Sari la conținut

Râmnicu Sărat


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Salut , dupa atatea comentarii legate de aceasta Dna Carmen, cred ca nici unul care si a dorit sa ajunga la ea dupa indicatiile colegilor de mai sus , nu a reusit. Propun ca macar unul dintre voi , cei care o cunoasteti personal si i sunteti clienti sa discute cu aceasta dna , sa i spuna despre aceste discutii , si sa i ceara acodrul daca ea doreste ptr a publica niste date exacte ale adresei sau o modalitate reala de contact , in felul acesta consider ca atat ea cat si noi cei ce ne dorim sa o vizitam am avea numai de castigat.

Imi sustin aceasta propunere prin prisma timpului pierdut in incercarea de a ajunge la ea, prin prisma citiri acestui topic despre dansa cat si a topicului vechi , si cu o finalitate nereusita datorata lipsei de date corecte si palpabile.

Va salut dragi colegi si sa aveti spor in toate.

Link spre comentariu
Vizitator emilpopescu8
Reputație: 0
Acum 3 ore, pinichio a spus:

Salut , dupa atatea comentarii legate de aceasta Dna Carmen, cred ca nici unul care si a dorit sa ajunga la ea dupa indicatiile colegilor de mai sus , nu a reusit. Propun ca macar unul dintre voi , cei care o cunoasteti personal si i sunteti clienti sa discute cu aceasta dna , sa i spuna despre aceste discutii , si sa i ceara acodrul daca ea doreste ptr a publica niste date exacte ale adresei sau o modalitate reala de contact , in felul acesta consider ca atat ea cat si noi cei ce ne dorim sa o vizitam am avea numai de castigat.

Imi sustin aceasta propunere prin prisma timpului pierdut in incercarea de a ajunge la ea, prin prisma citiri acestui topic despre dansa cat si a topicului vechi , si cu o finalitate nereusita datorata lipsei de date corecte si palpabile.

Va salut dragi colegi si sa aveti spor in toate.

Salut, intra la mine pe facebook și vorbim acolo ok!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 3 ore, pinichio a spus:

Salut , dupa atatea comentarii legate de aceasta Dna Carmen, cred ca nici unul care si a dorit sa ajunga la ea dupa indicatiile colegilor de mai sus , nu a reusit. Propun ca macar unul dintre voi , cei care o cunoasteti personal si i sunteti clienti sa discute cu aceasta dna , sa i spuna despre aceste discutii , si sa i ceara acodrul daca ea doreste ptr a publica niste date exacte ale adresei sau o modalitate reala de contact , in felul acesta consider ca atat ea cat si noi cei ce ne dorim sa o vizitam am avea numai de castigat.

Imi sustin aceasta propunere prin prisma timpului pierdut in incercarea de a ajunge la ea, prin prisma citiri acestui topic despre dansa cat si a topicului vechi , si cu o finalitate nereusita datorata lipsei de date corecte si palpabile.

Va salut dragi colegi si sa aveti spor in toate.

Exact. Macar un numar de contact daca reusim sa obtinem. De acolo ne da doamna toate indicatiile!

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 6 ore, emilpopescu8 a spus:

Salut, intra la mine pe facebook și vorbim acolo ok!

 

Poate reusim si cu alte indicatii. Deci intram de pe e85 pe la semafor. Facem stanga imediat dupa coaforul ala sau frizerie. Si de acolo?

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Se intra pe gangul de la profi...zona pod

In fata e centrala...

Iesi din gang...faci dreapta

Blocul e in stanga prima scară 

Apartament 17 eyaj 4

Nu stiu nr la bloc

Sunt 2 scari

Sa intri  in bloc..cobori 2 trepte

Pe partea cealalta da in parc

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator emilpopescu8
Reputație: 0

Salutare dragilor!!!! Vin în ajutorul vostru , fata de la hanul de foc , e din nou la treaba !

Am fost am vorbit cu ea și i am propus sa pun numărul ei de tel aici, și mi-a spus sigur de ce nu!

0721664595

Tin sa spus ca face un ON de milioane super super . Din păcate doar în masina se poate nu are locație,  e tot la hanul de foc . Spuneti ca aveti numărul de aici de pe site de la un băiat Emil! Spor la ciocanit si o zi frumoasa va doresc !!!

Link spre comentariu

  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
La 26.03.2021 la 10:08, emilpopescu8 a spus:

Salutare dragilor!!!! Vin în ajutorul vostru , fata de la hanul de foc , e din nou la treaba !

Am fost am vorbit cu ea și i am propus sa pun numărul ei de tel aici, și mi-a spus sigur de ce nu!

0721664595

Tin sa spus ca face un ON de milioane super super . Din păcate doar în masina se poate nu are locație,  e tot la hanul de foc . Spuneti ca aveti numărul de aici de pe site de la un băiat Emil! Spor la ciocanit si o zi frumoasa va doresc !!!

O veste buna pentru cei care o stiu cum presteaza ! Parerea mea e ca trebuie mers la o locatie cu ea. De aceea intreb: unde se poate merge (hotel/pensiune) o ora cu ea, cel mai aproape de zona ei de actiune?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...