Sari la conținut

Râmnicu Sărat


Postări Recomandate

  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
La 05.02.2021 la 12:09, emilpopescu8 a spus:

Nu stiu nimic. În zona pod era Carmen atat. E la etajul 4 . Înainte era pe toamnei la o agenție de turism  , acum prestează doar acasă de luni pana joi!

Am auzit și eu de acea doamna de la agenția de turism, intrai înăuntru, te duceai la doamna Carmen, ii spuneai ca dorești o cafea, te baga intr o camera in spate și te rezolva, însă, nu am avut pana acum o confirmare de la nimeni despre acest lucru. Se pot da cumva un pic mai multe detalii despre aceasta doamna, dacă se poate, atât cât se poate, public sau privat ? Am căutat pe Facebook, însă sunt multe femei cu numele Carmen in Ramnic (măcar culoarea parului, înfățișarea). 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău

De doamna Gina de la gara mai știe cineva ceva ? 🙋🏻‍♂️ Astăzi, navigând un pic pe niște topicuri mai vechi de ale Râmnicului, am aflat de o tipa din Zoița/Zidurile (nu prea pot sa i divulg numele complet - Vali), știe cineva ce hram poarta sau dacă mai avem ceva cu un circuit cât de cât închis ? 

Link spre comentariu
Vizitator emilpopescu8
Reputație: 0
Acum 7 ore, nebunelul a spus:

De doamna Gina de la gara mai știe cineva ceva ? 🙋🏻‍♂️ Astăzi, navigând un pic pe niște topicuri mai vechi de ale Râmnicului, am aflat de o tipa din Zoița/Zidurile (nu prea pot sa i divulg numele complet - Vali), știe cineva ce hram poarta sau dacă mai avem ceva cu un circuit cât de cât închis ? 

Gina de la gara, are circuit închis. Nu se poate ajunge la ea , decât printr-o cunoștință  prieten,amic etc. De Carmen din zona pod , da prestează si acum , Vali din zoita, da prestează si ea , o abordezi pe facebook ,ii spui ce si cum si o rezolvați imediat. 

Si app a venit Ana din nou la hanul de foc , dar fiind inchis acel han, acum prestează la strada în parcare pe partea cu hanul! Spor la ciocanit ramniceni!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 5 ore, emilpopescu8 a spus:

Gina de la gara, are circuit închis. Nu se poate ajunge la ea , decât printr-o cunoștință  prieten,amic etc. De Carmen din zona pod , da prestează si acum , Vali din zoita, da prestează si ea , o abordezi pe facebook ,ii spui ce si cum si o rezolvați imediat. 

Si app a venit Ana din nou la hanul de foc , dar fiind inchis acel han, acum prestează la strada în parcare pe partea cu hanul! Spor la ciocanit ramniceni!!!!

Cum putem da si noi de carmen? Un nr de contact,ceva?

Link spre comentariu
Acum 10 ore, ionutof2 a spus:

Cu carmen cum. Luam legatura? 

 

La Carmen te poți duce direct și suni la interfon, parca asa zicea un coleg pe aici,dacă e libera te primește, eu am fost pe la ea când lucra la agenție, pt oral, ca la fizic nu e prea ok, și sincer știu ca se duceau la ea și aia de la slobozia și ramnicelu

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 37 minute, iancujianu85 a spus:

La Carmen te poți duce direct și suni la interfon, parca asa zicea un coleg pe aici,dacă e libera te primește, eu am fost pe la ea când lucra la agenție, pt oral, ca la fizic nu e prea ok, și sincer știu ca se duceau la ea și aia de la slobozia și ramnicelu

Si adresa ne o poate zice careva?

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 2 ore, iancujianu85 a spus:

E undeva în spate la lemns sunt 2 blocuri lângă centrala, mai mult mai interesați-vă și voi, ca nu se poate spune adresa, și din ce știu în weekend pleca pe la tara ca stătea cu unu.... E simplu de aflat adresa, dacă citiți cu atenție topicul

Ajuta ne macar cu blocul. 3x,10y. Ca e o incurcatura de blocuri in spate la lems acolo

Link spre comentariu
Acum 4 ore, Sogard55 a spus:

Ajuta ne macar cu blocul. 3x,10y. Ca e o incurcatura de blocuri in spate la lems acolo

În spate la lemns e un bloc cu 2 scări lângă turn, întrarea se face prin fata parcului, de lângă centrala e prima scara, nu ma întrebați de interfon

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
La 05.03.2021 la 23:51, iancujianu85 a spus:

În spate la lemns e un bloc cu 2 scări lângă turn, întrarea se face prin fata parcului, de lângă centrala e prima scara, nu ma întrebați de interfon

Deci langa turn e un bloc cu o singura scara care are intrare si pe fata si pe spate. Poti explica cum vine? Sa Zicem ca intrii de pe dig

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
La 05.03.2021 la 19:24, emilpopescu8 a spus:

Da de luni pana lui e în ramnic , de joi pana luni dimineata e plecata Carmen

Ne ajuti si pe noi cu blocul?nr. la interfon,nr. de telefon? Eu unu am ajuns prin zona si n am stiut unde sa merg

Link spre comentariu

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
La 20.01.2021 la 13:34, Edor101 a spus:

Salut tuturor. Eu si prietena mea vrem să încercăm ceva nou. Căutam un cuplu pentru ceva nou, repet doar cuplu. Dacă mă puteți ajuta lăsați o modalitate de contact

Contactează ma in privat pe fb Andrei marcu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...