Sari la conținut

0727800840 carmen 29 ani blonda 1,58 ,45 kg


Postări Recomandate

Mall park lake, new miniona draguta ,te astept cu drag ,pupici
 
Valabil din 17.08.2020 12:06:00
Repostat automat
 
 3 / 3

 
Descriere Matrimoniale

carmen 29 ani blonda 1,58 ,45 kg ,dulce si finuta,te astept in locatia mea discreta si foarte curata , pentru a te satisface ,cer si ofer igiena , nu primesc persoane cu marimi mari ,persoane cu bile sau silicon sau sub influenta altor substante ,confirmare in fata usii ,am dreptul de a imi selecta clientii . ,program 8:00 /20:00

Link spre comentariu

Va salut.La o cautare dupa numarul de telefon ,apar doua topicuri.Poate a unite.Oricum,pe nici unul nu gasesti informatii.Totul e aiurea.Voi transmite informatia aici.La acest numar de telefon gasim o faptura micuta,cu un corp de pustoaica,tatuata,cu sani micuti,frumosi,piele intinsa si alura de suedeza.Este frumoasa,blonda,ochi albastri.Sincer,doar fata ii arata varsta,care,dupa cum spune,se invarte in jurul a 30 de ani..Ea spune ca nu are experienta,eu incline sa spun ca e vasta.Oricum,o fata simpatica si o experienta placuta.Locatia:foarte aproape de mall park lake.Aranjament ok,cu explicatii vaste,fara probleme.Comunicativa.Servicii:oral neprotejat,normal protejat,cunni,69,sarutari pe corp,pe gura.Fata se implica si ii place pula.Nu e fitoasa.Se poate negocia cim si cof.Respecta timpul,cam 30 min finalizare,100,200 ora.Accepta toate pozitiile propuse,poate vorbeste cam mult.Ii dau un 8 pe linie.Merita incercata pentru corpul tanar si fel de a fi.Recomand.Rog un coleg sa puna anuntul si foto,care sunt reale.Chiar si alunita!Fata e de-a noastra!Merita!Bafta!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

         astazi  i_am facut o vizita cu programare pt ora 19, m_a orientat spre bloc, sc , ,ap, nr interfon, pana sa ajung eu , a bagat pe altul , cred ca din cauza foamei , ori n_ui intreaga la minte. Degeaba are asa poze daca comportamentu_i ca UNEI TIGANCI BORATE , , chiar asa i_am trimis mesaj,. Tunete si fulgere ,sustinand ca am injurat_o, , in loc sa_si  ceara scuze pt. greseala facuta , cade in proria ei prostie, Risca asa mult sa_si toarne cratita in cap si sa o jicneasca lumea, cand ar fi f.usor sa fii mai diplomat si lucrucrile mai cu cap facute, Dar ce s_ai faci, NOI STIM CA ulciorul nu merge de multe ori la apa!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Mersi frumos pentru comentariu ,țin minte si de sfaturile tale si de apreciere ,te pop și te mai aștept pe la mine 😘

 

Va salut.La o cautare dupa numarul de telefon ,apar doua topicuri.Poate a unite.Oricum,pe nici unul nu gasesti informatii.Totul e aiurea.Voi transmite informatia aici.La acest numar de telefon gasim o faptura micuta,cu un corp de pustoaica,tatuata,cu sani micuti,frumosi,piele intinsa si alura de suedeza.Este frumoasa,blonda,ochi albastri.Sincer,doar fata ii arata varsta,care,dupa cum spune,se invarte in jurul a 30 de ani..Ea spune ca nu are experienta,eu incline sa spun ca e vasta.Oricum,o fata simpatica si o experienta placuta.Locatia:foarte aproape de mall park lake.Aranjament ok,cu explicatii vaste,fara probleme.Comunicativa.Servicii:oral neprotejat,normal protejat,cunni,69,sarutari pe corp,pe gura.Fata se implica si ii place pula.Nu e fitoasa.Se poate negocia cim si cof.Respecta timpul,cam 30 min finalizare,100,200 ora.Accepta toate pozitiile propuse,poate vorbeste cam mult.Ii dau un 8 pe linie.Merita incercata pentru corpul tanar si fel de a fi.Recomand.Rog un coleg sa puna anuntul si foto,care sunt reale.Chiar si alunita!Fata e de-a noastra!Merita!Bafta!

Link spre comentariu

Buna !GFE :zâmbitoare ,primitoare ,calda !te aștept in lenjerie intimă și cu dantela de diferite culori, te mângâi , te pop pe corp ,ma comport ca o iubita in pat ,uneori rușinoasa ,sau mai sălbatică in pat depinde de client , precizez ca nu grabesc clientul și îl inteleg !!!!săruturi depinde de igiena clientului !te aștept cu drag te pop😘

 

Bine ai venit Carmen...speram sa apara cat mai multa calitate nu cantitate...cum stai cu gfe?

