Sari la conținut

Cristina 0741657943


criss007

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ziua buna!

Am bifat domnișoara astăzi, am optat pentru 2 numere.

Note:

Locație:-10 arată bine nimic de reproșat și la baie tot ce trebe, împarte locația cu o blonda are și ea topic aici deschis, am zărit-o când am ieșit. Camere separate de acțiune

Aspect:-9 sâni frumoși, medii ca mărime, un fund ok, obraznic, piele fina la atingere, ceva tatuaje pe corp

Igiena: 10

Atitudine: 8 foarte vorbăreață sociabilă, dar totodata puțin grabita

Oral: 8- protejat la alegerea mea. Face un oral plăcut schimba ritmul se uita in ochii tai o suge bine(nu merita nota mai mare caci finalizarea este cel mult corporală și nu da importantă împrejurimilor)

Normal: 10-in ideea in care făcut sex, am schimbat mai multe poziții, nu comentează, se conformează da contre, geme, face sex. Se joaca cu sânii, te atinge, te mângâie, etc.

Cadou: 150/250( sincer cred ca 100/200 ar fi fost mult mai echitabil

 

Concluzii:

O sa mai revin la Cristina,merita încercată de cei care nu ați încercato.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Cred ca nimeni nu a mai scris in topicul asta ca e pusa pe fast-fuck, poate cu o recenzie completa te-ar mai crede cativa, mie mi-e greu sa cred si cu recenzie pentru ca o cunosc si nu mi s-a parut deloc pusa pe fast-fuck.

In postarea anterioara ziceai ca sta mai mult pe forum decat pe telefon, mie mi-a raspuns mereu repede la mesaje.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

E doar parerea mea/ experienta mea personala, nu trebuie sa ma crezi tu pe mine, nici nu vreau asta ptr ca nu ma intereseaza sa ma creada cineva in special. Stii tu ca cu orice client prestatia e de nota 10 ? 

 

In postarea anterioasa ziceam ca sta mai mult pe forum decat pe telefon, deoarece si prin urmare eu i-am dat mesaje, inclusiv aici pe forum ( PM ) si nu mi-a raspuns deloc, tie ti-a raspuns repede, mie nu, cum sa facem acum ?!

 

Am ales sa o sun intr-un final.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Domnita e pusa pe "fast-fuck" si atat.

 

Corect, 100/200 e pretul cel mai bun in raport cu serviciile oferite.

 

O zi buna.

dacă nu va fac fetele finalizări orale și ce doriți voi se micșorează prețul nu îți place nu

Mai vizitezi foarte simplu nu faci tu prețul ca nu prestezi tu serviciile

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

E doar parerea mea/ experienta mea personala, nu trebuie sa ma crezi tu pe mine, nici nu vreau asta ptr ca nu ma intereseaza sa ma creada cineva in special. Stii tu ca cu orice client prestatia e de nota 10 ? 

 

In postarea anterioasa ziceam ca sta mai mult pe forum decat pe telefon, deoarece si prin urmare eu i-am dat mesaje, inclusiv aici pe forum ( PM ) si nu mi-a raspuns deloc, tie ti-a raspuns repede, mie nu, cum sa facem acum ?!

 

Am ales sa o sun intr-un final.

poate eram ocupată sau poate mi ai cerut service-uri pe care eu nu le cac și dacă un om îmi pune n întrebări despre ceva ce nu fac logo nu mai răspund dacă îți spun ca nu fac nu mai are rost sa intrebi
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Ziua buna!

Am bifat domnișoara astăzi, am optat pentru 2 numere.

Note:

Locație:-10 arată bine nimic de reproșat și la baie tot ce trebe, împarte locația cu o blonda are și ea topic aici deschis, am zărit-o când am ieșit. Camere separate de acțiune

Aspect:-9 sâni frumoși, medii ca mărime, un fund ok, obraznic, piele fina la atingere, ceva tatuaje pe corp

Igiena: 10

Atitudine: 8 foarte vorbăreață sociabilă, dar totodata puțin grabita

Oral: 8- protejat la alegerea mea. Face un oral plăcut schimba ritmul se uita in ochii tai o suge bine(nu merita nota mai mare caci finalizarea este cel mult corporală și nu da importantă împrejurimilor)

Normal: 10-in ideea in care făcut sex, am schimbat mai multe poziții, nu comentează, se conformează da contre, geme, face sex. Se joaca cu sânii, te atinge, te mângâie, etc.

