Sari la conținut

Cristina 0741657943


criss007

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna dragilor am o rugăminte la voii nu ma mai sunați cu video și nu îmi mai Trimiteți mesaje sa va trimit poze cu fata , pentru ca nu am poze cu fata sa confirm cu fata , am poze reale din locație și nu fac confirmări . Va pupic

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am fost și eu la domnișoară.

Programare prin telefon, respectatata.

Locație 7 zona Lidl Tatarasi. La baie era un prosop uscat dar cu urme clare că îl mai folosise cineva înainte. Are colega pe care nu am văzut o dar am auzit-o vorbind la telefon.

Aspect fizic 8 -înaltă, ten măsliniu (nu este de etnie )pufoasa, sânii sunt piesa de rezistenta.

OP 7 nu are nimic deosebit, fără zone adiacente.

NP 5 largă, folosește lubrifiant.

GFE 4 fără nici un pic de preludiu, a cerut banii înainte.Fără FK

Halat 150

Pentru mine a fost o experiență ratată, totul automatizat , ceva de genul "ai venit să futi, nu să ai parte de fantezii ,mângâieri, preludiu, etc".

De revenit -nu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Am fost și eu la domnișoară.

Programare prin telefon, respectatata.

Locație 7 zona Lidl Tatarasi. La baie era un prosop uscat dar cu urme clare că îl mai folosise cineva înainte. Are colega pe care nu am văzut o dar am auzit-o vorbind la telefon.

Aspect fizic 8 -înaltă, ten măsliniu (nu este de etnie )pufoasa, sânii sunt piesa de rezistenta.

OP 7 nu are nimic deosebit, fără zone adiacente.

NP 5 largă, folosește lubrifiant.

GFE 4 fără nici un pic de preludiu, a cerut banii înainte.Fără FK

Halat 150

Pentru mine a fost o experiență ratată, totul automatizat , ceva de genul "ai venit să futi, nu să ai parte de fantezii ,mângâieri, preludiu, etc".

De revenit -nu.

Dacă nu specifici ca vrei fantezii clar nu o sa ai parte de ele in fine clar esti omul care nu te poate mulțimi mai nimeni fără sa îți ofere ceva in plus iar depre lărgimea mea nu cred ca putem discuta atâta timp cât cuculetul tău esti de văzut cu lupa mulțumesc pentru recenzie oricum
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Daca ai o recenzie care nu te ridica in slavi nu trebuie sa te apuci de scandal ieftin.

Nu am făcut scandal pur și simplu mi am spus și eu părerea cum și alții o fac despre mine și despre alte fete . Cum voi Spune-ți despre noi cred ca și noi avem drept la replica și nu este vba despre recenzie ca nu pot mulțimi pe toată lumea eu sunt conștientă , sunt oameni

Care au plecat satisfăcuți și alți mai puțin nu pot face pe toată lumea fericita . Te pup

  • Like 2
Link spre comentariu

Ai greșit forumul, domnișoară. Aici noi băieții ne spunem părerea despre fete, asta e scopul forumului, nu invers. Dreptul îl ai oriunde dorești tu, dar aici noi bărbații ne dăm cu părerea, vă place sau nu vă place nu prea ne interesează.

 

Avem dreptul pe banii noștri și pe forumul cu acest topic să zicem și de bine și de rău, cum simțim fiecare.

 

Așa că spor la treabă și trage un ochi pe aici poate mai îmbunătățești ce trebuie.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Ai greșit forumul, domnișoară. Aici noi băieții ne spunem părerea despre fete, asta e scopul forumului, nu invers. Dreptul îl ai oriunde dorești tu, dar aici noi bărbații ne dăm cu părerea, vă place sau nu vă place nu prea ne interesează.

 

Avem dreptul pe banii noștri și pe forumul cu acest topic să zicem și de bine și de rău, cum simțim fiecare.

 

Așa că spor la treabă și trage un ochi pe aici poate mai îmbunătățești ce trebuie.

Așa cum voi aveți dreptul pe bani voștri așa și noi avem dreptul pe corpul nostru sa ne spunem părerile ca sa nu ramn

Noi alea “rele “

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Îți mulțumesc din suflet și apreciez tot ajutorul și susținerea pe care mi ai oferit-o ce când sunt membru al acestui cont te pup cu drag
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Curaj Cristina. Loveste-i peste rât pe "nemultumitii" astia si trimite-i la plimbare. Nu le convine,foarte bine,la top cu ei. Acolo găsesc de toate pentru toți. Foarte bine ca ai luat atitudine. Prea li s-a urcat la cap. Este forumul lui ma-sa,ei au toate drepturile,dar obligații(măcar cele ale bunului simt),nimic. Pup,pussy mic.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Curaj Cristina. Loveste-i peste rât pe "nemultumitii" astia si trimite-i la plimbare. Nu le convine,foarte bine,la top cu ei. Acolo găsesc de toate pentru toți. Foarte bine ca ai luat atitudine. Prea li s-a urcat la cap. Este forumul lui ma-sa,ei au toate drepturile,dar obligații(măcar cele ale bunului simt),nimic. Pup,pussy mic.

