Sari la conținut

Cristina 0741657943


criss007

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Disponibila
  • Oras:Iasi
  • Disponibila

Am vizitat-o astazi  pe Cristina, am stabilit detaliile pe what's up, programare facuta din timp, confirmata si respectata de ambele parti. Am dorit o ora cu doua finalizari, una dintre finalizari sa includa si dominare. Pot spune ca am fost placut surprins de atitudinea prietenoasa, in ciuda discutiilor de pe forum. Pot spune ca s-a descurcat f bine si la dominare, iar in pauza dintre numere a fost sociabila. Si acum notele.

Locatie - 8 , Moldovei, greu cu locurile de parcare,in vazul lumii, patul cam ciudat, prosoape curate, locatia curata.

Op - 8 , fara atentie la sateliti , foloseste mana cam mult.

Np - 8.5 , am scazut din cauza lubrifiantului, in schimb au compensat sânii. 

Pt dominare - 9.5

Halat - 400 o ora, doua finalizari si dominare , o ora  in care nu m-am simtit deloc grabit.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 30 minute, Clopotel1979 a spus:

Am vizitat-o astazi  pe Cristina, am stabilit detaliile pe what's up, programare facuta din timp, confirmata si respectata de ambele parti. Am dorit o ora cu doua finalizari, una dintre finalizari sa includa si dominare. Pot spune ca am fost placut surprins de atitudinea prietenoasa, in ciuda discutiilor de pe forum. Pot spune ca s-a descurcat f bine si la dominare, iar in pauza dintre numere a fost sociabila. Si acum notele.

Locatie - 8 , Moldovei, greu cu locurile de parcare,in vazul lumii, patul cam ciudat, prosoape curate, locatia curata.

Op - 8 , fara atentie la sateliti , foloseste mana cam mult.

Np - 8.5 , am scazut din cauza lubrifiantului, in schimb au compensat sânii. 

Pt dominare - 9.5

Halat - 400 o ora, doua finalizari si dominare , o ora  in care nu m-am simtit deloc grabit.

 

Promit că data viitoare sunt mai atentă ,iar referitor la locație este singura pe care am găsit o momentan nu o sa rămân aici mult timp incerc sa caut în altă parte , mulțumesc pentru recenzie 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vizitat-o pe Cristina imediat cum și-a făcut apariția pe meleagurile noastre .

Cristina este la fel  cum o știu eu , parca puțin mai drăguța.

Serviciile sunt de înaltă calitate , am scris și in recenziile trecute , eu unul sunt foarte mulțumit de felul in care se comporta cu clientul ( felicitări Criss ) 

Din păcate din ce am înțeles de la ea nu o sa fie foarte mult timp prin zona , sper sa reușesc sa mai ajung odată la ea pana când pleacă 

toate cele bune Criss , te pup cu drag 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș

Nu mai sunt in iasi , am avut ceva de rezolvat și am plecat in graba , îmi cer scuze celor care erau programați și nu am reușit sa le raspund . O sa revin pe săptămâna viitoare in iasi 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 3 ore, arturo a spus:

Ai plecat la Târgu Mureș asta era de rezolvat sa i rezolvi pe cei de acolo:)))

Vezi ca informația ta nu este prea buna la targu Mureș am ajuns ieri când am plecat  nu am venit la targu Mureș  informează -te mai bine 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 46 minute, arturo a spus:

Da da ce am spus eu nu are nici o logică știu:)))

Nu-i vorba de logica aici 😂😂😂 doar informația este proasta dacă te uitai pe forum observai 😂😂și  sa ști ca nu ma deranjat ce ai spus absolut de loc așa cum uni dintre voi ma întreabă dacă mai ajung la Iasi așa întreabă și la Mureș nu era nimic de ascuns ca am venit aici dar nu atunci când spui tu . In afara de ceea ce fac mai am și viața personală și familie și probele ca toți oameni 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 6 ore, arturo a spus:

De asta mi ai dat minus că nu te a deranjat:))

Ți am dat minus pentru ca nu ai scris corect ceea ce ai scris . Și am observat ca ai cam

multe  minusuri , nu ar trebui sa te deranjeze minusul meu , tu cred ca faci parte din categoria susținătorii  dacă înțelegi ce spun 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Flacai, tocmai ce-am iesit de la Cristina. 
 

Apartament 10/10 (si inca-l pregateste)

Ea 10/10 10/10 10/10 (aspect, atitudine, servicii) 

Revin garantat la ea

De recomandat cu siguranta celor care stiu ca “tovarasul” lor nu prea suporta actiunea cu “imbracamintea” pe el. Stie ea cum sa trateze si problema asta, nu-i ca celelalte care daca vad ca-ti moare, iti dau o laba-n scarba si hai, tai-o! 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 2 ore, arturo a spus:

Mi ai numărat minusurile ? Văd că am o reputație destul de bună și nu te mai oftica atâta dacă știi că ai făcut ceva corect nu te ai mai apăra atâta:))

Pai cu ce m am aparat  ți am spus doar adevarul ca sa înțelegi ca te ai trezit și tu sa comentezi fără sa fii prea informat 😂😂😂😂 ma amuzi foarte tare 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...