Link spre comentariu

Buna !!imi cer scuze dacă am făcut o greseala fata de tine ! Te pop 😘

 

astazi i_am facut o vizita cu programare pt ora 19, m_a orientat spre bloc, sc , ,ap, nr interfon, pana sa ajung eu , a bagat pe altul , cred ca din cauza foamei , ori n_ui intreaga la minte. Degeaba are asa poze daca comportamentu_i ca UNEI TIGANCI BORATE , , chiar asa i_am trimis mesaj,. Tunete si fulgere ,sustinand ca am injurat_o, , in loc sa_si ceara scuze pt. greseala facuta , cade in proria ei prostie, Risca asa mult sa_si toarne cratita in cap si sa o jicneasca lumea, cand ar fi f.usor sa fii mai diplomat si lucrucrile mai cu cap facute, Dar ce s_ai faci, NOI STIM CA ulciorul nu merge de multe ori la apa!!!!!

Link spre comentariu

Buna dragii mei ,va aștept și pe WAttap pentru programari pentru tarife și servicii sau programari!programarile se fac din timp sau cu o zi inainte ori cu câteva ore inainte !!!cele neanunțate sau întârziate se vor anula automat deoarece voi primi alt client !!! Persoanele praznice vor fi refuzate de către mine din start sau care jignesc !!!voi anunța zi de zi programul aici !nu lucrez de noapte ,nu am un program fix ma puteți gasi între orele 9:00 -10:00 dimineata pana seara între orele 20 :00 ,21:30 ,22:30 iar dacă am telefonul închis voi reveni in scurt timp . !Va Multumesc pentru intelegere !!!

Link spre comentariu

sarutari pe gura.

Mie mi-a zis că „nu”

 

         astazi  i_am facut o vizita cu programare pt ora 19, m_a orientat spre bloc, sc , ,ap, nr interfon, pana sa ajung eu , a bagat pe altul , cred ca din cauza foamei , ori n_ui intreaga la minte. Degeaba are asa poze daca comportamentu_i ca UNEI TIGANCI BORATE , , chiar asa i_am trimis mesaj,. Tunete si fulgere ,sustinand ca am injurat_o, , in loc sa_si  ceara scuze pt. greseala facuta , cade in proria ei prostie, Risca asa mult sa_si toarne cratita in cap si sa o jicneasca lumea, cand ar fi f.usor sa fii mai diplomat si lucrucrile mai cu cap facute, Dar ce s_ai faci, NOI STIM CA ulciorul nu merge de multe ori la apa!!!!!

La cum scrii, nici nu pot să citesc, și google refuză să-mi traducă

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu ma sărut cu limba pe gura da !!!!ca sa se inteleaga voi încerca sa fac lucruri noi faine !!dar am specificat depinde de client ,de om și caracterul lui !!!va pup 😘

 

Mie mi-a zis că „nuâ€

 

La cum scrii, nici nu pot să citesc, și google refuză să-mi traducă

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

         cred ca am exagerat , de situatie se poate sa se mai intimple, dar o zi proasta  se poate termina si mai proasta , nu este exclus, personal si_ a cerut scuze , si am acceptat, acum suntem doua persoane care am interactionat , dar nu ne_am vazut !

Link spre comentariu

Nu ma sărut cu limba pe gura da !!!!ca sa se inteleaga voi încerca sa fac lucruri noi faine !!dar am specificat depinde de client ,de om și caracterul lui !!!va pup

 

Mie mi-a zis că „nu”

 

La cum scrii, nici nu pot să citesc, și google refuză să-mi traducă

Oricum nu prea știți niciuna să „vă sărutați cu limba”.

Din toate fetele pe care „le-am încercat” doar prima, sau maxim 2 mi-a plăcut. În rest.. zici căă.. cine știe

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

salutari

Văzut , placut ,
 atras și am sunat si cerut detalii , la primu apel nu am fost convins , am mai citit si niste recenzii si am zis ca nu e bine .
Pe parcusu zilei am mai sunat o data sa vad daca ajung la locație si dau de nasol ,spre surprinderea mea după ce am citit.. chiar amabilă si a vorbit frumos oferind tot ce
 m a interesat .
Deci m a convins si uite-ma  îmbrăcat si plecat cu dorința si putere spre ea.
Ajuns în zona blocului cu programare inainte nu a fost nevoie sa mai stau sa astept sau alte surprize .
Am apelat interfon si urcat , ușa este deschisa si te întâmpină ca in poze. pare mai sexy live si are si niște sânii frumoși. 
Acțiunea se petrece intr o garsoniera din zona Dristor , curata , cald înăuntru ținând cont că afară era - , avea si prosop curat pentru eventual duș 
Acțiunea cu un oral neprotejat , curat , cinstit ,atenta
Normal (protejat) schimba poziții,  se implica si pare sa isi dea interesul daca se simte si ea bine .
Tipa() undeva la 165 In jur de 47 kg ,blonda , piele alba , curata fara mirosuri cu câteva tatto
Nu ma grabit , chiar am avut timp duș de 2 țigării una inainte alta după + 
Nu am intrebat cim, fk...
Cado : 100 / 200 
Mi-ar fi placut daca făcea si  anal in schimb.
Atitudinea ei cred mai depinde si de fiecare individ.
Nu-i fac reclama dar daca a fost ok , a fost.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...