Sari la conținut

Stie cineva ceva?


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna ziua! Zilele trecute, fiind nevoit sa ma deplasez din Constanta spre statiuni, am observat la iesirea din Constanta spre statiuni, pe ambele sensuri de mers cate o fatuca pe fiecare sens. Cea de pe sensul Constanta- statiuni nu mi-a "spus" nimic. Surpriza a venit de la cea de pe sensul statiuni-Constanta. Wow! Wow! Wow! Inalta, bine facuta (fara a fi bbw), bruneta si, din viteza masinii, destul de interesanta la "moaca". Stie cine ceva de ea? Va multumesc!

Link spre comentariu

Buna ziua! Zilele trecute, fiind nevoit sa ma deplasez din Constanta spre statiuni, am observat la iesirea din Constanta spre statiuni, pe ambele sensuri de mers cate o fatuca pe fiecare sens. Cea de pe sensul Constanta- statiuni nu mi-a "spus" nimic. Surpriza a venit de la cea de pe sensul statiuni-Constanta. Wow! Wow! Wow! Inalta, bine facuta (fara a fi bbw), bruneta si, din viteza masinii, destul de interesanta la "moaca". Stie cine ceva de ea? Va multumesc!

Membru de 8 ani ,40 de postări și nu știi unde trebuie postat...Nu aici..ci la DG.. bleah..
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...