Sari la conținut

Valeria - 0749900209


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna ! Numele meu este Valeria !!

 

Sunt colega cu Sonya si sunt noua aici la voi ! 

 

Serviciile mele sunt :
Sex oral protejat/neprotejat (in funcție de igiena)
Sex normal doar protejat indiferent de situație și suma oferita
GFE
FK
69
Masaj de relaxare
Finalizarea corporala
Diferite poziții

Tarifele mele sunt : 150(30min) și 300(ora)

 

Telefon: 0749900209

Va pup și vă aștept sa ne simtim bine impreuna !!

 

  :*:* :*

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Buna ! Numele meu este Valeria !!

 

  :* :* :*

Prea dulcica Valerica

Ce frumos te-ai prezentat...

Sper sa iti prind pasarica

Si sa-ti fac un rezumat

 

Stii sa dai din aripioare

Cand te tavalesti in pat?

Ai o zona intre picioare

E must have! - de vizitat

 

De-mi vorbesti moldoveneste

Voi fi tare incantat

O sa-ti dau 10 si peste

Daca plec impresionat... :innocent

 

Dacă nu ce anume te recomandă? Îți mulțumesc

Da! Chiar asa.... Daca tot s-a autopostat sa-si faca si o autoevaluare :laugh2 :laugh2 :laugh2 Deci Varia draga, tu la 69 de exemplu ce nota ti-ai da?  :boob  :laugh2

  • Like 3
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere
Prea dulcica Valerica

Ce frumos te-ai prezentat...

Sper sa iti prind pasarica

Si sa-ti fac un rezumat

 

Stii sa dai din aripioare

Cand te tavalesti in pat?

Ai o zona intre picioare

E must have! - de vizitat

 

De-mi vorbesti moldoveneste

Voi fi tare incantat

O sa-ti dau 10 si peste

Daca plec impresionat... :innocent

 

 

Păi dacă se aliniază planetele și reușești să o prinzi ( desi are colega și te știu că îți plac astea cu colege ) și faceți chimie de chimie deja mă gândesc ce poezie o să îi scrii.

 

Baftă multă

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 2540
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salutare...

 

... in cautare de ceva fumos, am zis ca tre sa o vizitez pe domnisoara valeria!!! cateva apeluri de dimineata dar tot intra mesageria, am crezut ca o fi plecat din oras! dupa cateva ore AM PRIMIT MESAJ drect cu preturi si servicii (grija mare baieti), am vut sa ii zic ca nu e bine ce face dar am uitat...

 

note:

 

aspect: poze reale, foarte frumoasa, inalta, slabuta, fund bestial, sani frumosi dar putin lasati, pasarica super faina si stramta

 

on: 6, are potential maxim, dar dupa 20 de secunde s-a oprit sa trecem la normal, am zis sa mai continue cu oral, dupa 10 secunde iar s-a oprit si a luat prezervativu... nu am mai zis nimic ca poate ma enervam si imi pierea chefu...

 

np: 9, schimbat 3 pozitii se misca bine la lot, geme, fals zic eu dar placut, nu se umezeste natural, am vrut sa pun putina saliva cand am schimbat pozitia a inceput sa se agite ca nu e voie ca microbi ca etc (dar ea zice ca face 69, ciudat)... inafara de asta, nimic de obiectat ... finalizare pe corp

 

igiena: 10, a facut dus dupa actiune, fafa mirosuri ... din pasarica nu am apucat sa gust ca s-a grabit la normal

 

gfe: 4, nu fk, nu saruturi (inteleg ca nu sunt vreun frumusel.. dar se tragea intr-un hal... nu am mai vazut asa ceva), nu servit cu ceva de baut... am schimbat cateva vorbe, parea putin grabita dar nu sa te dea afara, nu ar raspuns la tel cat am fost cu ea... inainte de actiune printre altele.ma intrebat sec, ai venit la pizda, i-am zis ca pizda au toate... ar trebui sa intelegea ca nu numa pizda face toti banii!!!

 

cadou: 150L/nr ... rap c/p: nu prea bun

 

recomand: da (de trofeu macar) ... revin: poate (in lipsa de ceva mai bun)

 

... bafta

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Se pare că domnișoara este la inceput din câte înțeleg. Dacă o să ia aminte de criticile constructive ce îi sunt adresate atunci o să își îmbunătățească serviciile.

Dacă nu atunci va fi doar un chip frumos și cam atât. Asta va depinde de ea și numai de ea.

 

Apoi mai amânăm puțin o eventuală vizită... deși având colegă trebuie să mă gândesc bine de tot înainte să o vizitez.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: "<script>alert(123)</script>"
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: "<script>alert(123)</script>"
  • Oras:Bucuresti

Am fost aseară in fuga pă la domnișoara la recomandarea unui amic.

 

Tipa e frumușică rău, cam 166, poze reale, pasarica stramta.

 

La oral neprotejat: o ia toată, pare sa ii placa ce face, o suge cu pofta, geme... dar cam monoton.

 

Normal: se mișca ok, n ar strica sa aibă un pic mai multă rezistența, posibil sa fii fost obosita fiind ultimul client 🤔. In schimb se implica, geme, mângâieri pe corp, complimente, blabla. A avut și niște orgasme. Per total sunt mulțumit.

 

 

Achitat inițial un număr, dar cum ne am întins la futut am prelungit 😂

 

De revenit? Da, dacă imi promite înainte ca e mai odihnita 😅

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare Shogori ✌ï¸

 

Din cauza unui review negativ care mi-a starnit curiozitatea, am zis sa merg si eu sa ii fac o vizita Valeriei😠Sunat, raspuns instant, programare facuta rapid, ajung la destinatie urc sus si ma primeste pe tocuri in lenjerie intima, inaltuta, frumusica, zambitoare si ft simtita.

 

Ajungem in camera ea deja se dezbracase, cum eu fac dus tot timpu inainte scap de o grija mereu cand vizitez domnisoarele, am trecut la actiune fara sa stam pe ganduri, Valeria a fost implicata, ma sarutat, mi-a facut un Oral np cu deepthroat de am sa-l tin minte :)), iar dupa 7-8 minute de oral am oprit-o pt ca imi era frica, ca nu mai apuc altceva 😂😂 As ca, pus capacu si trecut la actiune...Sa urcat peste mine fara sa stea pe ganduri si a inceput sa ma futa, simtindu-ma dominat am inceput sa dau si eu si uite asa se misca patu de parca vroaim sa-l rupem 😂 E stramta si ingrijita cum trebuie bijuteria ei 😎😘 Dupa finalizare am mai schimbat rapid 2 vorbe si plecat am fost.

 

Deci per total o intalnire reusita:

 

Oral Np: 10*

Normal: 9

Igiena: 10

Locatie: Curat, nu ft cald, are o colega blonda da nu ii simtit prezenta 😂

 

Merita timpul cu ea 🤟ðŸ¿ðŸ¤ŸðŸ¿

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...