu pe care il ofer ,nu o obligatie. Asigurati-va ca folositi apa de gura din baie ,ca nu aveti vre-o problema majora dentara , ca nu duhniti a tutun de acum 3 zile sau a alte alimente si abia dupa ne putem pupa. Nu ma pupa fortat pentru ca detest lucrul asta si o sa te trezesti dat afara . Eu nu insist cu FK daca vad ca nu-l doresti.

NU MA MAI MUSCATI DE SANI . Sunt om, ma doare ,nu imi place , urasc muscatul si semnele. Asa cum eu nu va las semne si nu va "maltratez" pe parcursul intanlirii, acelasi lucru il astept si de la voi .

Serviciile mele sunt:

●ORAL PROTEJAT/NEPROTEJAT in functie de igiena ta .

●NORMAL PROTEJAT

●FK

●69

●GFE 

●++MICI ALTE FANTEZII

EXCLUS ANAL; CIM; CADOURI; IESIRI NORMAL NEPROTEJAT!

De Luni , cadoul va fi urmatorul .

 

 

 

200 LEI 30 MIN(1 FINALIZARE)

350 LEI 1 ORA (1/2 FINALIZARI) 

500 Lei 1 ora si jumatate 

600 Lei 2 ore 

Modalitate de contact WHATSAPP:0763 866 631.

Va doresc weekend placut ,va pup si sa ne vedem cu bine de Luni . 🤗😚😘

 

 

👍🥰🤗

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 12 ore, renesmee a spus:

Bine v-am regasit !🤗

Dragilor ,de maine voi fi disponibila pentru intalniri🤗

♡Serviciile pe care le ofer sunt urmatoarele:

♡-Sex oral protejat/neprotejat

♡-Sex normal protejat( nu exista  neprotejat)

♡-French kiss( doar dacă igiena orala corespunde)

♡-Girl Friend Experience

♡-69

♡-+Mici alte fantezii.

    ♤♤  Cadoul 

♡400 lei -1 ora  . 

Cadoul il prefer lasat discret la inceputul intalnirii.

●●  EXCLUS ALCOOL /ANAL/ CIM●●

Programarile se fac doar pe whatsapp.

♡Whatsapp:0763866631

●Pentru o intanlire reusita igiena si bunul simt sunt recomandate si apreciate .

Confirmarea se face inainte cu 2 ore ,in caz contrar programarea se va anula

IMG_20220107_195229.jpg

IMG_20220108_231335.jpg

Bine ai revenit 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 7 minute, renesmee a spus:

Dragilor ,de maine voi fi disponibila pentru intalniri incepand cu ora 11 💞😘

♡Serviciile pe care le ofer sunt urmatoarele:

♡-Sex oral protejat/neprotejat numai daca igiena orala este impecabila 

♡-Sex normal protejat( nu exista  neprotejat)

♡-French kiss( doar dacă igiena orala este impecabila)

♡-Girl Friend Experience

♡-69

♡-+Mici alte fantezii.

    ♤♤  Cadoul 

♡400 lei -1 ora  . 

Cadoul il prefer lasat discret la inceputul intalnirii.

●●  EXCLUS ALCOOL /ANAL/ CIM ●●

●NU ACCEPT INTALNIRI LA 30 MIN ●●

Programarile se fac doar pe whatsapp.

♡Whatsapp:0763866631

●Pentru o intanlire reusita igiena si bunul simt sunt recomandate si apreciate .

Confirmarea se face inainte cu 2 ore ,in caz contrar programarea se va anula.

 

20220111_105833_08.jpg

In sfarsit!Sper sa ajung curand la Iasi sa te revad...😍

Link spre comentariu

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
On 1/19/2022 at 7:46 PM, renesmee said:

♡-+Mici alte fantezii.

    ♤♤  Cadoul 

♡400 lei -1 ora  . 

Cadoul il prefer lasat discret la inceputul intalnirii.

●●  EXCLUS ALCOOL /ANAL/ CIM●●

 

 

IMG_20220108_231335.jpg

In afara de excluderile mentionate, pt cadoul de 400 (lasat discret la inceput) , este , ca spun asa, "bufet suedez"?

(aia pe care te-ai asezat cu fundul este palaria mexicana a lui hombreDan ?? )

 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...