Sari la conținut

Cristina 0741657943


criss007

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Cu treaba in oraș vizitat astăzi scumpă domnișoara verific numărul sa nu îmi iau teapa pentru ca majoritatea lucrează cu poze false . Sunat făcut programare onorata de ambele părți , spre surprinderea mea m-a așteptat aceeași domnișoara pe care am văzut-o in poze . Fata este super drăguța și primitoare .

Prețul este 150 finalizarea

250 ora

Am optat pentru o ora, serviciile pe care mi le a oferit au fost de sex oral bine executat sex normal la fel de bine fără contre și fără discuții la poziții,a stat cum am dorit eu , fata are o lista de servici și chiar le a onorat din punctul meu de vedere nu le mai spun ca deja am văzut ca le are atașate aici

atitudinea excepțională zâmbitoare vorbăreață . Notele nu mai au rost pentru ca nu am nimic de obiectat chiar a fost foarte drăguța chiar dacă am vizitat-o foarte devreme . Locația este pe Moldovei 30

Pentru mine a fost o experiența frumoasa și o sa mai revin cu drag la ea când o sa mai am ocazia . O aștept și in București dacă va vrea sa vina vreodată . te pup Cristina și a fost o deosebita plăcere pentru mine sa te cunosc

mulțumesc te mai

Aștept și cu alta ocazie când o sa mai ai drum in iasi și o sa mai fiu aici pupici

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
2 hours ago, criss007 said:

sărbătorile vin 🎆🎇 dispinibila pana pe 14.12.2020 va aștept cu drag pentru programări sunati- ma lăsați mesaj text /watsapp pupici 5FBCDF0B-C90D-416A-B002-9145B44A91AD.jpeg.28ef6c05de38b2aca0b05f60e074e2db.jpeg

Aoleuuu Cristina. Cu poza asta m-ai castigat drept client. Maine o sa iti fac o vizita sa vedem ce facem cu sanii aia, arata demential.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 12 ore, leshrekt a spus:

Aoleuuu Cristina. Cu poza asta m-ai castigat drept client. Maine o sa iti fac o vizita sa vedem ce facem cu sanii aia, arata demential.

Cu mare drag te aștept sa ii savurezi 🥰

Link spre comentariu
Vizitator tom_si_jerry
Reputație: 0
La 08.12.2020 la 21:04, criss007 a spus:

sărbătorile vin 🎆🎇 dispinibila pana pe 14.12.2020 va aștept cu drag pentru programări sunati- ma lăsați mesaj text /watsapp pupici

Pana pe 14.12.2020 vei avea locatia tot pe Strada Moldovei nr 30 ?

Link spre comentariu
57 minutes ago, criss007 said:

Buna dragilor ,  de astăzi disponibilă de la ora 17:00 pentru programări  aștept  apelul sau sms ul vostru pupici . Locația este in tatarasi complex newton strada Vasile lupu ❤️

Buna, pana la ce ora lucrezi as vre sa iti fac o vizita ceva mai tarziu!?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare!

Am vizitat această domnișoara pentru a-2a oară , programat la 14:30 , am ajuns in zona newton , nu mai activează pe Moldovei .

Am ajuns la ușa , m-a primit intr-o lenjerie intimă roșie super sexy , după ce m-am făcut comod m-a întrebat dacă vreau sa fac duș , am ales sa fac deoarece eram după drum .

Am ieșit din dus , ea deja m-a aștepta dezbracata in pat , probabil Fiind o chimie foarte buna între noi deoarece eram la a 2a vizita , am simțit-o foarte implicată 

Am început cu un 69 apoi am mai continuat puțin făcându-mi oral , după care am trecut la mai multe poziții , chiar ia voia sa încercam mai multe poziții , după vreo 20 minute am finalizat.

La final am stat puțin de vorba și după am plecat .

Note:  

Locatie:   10 apartament curat , prosop curat la duș , curățenie , gel de duș. Nimic de reproșat 

GFE:    După părerea mea personală pot sa acord lejer nota 10 

OP:   Am rezistat cu greu , face atât repede cât și încet , depinde cum vrei  , nota 9 , dacă făcea Deepthroat avea 10 .

NP:   Schimbat mai multe poziții , nimic de reproșat , la partea asta din partea mea are nota 10 

Achitat : 150 lei pentru o finalizare , chiar merita . 
Recomand oricând dacă sunteți oameni Civilizați și cu bun simt , eu sigur am sa mai revin dacă o sa mai am trecere prin Iași și a3a oară 

Te pup Criss , sper sa ne mai revedem !😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 50 minute, ionut011 a spus:

Salutare!

Am vizitat această domnișoara pentru a-2a oară , programat la 14:30 , am ajuns in zona newton , nu mai activează pe Moldovei .

Am ajuns la ușa , m-a primit intr-o lenjerie intimă roșie super sexy , după ce m-am făcut comod m-a întrebat dacă vreau sa fac duș , am ales sa fac deoarece eram după drum .

Am ieșit din dus , ea deja m-a aștepta dezbracata in pat , probabil Fiind o chimie foarte buna între noi deoarece eram la a 2a vizita , am simțit-o foarte implicată 

Am început cu un 69 apoi am mai continuat puțin făcându-mi oral , după care am trecut la mai multe poziții , chiar ia voia sa încercam mai multe poziții , după vreo 20 minute am finalizat.

La final am stat puțin de vorba și după am plecat .

Note:  

Locatie:   10 apartament curat , prosop curat la duș , curățenie , gel de duș. Nimic de reproșat 

GFE:    După părerea mea personală pot sa acord lejer nota 10 

OP:   Am rezistat cu greu , face atât repede cât și încet , depinde cum vrei  , nota 9 , dacă făcea Deepthroat avea 10 .

NP:   Schimbat mai multe poziții , nimic de reproșat , la partea asta din partea mea are nota 10 

Achitat : 150 lei pentru o finalizare , chiar merita . 
Recomand oricând dacă sunteți oameni Civilizați și cu bun simt , eu sigur am sa mai revin dacă o sa mai am trecere prin Iași și a3a oară 

Te pup Criss , sper sa ne mai revedem !😘

Mulțumesc te mai astept Cu drag 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 1 minut, strengarul333 a spus:

Recomand. Femeia e de 10 la aspect

Cristina, aia mica a ramas la fel de dulce? 😍

La fel de dulce a rămas te așteaptă sa o savurezi seara frumoasa  îți doresc 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...