Sari la conținut

Larysa NEW PE FORUM - 0735991669


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Intr-o seara putin tarzie cu ceva timp liber in maini,cautand ceva de vizitat am zis sa incerc la dansa.

Programare usoara prin whats up 

Ajuns la locatie usor nu e greu de gasit

Achitat 250 la inceputul intalnirii dupa care am fost servit cu o doza de cola o poveste asa cat sa ne acomodam si direct la igenizare.

Dupa am fost poftit in dormitor inceput cu un on executat destul de ok dupa care am trecut la un doggy.

Dupa ce am pompat ceva vreme am finalizat,plecat iar la igenizat.(baia a fost ok)

Am mai fumat o tigara am mai povestit putin revenit la actul 2 nu am mai putut finaliza.

Infine ca idee per total pentru mine a fost ok .

Dansa este foarte amabila,vorbareata,o persoana caldansi profi 

 

Eu zic ca mai revin 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
On 3/9/2021 at 3:44 PM, gabongh said:

Buna, 

Pe maine se poate face o programare? 

Merci. 

Frate ai nr sus in anunt scriei si tu la stimabila un mesaj si se rezolva.Oricum eu o recomand e super profii

P.S. fac pariu ca o sa te simti bine  

Doamne ajuta si bafta la ciocane

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salutare,am incercat sa ajung la Larisa dar nu sa mai întâmplat.am avut programare la ora stabilită împreună insa ajuns la destinație na mai răspuns. E cam nasol Larisa faci așa ceva! Mi-am pierdut timp pretios. Păcat eu n-am să mai revin deși eram un client mai vechi deal tau

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 3 ore, mosu87 a spus:

Salutare,am incercat sa ajung la Larisa dar nu sa mai întâmplat.am avut programare la ora stabilită împreună insa ajuns la destinație na mai răspuns. E cam nasol Larisa faci așa ceva! Mi-am pierdut timp pretios. Păcat eu n-am să mai revin deși eram un client mai vechi deal tau

Scuz-o, a venit proprietarul sa citească contoarele (cacofonie intenționată). 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj
La 24.06.2021 la 11:00, larysa33 a spus:

Bună.Eu nu îmi amintesc sa fi făcut o programare și sa nu o respect sau sa nu mai răspund la tel.Daca s-a întâmplat asa îmi cer scuze și sper sa iti treacă supărarea și te aștept altă dată cu drag și o sa ma revanșez 😘😘

Mă mai gandesc😉.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila
  • Oras:Cluj Napoca
  • Disponibila

Bună seara, am revizitat-o pe Larissa și vă mărturisesc că fata aceasta știe ce înseamnă să oferi servicii de top.

Locația, este foarte aproape de cea anterioară tot pe Str. T.Mihali și nu e de lux dar ce trebuie pentru astfel de întâlniri și dotată cu tot ce ai nevoie ca și client.

Notele 

GFE 10*

FK 10*

ON, 9.5

NP 10

AP 10*

Nu e o fată lucrată la sală dar compensează prin serviciile oferite și atitudinea față de client.

Tariful 350/ h cu anal inclus

De revenit clar,sper să ne revedem cât mai curând Larissa.😍😍😍

Te pup,Adi.😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...