Sari la conținut

Alma 0725 844 029


Vizitator alma1234

Postări Recomandate

Salutare,

Am fost luni pe la domnisoara, dupa ce am inspectat bine.

 

Recunosc ca m-am dus cu putina retinere. Am vazut ca cineva a postat ca pozele sunt reale, dar se mai intamplase sa iau teapa chiar si asa.

Am zis totusi sa risc.

Anyway. A fost draguta la telefon si draguta pe whatsapp.

Am stabilit ora intalnirii. Am intarziat vreo 20 de minute din cauza traficului, dar am continuat sa-i scriu pe whatsapp si a inteles. M-a asteptat.

 

Locatia, pe Ion Campineanu, aproape de Calea Victoriei. (N-o sa dau eu nr de la bloc sau scara).

Cand am ajuns, usa a fost deschisa de o domnisoara blonda, la 1,70 + , in pantaloni scurti si tricou. O priveliste super misto, avand in vedere varsta ei si chipul ei dragut.

 

M-a intrebat daca vreau apa sau daca vreau sa fumez, dar am decis sa intram direct in purgatoriu si sa stam de vorba acolo.

Mai are o colega, cred ca Adina123, care era in apartament.

 

Locatia ok fara plangeri. Facusem dus la plecare de acasa, asa ca baia nu am vizitat-o decat la plecare sa ma spal pe maini.

 

A fost foarte receptiva la cerintele mele, gen "ia-ma usor" si s-a apropiat super dragut de mine, cu mangaieri, cu atingeri de tot felu si vorbit dragut.

 

La partea sexuala, pot sa zic c-a fost foarte responsive. S-a udat natural, s-a miscat, a dat contre, a gemut natural, nimic scremut.

 

Oral nu am vrut, am trecut direct la normal, eu pe ea.

 

Apoi a venit ea pe mine si s-a miscat superb, fix cum trebuia.

 

150 finalizarea / 300 ora.

 

Din punctul meu de vedere a meritat pretul, si va zic si de ce:

1. Fara atitudine de fast fuck

2. A respectat cateva cerinte, gen cum sa se imbrace si sa ma ia finut

3. Fara mirosuri suspecte ,ba din contra, foarte curata si aranjata

4. Tinerica (sustine 20 si ii si dau 20). Carnea buna

5. Sanii buni, deloc lasati

6. Craci lungi, fermi

7. Cur tanar, tare, frumos.

 

Am stat o ora, dar o singura finalizare. A fost alegerea mea, ca sa ma simt bine.

 

M-as mai duce, daca ramane pe piata la noi sau in Bucuresti in continuare intr-un loc usor accesibil mie.

Recomand daca sunteti amatori de tinerici aproximativ incepatoare, cu chip dragut.

 

Ce pot sa-mi dau seama din ce am discutat cu ea, e ca are destul de mult bun simt, contrar a ceea ce zicea altcineva pe aici.

 

Bafta!

sunt alice 123 * nu adina123 te pupiiiii
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vizitat mândră acum 2-3 săptămâni, pe Câmpineanu, la Sala Palatului, o sa fiu scurt și la obiect

Locație: Bloc vechi, cu 2 lifturi, spre futai, nu de cumpărat

Mândra: tânără, carne tare, sâni fermi,ceva coji de portocală pe coapse fată mai de cartier ,stă cu o țigăncusă anorexica

Prestația:oral ne, simplu fără variații 8-9

Normal: 2-3 poziții, priveliște în capră faină..nota 8

Gfe: fk timid, semi comunicativă, pe telefon 7-8

Amenda se știe, se plătește pe loc, nu că la poliție în 48 ore.

Baftă

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alma1234
Reputație: 0

Disponibilă începând cu ora 14:00â£â£Pentru programări, vă aștept cu mesaj pe whatsapp! 💋 Menționez că am făcut câteva schimbări în legătură cu serviciile mele!

😊😊

â—PREÈšURIâ—ï¸â£

🤩 30 min - 200 ron - 1 finalizare

🤩 60 min - 400 ron - 2 finalizări

🤩 90 min - 500 ron - 2 finalizări + masaj

â—SERVICII INCLUSE ÃŽN PREÈšâ—â£

â­SEX ORAL protejat/neprotejat ( în funcție de igienă )

â­SEX NORMAL protejat

â­FK si sărutări pe corp ( în funcție de persoană

â­Finalizarea poate fii normală( ÃŽN PREZERVATIV sau CORPORALÄ‚)!

â­GFE ( girlfriend experience )

â­Poziția 69

â­Diferite poziții

â­Masaj de relaxare ( doar pentru 90 de min )

â—SERVICII SUPLIMENTAREâ—â£

â­Masaj de relaxare-50

â­Dominare soft/mediu-100

â­Diferite fantezii într-o oarecare măsură- 50/100

â—ï¸ATENÈšIE: NU FAC FINALIZARE ORALÄ‚, SEX ANAL sau SEX NORMAL NEPROTEJAT INDIFERENT DE SUMA OFERITÄ‚, va rog să nu insistați. NU FAC DEPLASÄ‚RI.

âž¡ï¸ ÃŽmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela, datorită unor neplăceri.

âž¡ï¸ Rog programările făcute să fie confirmate cu 30/40 de min înainte cu un SMS sau pe WhatsApp

âž¡ï¸ Cadoul se lasă în primele 5-10 minute pentru a evita alte neplăceri.

⤠Vă pup și vă aștept pentru a petrece clipe frumoase și inedite â¤

post-334837-0-80837000-1601892767_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator alma1234
Reputație: 0

serviciile nu sunt aceleasi???🤔

 

Bună. Sunt un pic mai diferite. Si la preturi și la serviciile care sunt incluse. Am adăugat și un timp în plus... Citește te rog prima postare in care am specificat aceste lucruri și dupa care citeste aceasta postare. Mulțumesc frumos 🤗🤗 O zi frumoasa 😘

Link spre comentariu
Vizitator five99
Reputație: 0

Huzi6x nu vezi frate ca nu îți răspunde capatanoasa asta😂😂 și a luat arfe nu mai răspunde acm ori ii umfla iubi botu dacă se baga în seama cu străinii (cred ca i am citit gândul lui iubi tău, bmw seria 7 vrea nu? E o mașina frumoasa da mai trebuie sa umfli un pic prețul un 500 ar fi mai ok la cum arăți eu asa zic😂) hai te pupiki😘 (da nu mult ca se supăra iubi)

Link spre comentariu

Vizitator alma1234
Reputație: 0

Ai mărit preturile?? Cine a decis tu sau iubi? Dacă a decis iubi sa ne spui și noua ce mașina vrea sa si cumpere😉😘

 

 

Nu imi sta în fire sa răspund la astfel de recenzii, dar deja cam se întrece limita bunului simț. Tu personal ai fost vreodată la mine, ca să iti permiți sa imi lasi astfel de recenzii?! Dacă ai "fetele" tale, asta nu înseamnă ca ar trebui sa strici forumul altor persoane. Hai sa ne vedem de Curtea noastră si sa lasam aceste recenzii care nu își au rostul!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...