Sari la conținut

Andreea -0747406510


andreea8

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Buna 😊

Numele meu e Andreea, am 25 ani (deh aproape 26) , 1,64m ,68 kg (69 pt cei care au multe fantezii) , roșcată cu ochii căprui-verzui si sânii mari ðŸ˜

 

Nu sunt cea mai frumoasă femeie ,dar sigur stiu sa ma fac plăcută chiar si celor mai exigente persoane .

 

Imi plac programarile făcute din timp (dar nu e obligatoriu )

 

Programarile le fac prin sms /WHATSAPP pentru a tine mai usor evidenta domnilor seriosi si a le acorda prioritate la următoarea vizită

 

Sa vorbim putin despre servicii unde există 2 variante 😊

 

Varianta 1 :.

 

Sex oral (protejat /neprotejat )

 

Finalizare orală

 

Finalizare facială

 

Finalizare corporală

 

Sex normal protejat

 

Sex anal protejat (aici nu există limita de mărime totul ținând de răbdarea celor mult prea dotati)

 

Sex intre sâni

 

 

Tarife :

100 lei finalizarea pe parcursul a 30-40 min

150 lei finalizarea pe parcursul a 60 min

200 lei ora (60-70min) cu 2-3 finalizare

250 lei varianta de 90 min

300 lei varianta de 120 min

 

 

Varianta 2

 

Include toate serviciile enumerate la prima varianta

 

Swallow

 

Biciucire

 

Ceruire

 

Bondage

 

Fisting vaginal unde permite dimensiunea mâinii

 

Spitting (fata si corp )

 

Uro pasiv (fata si corp)

 

Aici sunt deschisă la alte propuneri

 

Tarife :

150 lei finalizarea

250 lei ora

350 lei 90 min

450 lei varianta de 120 min

 

+ 50 lei pt uro

 

Locația e la M-uri .

 

Cei cu răbdare și timp pot să găsească recenzii pe București, Brasov ,Suceava ,Bacău,Timisoara ,Mureș,Constanta folosind acelasi numar de telefon 😊

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu o mai lasam sa plece. Clar. Dar asta implică sa nu fim țărani și prost crescuți. Sunt curios daca o sa rămână mult timp.

Din pacate timpul nu imi permite să stau decât până marți la prânz, dar sunt sigura ca o sa revin (des) cu cel mai mare drag 😊

Azi am intalnit oameni relaxați și prietenoși (exact pe placul meu) ,iar un mare plus e faptul că linistea orașului m-a cucerit .

Am fost contactată si de câteva persoane care mi-au displăcut, dar au compensat cei care m-au vizitat!

Am avut multi vizitatori din Alba când locuiam în Târgu Mureș și s-au dovedit a fi niste oameni excepționali ðŸ˜

 

Tocmai din cauza asta cred că o să ofer si ,,altceva " mâine (evident cu anumite condiții de siguranță)

Link spre comentariu

Din pacate timpul nu imi permite să stau decât până marți la prânz, dar sunt sigura ca o sa revin (des) cu cel mai mare drag

Azi am intalnit oameni relaxați și prietenoși (exact pe placul meu) ,iar un mare plus e faptul că linistea orașului m-a cucerit .

Am fost contactată si de câteva persoane care mi-au displăcut, dar au compensat cei care m-au vizitat!

Am avut multi vizitatori din Alba când locuiam în Târgu Mureș și s-au dovedit a fi niste oameni excepționali

 

Tocmai din cauza asta cred că o să ofer si ,,altceva " mâine (evident cu anumite condiții de siguranță)

 

Si "altceva"? Suna tot mai bine! M-ai facut curios! La ce te-ai gaindit?

Link spre comentariu

Din pacate timpul nu imi permite să stau decât până marți la prânz, dar sunt sigura ca o sa revin (des) cu cel mai mare drag

Azi am intalnit oameni relaxați și prietenoși (exact pe placul meu) ,iar un mare plus e faptul că linistea orașului m-a cucerit .

Am fost contactată si de câteva persoane care mi-au displăcut, dar au compensat cei care m-au vizitat!

Am avut multi vizitatori din Alba când locuiam în Târgu Mureș și s-au dovedit a fi niste oameni excepționali

 

Tocmai din cauza asta cred că o să ofer si ,,altceva " mâine (evident cu anumite condiții de siguranță)

 

Am vrut sa iti trimit un mesaj, insa ai atins limita maxima. Sterge cateva dintre mesaje ca sa poti primi mesaje noi.

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

Serviciile tale suna foarte bine, multi suntem deja tentati sa te vizitam. Totusi, pune te rog niste poze, am tot cautat pe celalalte orase

unde ai thread deschis si abia daca am dat de 1-2 poze rasfirate, facute cu telefonul, neclare. Inteleg ca nu esti fotomodel, iar atuurile tale sunt legate de calitatea serviciilor, nu de aspect, dar totusi dorim sa stim la ce sa ne asteptam.

Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Serviciile tale suna foarte bine, multi suntem deja tentati sa te vizitam. Totusi, pune te rog niste poze, am tot cautat pe celalalte orase

unde ai thread deschis si abia daca am dat de 1-2 poze rasfirate, facute cu telefonul, neclare. Inteleg ca nu esti fotomodel, iar atuurile tale sunt legate de calitatea serviciilor, nu de aspect, dar totusi dorim sa stim la ce sa ne asteptam.

Multumesc.

Unele persoane au o viață personala activă și nu doresc să facă asta toata viata .

Dacă aș fi dorit să postez o poze o făceam deja fără să se facă atâta offtopic pe tema lor !

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Serviciile tale suna foarte bine, multi suntem deja tentati sa te vizitam. Totusi, pune te rog niste poze, am tot cautat pe celalalte orase

unde ai thread deschis si abia daca am dat de 1-2 poze rasfirate, facute cu telefonul, neclare. Inteleg ca nu esti fotomodel, iar atuurile tale sunt legate de calitatea serviciilor, nu de aspect, dar totusi dorim sa stim la ce sa ne asteptam.

Multumesc.

Da si tu un search mai amanuntit. Nu sta cu mana la ..... ia d-aici.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/117384-revenire-in-zona-0747406510/page-125

 

https://nimfomane.com/forum/topic/117384-revenire-in-zona-0747406510/page-131

 

 

 

Oricum, fata e cotata bine, peste tot.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Da si tu un search mai amanuntit. Nu sta cu mana la ..... ia d-aici.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/117384-revenire-in-zona-0747406510/page-125

 

https://nimfomane.com/forum/topic/117384-revenire-in-zona-0747406510/page-131

 

 

 

Oricum, fata e cotata bine, peste tot.

Primul link are cele mai relevante poze ...

Al doilea sunt prost făcute si am avut ,,plangeri" că nu sunt atât de mare 😂😂😂

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Domnilor ,azi am toata ziua ocupată.

Mâine schimb locația si raman până miercuri dimineață, dar nu pot să stabilesc nici o întâlnire in intervalul 10-14 până nu stiu exact la ce oră mă mut.

 

O zi minunată să avem ❤

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...