Sari la conținut

Cristina 0741657943


criss007

Postări Recomandate

Acum am vizitato pe Cristinuta deci e bestiala. Ca sa dau si o nota 10+++++ la toate capitole deci asa una ca ea e greu de gasit e TOP

Dacă o fată de maxim 8,5 tu o dai de 10+++++ și o trimiți direct la TOP,care nu mai există,înseamnă că ne-am dus rău de tot la vale pe Bahlui. Am vizitat-o cu ceva timp în urmă de două ori,cu indulgență îi pot da media 8,5 în urma primei vizite,a doua fiind mai slabă.

 

Fizic:9

Atitudine:-8

Oral/n/p: +8

Normal/p:9

GFE:+7

Igienă:10

 

Eu nu mai revin. Dacă a două vizită ar fi fost mai bună ca prima sigur aș fi vizitat-o în continuare,dar din păcate a fost invers.

 

Ciocane tari să aveți!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Dacă o fată de maxim 8,5 tu o dai de 10+++++ și o trimiți direct la TOP,care nu mai există,înseamnă că ne-am dus rău de tot la vale pe Bahlui. Am vizitat-o cu ceva timp în urmă de două ori,cu indulgență îi pot da media 8,5 în urma primei vizite,a doua fiind mai slabă.

 

Fizic:9

Atitudine:-8

Oral/n/p: +8

Normal/p:9

GFE:+7

Igienă:10 nu toată lumea are aceleași gusturi mulțumesc pentru recenzie

 

Eu nu mai revin. Dacă a două vizită ar fi fost mai bună ca prima sigur aș fi vizitat-o în continuare,dar din păcate a fost invers.

 

Ciocane tari să aveți!

Link spre comentariu
Vizitator mr_mario
Reputație: 0

Buuuuuna dimineața.

Toate discuțiile in contradictoriu de aici m-au făcut curios, așa ca săptămâna trecută am zis sa îmi satisfac curiozitatea.

Boy, I was wrong...

Watsapp, telefon de confirmare, totul ok.

Ajung la ea, intru in apartament și am un sentiment ciudat: toate ușile închise, ea vorbea încet, zic stai sa vezi ca nu e singura. Când mă grăbește sa intru in camera, încep sa cred ca am făcut o greșeală. Meh, dacă tot am venit...abonamentul Premium la PH l-am anulat, hai sa văd ce iese.

Dezbracă-te și lasă hainele acolo jos 😂😂

Ok, fără dus, fără nimic, zic vreau totul protejat, și dacă se poate pune 2-3 prezervative 😂😂 pt siguranța

Note?

Locație: 9

Aspect: 7-8? Este naturală, dar atât. Nu excelează cu nimic, mie mi s-a părut urâta la fata, vorbește mult și aiurea. Pula mea, poate sunt eu prea pretențios

OP: habar nu am cred ca 6-7, eram atent la ușa sa văd dacă nu vine cineva 😂

NP: 6-7 cuvântul de ordine este Lubrifiant!!! Cât de mult? Tot!!!

GFE: ce e aia?

Atitudine: mai stai mult? 😂

Fast fuck: 10++++++

Halatul: 150 lei.

De revenit: never again!

 

Cam asta a fost experiența mea cu domnișoara, iar notele de mai sus sunt subiective și exprima opinia mea personală.

Mi-am promis sa nu mai scriu nicio recenzie vreodată, dar sunt unele experiențe (alea nasoale, care se dovedesc de fapt a fi amuzante după ce pleci acasa și te gândești la ce dracu’ ai făcut) care trebuie povestite aici.

Duminica plăcută și nu uitați sa mergeți la biserica păcătoșilor! :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buuuuuna dimineața.

Toate discuțiile in contradictoriu de aici m-au făcut curios, așa ca săptămâna trecută am zis sa îmi satisfac curiozitatea.

Boy, I was wrong...