Cadou: 150/250( sincer cred ca 100/200 ar fi fost mult mai echitabil

 

Concluzii:

O sa mai revin la Cristina,merita încercată de cei care nu ați încercato.

mulțumesc pentru recenzie o sa fiu mai atenta
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

E doar parerea mea/ experienta mea personala, nu trebuie sa ma crezi tu pe mine, nici nu vreau asta ptr ca nu ma intereseaza sa ma creada cineva in special. Stii tu ca cu orice client prestatia e de nota 10 ? 

 

In postarea anterioasa ziceam ca sta mai mult pe forum decat pe telefon, deoarece si prin urmare eu i-am dat mesaje, inclusiv aici pe forum ( PM ) si nu mi-a raspuns deloc, tie ti-a raspuns repede, mie nu, cum sa facem acum ?!

 

Am ales sa o sun intr-un final.

stai așa ca tu nici

Măcar nu m ai vizitat mi ai scris într-adevăr și nu am răspuns dar nu m ai vizitat de unde sti ca ma grăbesc eu dacă nu ai fost la mine wtf

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

Buna domnita

 

Bun macar ca recunosti ca ai citit mesajele si nu ai raspuns, sau raspunzi cand vrei tu, n-ar fi o problema.

 

Ti-am facut recenzie ? Incat "wtf" ?!

 

Uite stiu ca esti uneori pe fast-fuck.

 

Mai vb si noi ca baietii, pareri, opinii.

 

Ai fost intrebata de cineva ce servicii prestezi, si mi se pare total normal si firesc sa-i spui ce servicii oferi, nu toata lumea sta pe forum.

 

 

Eu te-am cautat prin mesaje, da, si n-ai vrut sa raspunzi, nici macar pe PM aici pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna domnita

 

Bun macar ca recunosti ca ai citit mesajele si nu ai raspuns, sau raspunzi cand vrei tu, n-ar fi o problema.

 

Ti-am facut recenzie ? Incat "wtf" ?!

 

Uite stiu ca esti uneori pe fast-fuck.

 

Mai vb si noi ca baietii, pareri, opinii.

 

Ai fost intrebata de cineva ce servicii prestezi, si mi se pare total normal si firesc sa-i spui ce servicii oferi, nu toata lumea sta pe forum.

 

 

Eu te-am cautat prin mesaje, da, si n-ai vrut sa raspunzi, nici macar pe PM aici pe forum.

deci in primul rând eu răspund l mesaje in al doilea rând poate am fost ocupată și am omis asta nu înseamnă ca domne st pusă pe Fast - fuck in al treilea rând e părerea ta și o poți spune nu ma deranjează cine vrea sa încerce trage o line la recenzi și își da seama dacă se merita sau nu eu nu îmi aduc aminte sa ma fii vizitat tu iar dacă nu mai vizitat nu prea văd logica păreri in comditiile in care nu ai fost personal nu ce spune x și y
Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

dacă nu va fac fetele finalizări orale și ce doriți voi se micșorează prețul nu îți place nu

Mai vizitezi foarte simplu nu faci tu prețul ca nu prestezi tu serviciile

Nu domnita

Furi curent destul de grav observ

NU ti-a cerut nimeni, nici cine te-a sunat, nici EU sa faci niste servicii pe care tu nu le faci.

Ai fost doar intrebata.punct

Ai fost vizitata de cineva, mie nu mi-ai raspuns, si in concluzie, preturile tale in raport cu serviciile nu se justifica, e parerea mea, si de asta am scris 100/ 200 tarifele

 

Din partea mea poti sa-ti pui tarif de 500 nr, si 1000 ora, e problema ta, eu mi-am spus parerea, de asta e forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Nu domnita

Furi curent destul de grav observ

NU ti-a cerut nimeni, nici cine te-a sunat, nici EU sa faci niste servicii pe care tu nu le faci.

