Jump to content

CAROLINA23 - 0746289557

Recommended Posts

• Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Acum sa te văd ce zici 😃😃

😘😘😘

Hello :* Sunt disponibilă pana seara târziu, va pup :*

Posted Images

La 16.01.2021 la 15:37, carolina23 a spus:

😘😘

61CF8512-62D8-4B3D-8E2D-B4E347926BC2.jpeg

La 15.01.2021 la 18:40, l4u-k155 a spus:

Woow ! Esti superba ! Deja mi-e dor de tine :D :*

La 14.01.2021 la 13:52, carolina23 a spus:

Acum sa te văd ce zici 😃😃

06920F7D-BF01-415F-9503-0F889A3DE8D2.jpeg

Asta e photoshop, nu e real e chiar ireal. 😄

• Haha 1
  • Inimioara 1

Ramasesem dator cu o recenzie la aceasta domnisoara pe care am vizitat-o de ceva timp... Programare facuta prin whatsapp, mi-a comunicat adresa si la scurt timp eram deja la ea. M-a intampinat exact tipa din poze, nu e ceva wow, pentru mine nu a fost chiar la ceea ce ma asteptam, nu pot sa zic ca e urata insa nici pe gustul meu nu a fost din punct de vedere fizic. Cam multe kg in plus, iar la fatza nu m-a atras deloc, in fine, nu e genul meu, asta nu inseamna ca altora nu le poate placea tipa. Ca atitudine a fost destul de ok, m-a servit cu apa plata, i-am achitat 150 pt o finalizare si am mers la dus. Baia dotata cu toate cele necesare, revenit in camera am inceput actiunea. OP banal, nimic iesit din comun, am incercat si normal cateva pozitii. Finalizare pe sani, mers la dus, cateva povesti si apoi am plecat. A fost ok in mare, nu pot sa spun ca e de evitat, dar vreau sa spun ca la banii astia sau chiar la 200 gasesti in Cluj tipe mult mai faine. Eu unul nu mai revin la ea, altora poate le-a facut o impresie mai buna.

Note:

Aspect: 7 cu indulgenta - multe kg in plus, sanii cam lasati, la fatza nu mi-a placut

Igiena: 10 - aici nu am ce comenta, era curata

OP: 7 - in primu rand pt ca era protejat, fara atentie la zonele adiacente..., am primit oraluri mult mai bune de atat

GFE: 7 - se poarta ok cu tine, nu te grabeste, insa pe mine pur si simplu nu m-a atras de-acolo poate si nota mai mica

Tarif: 150 - 30 de minute - o finalizare

In fine, eu personal nu recomand, dar cum se spune, gusturile nu se discuta, poate altii o vad altfel. Bafta la futut !

• Like 3
  • 2 weeks later...