Sari la conținut

Cristina 0741657943


criss007

Postări Recomandate

On 1/25/2021 at 9:31 AM, criss007 said:

Dragilor am tot fost întrebata dacă prestez și împreuna cu ,Claudia și am zis sa scriu aici pentru doritori . Da prestam și împreuna prețul este:

300 lei finalizarea (ambele )

600 lei ora(ambele ) 

serviciile sunt același iar dacă doriți sărutări , atingeri mângâieri între noi, sărutări pe corp jucat cu păsărica  se percepe 50 de lei extra pentru ambele va pupam și va așteptăm cu mare drag

O intrebare (sper sa nu fiu prea indiscret, dar imi iese cu virgula): cadoul tau si al colegei (Claudia) cand sunteti singure este de 250 pe ora. De ce impreuna costa 600 lei? 
Iar daca inteleg bine, pe langa cei 600 mai trebuie 50 extra de fiecare (adica inca 100) pentru atingeri / sarutari intre voi?
Scopul de a alege pe amandoua ar fi exact pentru astfel de servicii, altfel diferenta de la 250 la 300 e doar ca cealalta domnisoara sa se uite la actiune? 

De obicei costuri extra ar fi pentru servicii care nu va fac placere. Daca nu va place poate nu ar trebui sa oferiti serviciul impreuna. 

Mi se pare ca sunt niste domnisoare in Cluj, care au servicii similare, invididual sau impreuna costul e identic. Ori domnisoarele din Cluj nu inteleg economia de piata, ori domnii din Iasi nu stiu matematica de clasa 4? 

Link spre comentariu
4 minutes ago, criss007 said:

Am scris 600 cu tot cu atingeri mângâieri între noi  de asta este scris 600 nu mai percepem extra pentru  asta 

Sa inteleg ca nu mai percepeti extra pentru mangaieri, adica pretul pentru amandoua e 500? 
Sau ca pretul e 600 si nu mai percepeti extra acel inca 100?

Daca pretul pentru voi singure e mai mic decat cel pentru voi impreuna, cu 500 e mai rentabil 2 ore separat. Sau in 600 ar intra o finalizare cu ambele(300), si doua finalizari cu fiecare dintre voi(2x150), implicit mai mult timp petrecut decat o ora cu ambele la 600. 

Ceva parca tot nu e bine.

Link spre comentariu
30 minutes ago, criss007 said:

Prețul este cu ambele 500 lei fără  atingeri mângâieri intri noi ca fete  și 600 cu atingeri și mângâieri între noi probabil nu m am făcut eu înțeleasă prea bine 

Multumesc pentru detalii, e mai clar acum si intrebarile initiale au toate un raspuns (implicit). 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 6 minute, cb99ba a spus:

Multumesc pentru detalii, e mai clar acum si intrebarile initiale au toate un raspuns (implicit). 

 Cu multă plăcere 😘 recunosc ca m am și grăbit când am scris și probabil nici eu nu m am făcut înțeleasă prea bine , dar e bine ca am clarificat 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
12 minutes ago, mirindaporto said:

Nu e nimic dubios, nu stiu ce setari ai la browser, container-ul e mov, codec-ul hevc.

Mersi, ma feresc de virusurile virtuale ca de molluscus.

(la partea container-codec, am un lapsus, sunt pe un calculator nou, facut de un baiat, cand i-am spus de codec-uri s-a exprimat  "nu mai trebuiesc demult".  )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mureș
  • Oras:Targu Mureș
Acum 15 ore, futarilainsuratila a spus:

Unde o sa ai apartament? Tot la Newton?

Da tot la newton o sa am locație de asta am preferat sa aștept încă o zi deci de mâine de la ora 16:00  ma găsiți liberă pupici 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator giovanni1999
Reputație: 0
Acum 8 minute, criss007 a spus:

Da tot la newton o sa am locație de asta am preferat sa aștept încă o zi deci de mâine de la ora 16:00  ma găsiți liberă pupici 

Mâine de la 16 pana la cât lucrezi criss?? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...