Ai fost doar intrebata.punct

Ai fost vizitata de cineva, mie nu mi-ai raspuns, si in concluzie, preturile tale in raport cu serviciile nu se justifica, e parerea mea, si de asta am scris 100/ 200 tarifele

 

Din partea mea poti sa-ti pui tarif de 500 nr, si 1000 ora, e problema ta, eu mi-am spus parerea, de asta e forum.

curent furi tu și nici măcar nu ai înțeles ce am spus e prea mult sa poți înțelege dări cu părerea când vizitezi tu fetele nu când îți spun alți o zi buna și te asi ruga sa nu mai aberezi dați cumpărarea când o sa vzi tu personal ce face fata su cum este nu ce îți spun alți
Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

Domnita discutia continua inutil observ

 

Ti-am dat mesaj pt a-2-a zi, puteai sa fii "business woman of the year" ca tot puteai sa-mi raspunzi.

 

Deci in primul rand nu raspunzi la mesaje, si ma repet, raspunzi cui vrei tu poate, ori deloc.

 

In al-2-lea rand, nu stiu de ce tot insisti cum ca ti s-au cerut nu stiu ce servicii, total fals, iar furi curent.

Ai fost intrebata si atat ! Nu ti s-au cerut servicii in plus sau in minus.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Domnita discutia continua inutil observ

 

Ti-am dat mesaj pt a-2-a zi, puteai sa fii "business woman of the year" ca tot puteai sa-mi raspunzi.

 

Deci in primul rand nu raspunzi la mesaje, si ma repet, raspunzi cui vrei tu poate, ori deloc.

 

In al-2-lea rand, nu stiu de ce tot insisti cum ca ti s-au cerut nu stiu ce servicii, total fals, iar furi curent.

Ai fost intrebata.

da tu alta treaba nu ai da nu ți am răspuns și care e problema poate nu am vrut sa îți răspund dacă nu ți am răspuns ți-e asta înseamnă ca nu răspund la nimeni nu vzi ca aberezi e treaba mea ce fac pana la urma nu îți place nu ma vizitezi și nici nu ma deranjezi ce atâtea discuți
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Și de servici am spus ca poate mi sau cerut anumite servici și de asta nu am răspuns la mesaje ce stau sa îți dau atâtea explicați de zici ca ți am luat casa și masa fiecare are părerea lui bun ți ai dat și tu cu părerea fără sa ma vizitezi ai vrut sa pari interesant am înțeles acum inchisei și te rog lasă sa comenteze oameni care au fost și care ai vizitat

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Și încă ceva sa sti ca eu am bun simt și dacă nu văd mesajul atunci sau in următoarele 5 minute eu nu mai răspund pentru ca ma gândesc ca sunteți cu iubitele sau șotiile și va fac probele dar se pare ca nici așa nu e bine nu pot mulțimi pe toată lumea dar hai sa nu exageram dacă nu ma cunosti personal

Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

Domnisoara vad ca insisti cu tema asta.Eu ti-am scris cand ma poti programa pt a-2-a zi !!! Doream o programare la tine.Apoi ti-am scris pe forum, la fel ai citit si nu ai raspuns.Nu ti-am spus EU ca nu mi-ai raspuns intr-o ora, doua, trei, dar pana a-2-a zi puteai sa-mi dai un mesaj in care sa-mi comunici cand poti sau esti disponibila.Scopul mesajului meu a fost o programare pt urmatoarea zi !

 

Te-a vizitat cineva pe care il cunosc si mi-a spus parerea lui, pe care o cred.Se fac recenzii pe PM mai nou, ca asta e, si n-am chef acum sa-ti explic de ce, intram in alt subiect si n-are rost.Citeste pe forum daca tot esti asa activa.

 

Daca imi permiti sa te lamuresc cu serviciile, ma mai repet odata, din partea mea poti sa-ti pui ce tarif(e) vrei tu, eu doar mi-am spus parerea, la tarifele astea se practica finalizare orala, dar nu ti-a cerut nimeni sa faci asta, nici eu nici cine te-a vizitat.

 

PS : Pai am vrut sa te vizitez ca sa revin aici si cu o recenzie dar n-ai raspuns, si apropo, fii si tu inteligenta macar si daca citesti mesajele, iti scrie acolo "Citit" sau notificare cum ai vizualizat ce ti s-a scris, macar raspunde, daca nu vrei sa raspunzi, nu mai deschide PM sau mesajul.