Watsapp, telefon de confirmare, totul ok.

Ajung la ea, intru in apartament și am un sentiment ciudat: toate ușile închise, ea vorbea încet, zic stai sa vezi ca nu e singura. Când mă grăbește sa intru in camera, încep sa cred ca am făcut o greșeală. Meh, dacă tot am venit...abonamentul Premium la PH l-am anulat, hai sa văd ce iese.

Dezbracă-te și lasă hainele acolo jos

Ok, fără dus, fără nimic, zic vreau totul protejat, și dacă se poate pune 2-3 prezervative pt siguranța

Note?

Locație: 9

Aspect: 7-8? Este naturală, dar atât. Nu excelează cu nimic, mie mi s-a părut urâta la fata, vorbește mult și aiurea. Pula mea, poate sunt eu prea pretențios

OP: habar nu am cred ca 6-7, eram atent la ușa sa văd dacă nu vine cineva

NP: 6-7 cuvântul de ordine este Lubrifiant!!! Cât de mult? Tot!!!

GFE: ce e aia?

Atitudine: mai stai mult?

Fast fuck: 10++++++

Halatul: 150 lei.

De revenit: never again!

 

Cam asta a fost experiența mea cu domnișoara, iar notele de mai sus sunt subiective și exprima opinia mea personală.

Mi-am promis sa nu mai scriu nicio recenzie vreodată, dar sunt unele experiențe (alea nasoale, care se dovedesc de fapt a fi amuzante după ce pleci acasa și te gândești la ce dracu’ ai făcut) care trebuie povestite aici.

Duminica plăcută și nu uitați sa mergeți la biserica păcătoșilor! :)

mulțumesc pentru recenzie dar hai sa îți spun ceva niciodată nu las oameni sa își pună hainele jos și o pot confirma cei care m au vizitat iar despre singura sau nu am și spus ca am colega citește și vei vedea in fine e părerea ta mulțumesc oricum
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Prețurile mele sunt :

150 finalizarea

250 ora

Serviciile mele sunt:

Oral (se poate face și NP in funcție de igiena personală dar trebuie sa fie impecabila )

Normal protejat

Diferite poziții

Masaj erotic sau de relaxare

Mici fantezii( 50 lei extra )

Dominate soft (50lei extra)

Sărutări ,mângâieri,atingeri pe corp

Accept sex între sâni

Anelingus , cunnilingus pasiv și 69

Hand job cu finalizare corporală

Finalizare corporală la cererea și preferința voastră doar corporală nu faciala sau orală

Foot fetish, foot job (50lei extra)

Food fetish ( fantezii cu mâncare gen căpșuni , frișcă și altele 50 lei extra)

Uro activ (50 lei extra )

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Cu treaba in oraș vizitat astăzi scumpă domnișoara verific numărul sa nu îmi iau teapa pentru ca majoritatea lucrează cu poze false . Sunat făcut programare onorata de ambele părți , spre surprinderea mea m-a așteptat aceeași domnișoara pe care am văzut-o in poze . Fata este super drăguța și primitoare .

Prețul este 150 finalizarea

250 ora

Am optat pentru o ora, serviciile pe care mi le a oferit au fost de sex oral bine executat sex normal la fel de bine fără contre și fără discuții la poziții,a stat cum am dorit eu , fata are o lista de servici și chiar le a onorat din punctul meu de vedere nu le mai spun ca deja am văzut ca le are atașate aici

atitudinea excepțională zâmbitoare vorbăreață . Notele nu mai au rost pentru ca nu am nimic de obiectat chiar a fost foarte drăguța chiar dacă am vizitat-o foarte devreme . Locația este pe Moldovei 30

Pentru mine a fost o experiența frumoasa și o sa mai revin cu drag la ea când o sa mai am ocazia . O aștept și in București dacă va vrea sa vina vreodată . te pup Cristina și a fost o deosebita plăcere pentru mine sa te cunosc

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...