mulțumesc pentru susținere . Nu asi fii obiectat nimic dar îmi pare rău ca nu pot atașa poze sa va arat ce fel de mesaje primesc in fiecare zi cu ce cerințe ceri domnii care ma conectează poate așa înțelegeți și voi ca și noi suntem oameni și dacă facem asta nu trebuie sa fim ratate ca fiind “gunoaie “ nu sunt o fata răutăcioasă dar de asta nu stau foarte mult fete normale cu servicii normale pentru ca foarte mulți oameni de aci rostesc servicii toatala și prețuri de nimic și încă o specificare majoritatea care suna cer normal ne protejat și nu cred ca mai ai cuvinte de lauda când auzi de așa ceva îmi pare rău dar nu pot sa fiu falsa și sa spun ca voi sunteți perfecta și este vina noastră a fetelor pentru ca nu tot timpul este așa . Da poate ca și noi avem zile proaste și nu suntem in tocmai perfecte dar trebuie sa fim intelese pentru ca nu putem mulțimi pe toată lumea in egala măsura . Va doresc o zi buna tuturor nu am vru sa jignesc pe nimeni dacă am făcut-o îmi pare rău
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Și ca să încheiem circul asta pe topicul fetei. Are dreptate ce spune ea. Ca o paranteza, eram cu cineva în pat, suna un dobitoc și întreabă dacă fata are dildo sa îl futa în cur. Și când te gândești ca ăștia scriu recenzii și dau note. SERIOS? Bai ghiolbanilor,voi nu va uitați cine sunteți și ce aveti acasă? Voi nu va uitați la voi, cum aratati? Fii tare, Cristina. Hai ca poți. Pupyyy. Și sa ma întrebe colegul razzor de sănătate, ca o sa îl întreb dacă i se pare normal ca un forum sa aparțină unui anumit grup de indivizi care se cred stăpâni pe moșie. Sa le fut neamul prost în gura.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Și ca să încheiem circul asta pe topicul fetei. Are dreptate ce spune ea. Ca o paranteza, eram cu cineva în pat, suna un dobitoc și întreabă dacă fata are dildo sa îl futa în cur. Și când te gândești ca ăștia scriu recenzii și dau note. SERIOS? Bai ghiolbanilor,voi nu va uitați cine sunteți și ce aveti acasă? Voi nu va uitați la voi, cum aratati? Fii tare, Cristina. Hai ca poți. Pupyyy. Și sa ma întrebe colegul razzor de sănătate, ca o sa îl întreb dacă i se pare normal ca un forum sa aparțină unui anumit grup de indivizi care se cred stăpâni pe moșie. Sa le fut neamul prost în gura.

mulțumesc și cer ma descurajasem și aveam de gand sa plec dar nu toți sunteți la fel și am întâlnit și oameni ok care m au făcut sa mai rămân la voi
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Palas
  • Oras:Palas

mulțumesc și cer ma descurajasem și aveam de gand sa plec dar nu toți sunteți la fel și am întâlnit și oameni ok care m au făcut sa mai rămân la voi

Mai stai fato, nu te uita la dusmani, de astia sunt garla.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Ar putea incerca si in alt oras daca vrea, iar cei care chiar o plac mult sigur o sa o mai viziteze, indiferent de unde o sa activeze.

Cristina stie de unde am venit ca sa o vad, as face-o si daca pleaca mai departe.

Dinero, oboseala si timpul nu ar fi probleme in cazul asta.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Ar putea incerca si in alt oras daca vrea, iar cei care chiar o plac mult sigur o sa o mai viziteze, indiferent de unde o sa activeze.

Cristina stie de unde am venit ca sa o vad, as face-o si daca pleaca mai departe.

Dinero, oboseala si timpul nu ar fi probleme in cazul asta.

mulțumesc și apreciez ca ai venit de la atâția km doar sa ma vezi
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Unde sa pleci Cristina,stai potolita. Ce, tu te uiți in gura proștilor? Asta este interesul lor sa plecați voi astea cu bun simt și sa rămână rapandulele lor de fucking-top. Sunt destule uscaturi,asta nu înseamnă ca suntem toți la fel. Bravo ție ca ai luat atitudine,cand nu le convine ceva, arde-le una peste rât si o sa vezi ca se face liniște. Curaj,pup.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Unde sa pleci Cristina,stai potolita. Ce, tu te uiți in gura proștilor? Asta este interesul lor sa plecați voi astea cu bun simt și sa rămână rapandulele lor de fucking-top. Sunt destule uscaturi,asta nu înseamnă ca suntem toți la fel. Bravo ție ca ai luat atitudine,cand nu le convine ceva, arde-le una peste rât si o sa vezi ca se face liniște. Curaj,pup.

mulțumesc pentru sfat și încurajare
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...