 

O zi buna iti doresc

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Domnisoara vad ca insisti cu tema asta.Eu ti-am scris cand ma poti programa pt a-2-a zi !!! Doream o programare la tine.Apoi ti-am scris pe forum, la fel ai citit si nu ai raspuns.Nu ti-am spus EU ca nu mi-ai raspuns intr-o ora, doua, trei, dar pana a-2-a zi puteai sa-mi dai un mesaj in care sa-mi comunici cand poti sau esti disponibila.Scopul mesajului meu a fost o programare pt urmatoarea zi !

 

Te-a vizitat cineva pe care il cunosc si mi-a spus parerea lui, pe care o cred.Se fac recenzii pe PM mai nou, ca asta e, si n-am chef acum sa-ti explic de ce, intram in alt subiect si n-are rost.Citeste pe forum daca tot esti asa activa.

 

Daca imi permiti sa te lamuresc cu serviciile, ma mai repet odata, din partea mea poti sa-ti pui ce tarif(e) vrei tu, eu doar mi-am spus parerea, la tarifele astea se practica finalizare orala, dar nu ti-a cerut nimeni sa faci asta, nici eu nici cine te-a vizitat.

 

PS : Pai am vrut sa te vizitez ca sa revin aici si cu o recenzie dar n-ai raspuns, si apropo, fii si tu inteligenta macar si daca citesti mesajele, iti scrie acolo "Citit" sau notificare cum ai vizualizat ce ti s-a scris, macar raspunde, daca nu vrei sa raspunzi, nu mai deschide PM sau mesajul.

 

O zi buna iti doresc

tocmai ce am spus ca dacă trece mai mult de 5 minute nu mai răspund din bun simt pentru voi pentru ca ma gândesc ca poate sunteți cu șotiile in fine subiect închis e dreptul tău ți ai spus părerea era mai om sa o spui după ce ma vizitezi dacă intra decât voiai sa ma vizitezi când ai văzut ca nu am răspuns la mesaj ma sunai cum au făcut-o și alți colegi de ai tai o zi buna
Link spre comentariu
  • Oras:Belorussiya
  • Oras:Belorussiya

Domnisoara, se pare ca ori nu esti atenta la ce ti-am scris mai sus ori nu te concentrezi : Uite iti fac un rezumat ca o dam in penibil deja : 

 

Ti-am scris seara, erai activa, ti-am cerut o programare pt a-2-a zi "maine" cum s-ar spune, nu ?! Bun, nu mi-ai raspuns, am zis ok, esti ocupata, a-2-a zi, erai activa pe forum, si ti-am dat PM aici, la fel, niciun raspuns, cu toate mesajele de tine citite.

Te-a sunat cineva, ca mie nu mi-ai raspuns deloc, si te-a intrebat frumos, normal, respectuos, despre anuntul tau, si ai fost intrebata daca oferi si servicii extra.

Nu ti s-a cerut nimic, nu ti s-a vb urat, nu ai fost jignita, nu te-a obligat nimeni sa oferi servicii pe care nu le oferi sau nu vrei sa le faci.Punct.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Domnisoara, se pare ca ori nu esti atenta la ce ti-am scris mai sus ori nu te concentrezi : Uite iti fac un rezumat ca o dam in penibil deja : 

 

Ti-am scris seara, erai activa, ti-am cerut o programare pt a-2-a zi "maine" cum s-ar spune, nu ?! Bun, nu mi-ai raspuns, am zis ok, esti ocupata, a-2-a zi, erai activa pe forum, si ti-am dat PM aici, la fel, niciun raspuns, cu toate mesajele de tine citite.

Te-a sunat cineva, ca mie nu mi-ai raspuns deloc, si te-a intrebat frumos, normal, respectuos, despre anuntul tau, si ai fost intrebata daca oferi si servicii extra.

Nu ti s-a cerut nimic, nu ti s-a vb urat, nu ai fost jignita, nu te-a obligat nimeni sa oferi servicii pe care nu le oferi sau nu vrei sa le faci.Punct.

bine e ca tine și te rog sa nu îmi mai comentezi pana nu ma vizitezi o zi buna
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...