Sari la conținut

Cristina 0741657943


criss007

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 4 minute, criss007 a spus:

Hey dragilor disponibilă pana la ora 02:00 va pupic și va aștept . Pentru programări sunați  sau lăsați sms text sau watsapp o zi frumoasa sa aveți 💞😘🥰💞

DC892644-56C8-486D-846C-13596FC4A1E7.jpeg

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Am fost astăzi la criss și experienta este de nota 9 overall pentru mine. 

Arată mai bine în realitate decât în poze. 

Zona Newton tatarasi 10

Curățenie 10, baie dotata cu tot ce trebuie, prosop curat înmânat personal de Criss. 

OP 9 

NP rămâne pe data viitoare 

Piersicuta gustoasă :)

Programare inițială ora 12, dar am ajuns mai devreme și chiar m a primit la 11:30 fiind libera... Ceea ce m-a scutit de a aștepta jum de ora pe afară. Mulțumesc! 

E o fata ok, ai cu cine vorbi și se face plăcută dacă nu ești "cioban". 

Clar voi reveni pentru ca am niște restanțe la ea 😆

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 2 ore, godder a spus:

Am fost astăzi la criss și experienta este de nota 9 overall pentru mine. 

Arată mai bine în realitate decât în poze. 

Zona Newton tatarasi 10

Curățenie 10, baie dotata cu tot ce trebuie, prosop curat înmânat personal de Criss. 

OP 9 

NP rămâne pe data viitoare 

Piersicuta gustoasă :)

Programare inițială ora 12, dar am ajuns mai devreme și chiar m a primit la 11:30 fiind libera... Ceea ce m-a scutit de a aștepta jum de ora pe afară. Mulțumesc! 

E o fata ok, ai cu cine vorbi și se face plăcută dacă nu ești "cioban". 

Clar voi reveni pentru ca am niște restanțe la ea 😆

 Îți mulțumesc pentru recenzie și te aștept  sa  îți iei revanșa pupici💞💞😘

Link spre comentariu

E buna Cristina dar pacat ca oralul e slabut,ii place mai mult sa se futa decat sa suga.

O suge un minut sau doua dupa care te intreaba ce pozitie vrei,de "oua" nici nu se atinge.

La normal e alta discutie,poate sa duca mult si se vede ca ii place,accepta cam orice pozitie.

Amabila,politicoasa,fara graba atata timp cat ii respecti timpul. 

Oral slabut: 4 

Normal :9

GFE,French kiss,etc- nu m-au interesat.

Cadou :150ron /30min

Daca isi imbunatateste oralul o sa mai revin.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 21 minute, viking_10 a spus:

E buna Cristina dar pacat ca oralul e slabut,ii place mai mult sa se futa decat sa suga.

O suge un minut sau doua dupa care te intreaba ce pozitie vrei,de "oua" nici nu se atinge.

La normal e alta discutie,poate sa duca mult si se vede ca ii place,accepta cam orice pozitie.

Amabila,politicoasa,fara graba atata timp cat ii respecti timpul. 

Oral slabut: 4 

Normal :9

GFE,French kiss,etc- nu m-au interesat.

Cadou :150ron /30min

Daca isi imbunatateste oralul o sa mai revin.

 

 

 

 

 

Mulțumesc promit ca data viitoare îți fac mai mult oralul și cu mai mult interes 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Buna dragilor astăzi voi fii disponibilă de la ora 10:00 pana la ora 00:00 pentru programări va aștept cu mesaj/ watsapp / apel . Va rog sa va confirmați programările cu 20 de minute înainte altfel nu mai rămân valabile . Un început de săptămâna cât mai plăcut va doresc  pupic 💞😘😘😘

3C800F0F-A6A2-451D-825C-55D3EF1E6BCB.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Dragilor am tot fost întrebata dacă prestez și împreuna cu ,Claudia și am zis sa scriu aici pentru doritori . Da prestam și împreuna prețul este:

300 lei finalizarea (ambele )

600 lei ora(ambele ) 

serviciile sunt același iar dacă doriți sărutări , atingeri mângâieri între noi, sărutări pe corp jucat cu păsărica  se percepe 50 de lei extra pentru ambele va pupam și va așteptăm cu mare drag ❤️💞❤️💞programările se  confirma cu 20 de minute înainte pentru a evita aglomerația pupici 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut ! 

Am vizitat titulara topicului. Am stabilit totul la telefon unde este f draguta și politicoasa. Ajuns la locul de vânătoare, înarmat cu pusca din dotare am dat nas în nas cu un alt coleg vânător. Mi a aruncat o privire disprețuitoare parca și se tot uita lung... Bine ca nu era cineva cunoscut.. 

Domnisora  a fost draguta,  comunicativa pe tot parcursul acțiunii. Din întâmplare am văzut și colega, ieșise ca venise un client  in urma și bătea omul la usa ! 😀 Per total as nota toată experienta cu nota 7 oral + normal. 

Proaspăt dusat de acasa la baie nu am mai fost, dar cred ca era totul ok.

Domnisoara este ok, dar recomand mai multa discreție pe viitor, eventual  o pauza mai lunga între programari sau nu stiu.

Poate ca am sa revin intr o zi cu soare de sarbatoare sa vizitez și colega ( frumușică cu ochii verzi, dacă imi amintesc bine) 

Succes ! 

       Multumesc!

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 37 minute, iluzie a spus:

Salut ! 

Am vizitat titulara topicului. Am stabilit totul la telefon unde este f draguta și politicoasa. Ajuns la locul de vânătoare, înarmat cu pusca din dotare am dat nas în nas cu un alt coleg vânător. Mi a aruncat o privire disprețuitoare parca și se tot uita lung... Bine ca nu era cineva cunoscut.. 

Domnisora  a fost draguta,  comunicativa pe tot parcursul acțiunii. Din întâmplare am văzut și colega, ieșise ca venise un client  in urma și bătea omul la usa ! 😀 Per total as nota toată experienta cu nota 7 oral + normal. 

Proaspăt dusat de acasa la baie nu am mai fost, dar cred ca era totul ok.

Domnisoara este ok, dar recomand mai multa discreție pe viitor, eventual  o pauza mai lunga între programari sau nu stiu.

Poate ca am sa revin intr o zi cu soare de sarbatoare sa vizitez și colega ( frumușică cu ochii verzi, dacă imi amintesc bine) 

Succes ! 

       Multumesc!

Probabil ai fost la mine zilele trecute  astăzi nu aveai cum sa te întâlnești cu colega mea , am specificat ca am colega nu ii pot spune  colegei sa își anuleze programarea ca am eu pe cineva îmi pare rău dacă te ai întâlnit nu sa mai întâmplat  sa se întâlnească altcineva o sa fiu mai atenta   .  De obicei facem in așa fel încât sa nu se întâlnească dar probabil  a ajuns mai târziu de cat trebuia.Iar colega nu are ochii verzi probabil nu ai văzut o atent . Data viitoare o sa fiu mai atenta . Mulțumesc pentru recenzie 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...