Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 1 Voturi

Maria noua in domeniu 0760109056

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
157 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#21 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 21 augustus 2020 - 05:37

Disponibilă pana la 22:00 ❤️
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 draiver31

draiver31

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 16 Postari:
  • Inscris la:
    27 augustus 2019

Postat 22 augustus 2020 - 03:05

Azi la ora 14 am vizitat domnisoara undeva zona coresi .am fost cam presat de timp asa ca am stat doar la o finalizare care a cu un on in poz 69...despre domnisoara pot spune ca arata mult mult mai bine decat in pozele prezentate..este un inger de fata care vorbeste frumos si plina de bun simt... locatie 10 .ON 10 .FK 10 .pasarica curata 10. De revenit eu decate ori am rimp...fata merita vizitata
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 23 augustus 2020 - 11:26

Disponibilă pana la ora 23 :00
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 gygolo18

gygolo18

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Inscris la:
    12 mei 2019

Postat 23 augustus 2020 - 08:51

Am vezitat domnița.
Zona Avangarden Coresi, zona cu blocuri noi, numerotate cam straniu , eu m-am cam rătăcit, noroc că domnișoara a fost foarte răbdătoare și amabilă și m-a îndrumat sa găsesc locația.

Nu fac aprecieri cu note, dar per total a fost o experiență foarte plăcută. Domnișoara e amabilă, pozitivă gen 'jucăușă', foarte amabilă se straduie să facă atmosfera plăcută, fără fițe fata. Că înălțime 1,56m dar îi stă bine,are forme frumoase, tenul pielii închis și bronzat o prinde foarte bine, foarte sexi;)ochi seducatori. Acțiunea în sine a fost foarte incitantă, m-am simțit bine mie mi-a plăcut s-a simțit și ea bine , priveliști frumoase, e îngrijită pune accent pe igienă.
Fata merită vizitată, și merită o atitudine pozitivă așa cum și ea se straduie să ofere.
Plus că are tarife foarte decente 100F/200H. Merită! De revenit, eu da.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 t3nsiun3

t3nsiun3

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Inscris la:
    04 september 2017

Postat 24 augustus 2020 - 09:29

Trecut ieri in vizita pe la Maria, nume de cod kinder, atat din cauza staturii (1m 55cm) cat ai datorita faptului ca este o dulceata de fata. Locatia in coresi, cam greu de gasit datorita numerotarii dubioase, apartament nou, curat, cu tot ce ai nevoie pt actiune.
Fata noastra este cea din poze dar in realitate se prezinta peste ele, dupa cum zice si ea nu este foarte fotogenica. Ochii si privirea te capteaza si te seduc.
Servit cu un pahar de apa, socializat putin dupa care am trecut la actiune. Inceput cu un preludiu usor, mangaieri, sarutari usoare, fk nu face sau n-a fost cazul pentru prima intalnire, aflu data viitoare :P
Mutat de langa blatul din bucatarie pe canapea unde am continuat actiunea. Mare plus ca se umezeste natural, nu foloseste lubrifiant ca in alte parti unde am vizitat. Schimbat 2 3 pozitii dupa care am finalizat intre sanii ei frumosi in timp ce ma privea in ochi.
Dupa igenizare m-a invitat sa mai raman la povesti cu ea, un caracter foarte interesant si deschis, ai ce vorbi cu ea. Cadoul a fost oferit la final, din proprie initiativa, cat am stat cu ea nu m-am simtit presat de timp si nici nu s-a atins de telefon.
De recomandat, absolut, fata merita atentia noastra.
Maria, sper sa ne revedem curand :*
Ciocane tari va urez!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 fomistul

fomistul

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 4 Postari:
  • Inscris la:
    29 december 2018

Postat 24 augustus 2020 - 12:06

Buna ziua! Am fost acum vreo 2 zile la aceasta domnisoara, insa doar acum mi-am facut timp sa scriu cateva randuri si aici, siii...bine am facut!! Fiind pe graba, am sa trec direct la note:
-Contact: Wapp, raspuns rapid, comunicare foarte buna, de asemenea foarte rabdatoare cu mine fiindca m-am invartit pe acolo vreo 10 min (cred ca erau beti aia cand au numerotat blocurile :)) )......10
-Oral: Hmmm, aici cred ca mai are de lucru (din pct meu de vedere), dar fiind "noua in domeniu" am sa fiu mai intelegator......as zice un 7 asa
-Normal: Schimbat 2 pozitii si apoi finalizat in balonas. Cum zicea cineva mai sus, se umezeste natural, geme, se vede ca ii place si ei si nu este ceva mecanic ca la altele.....9-10
-Anal: Nu am intrebat, nu stiu daca face
-Fata: Foarte frumoasa, simpatica, jucausa, si un pic sarita de pe fix (i-am zis ca are cateva saibe lipsa :laugh2) brunetica cu par lung, micuta..pana in 1.60, cred, dar are niste sani si un fundulet waaww. De asemenea, foarte deschisa, comunicativa, nu m-am simtit grabit absolut deloc, banutii dati la final fara sa mi-i ceara ea (100/1 fin). As zice ca in acest moment este cel mai bun raport pret calitate din Brasov (parere subiectiva, desigur)....10++
Nu obisnuiesc sa las recenzii, ii las pe altii mai avizati sa o faca si in locul meu, dar m-au deranjat cateva posturi mai sus ale unor oameni care si-au dat cu parerea inainte sa o viziteze. Sper ca n-am deranjat pe nimeni cu ultima parte si de asemenea sper sa nu fi uitat ceva. O zi faina!

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 alexanani

alexanani

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 5 Postari:
  • Inscris la:
    22 augustus 2020

Postat 24 augustus 2020 - 07:46

Am vizitat si eu si am ramas super multumit de ea si voi reveni de fiecare data cand voi mai putea.

Am inceput cu o discutie, mi a oferit un pahar de apa, am fumat o tigara si ne am mutat pe canapea, inceput cu putin dans, sarutari, si la fapte.

Locatia: langa mall Coresi, curat, frumos, spatios. 9 din cauza blocurilor care sunt toate la fel si te pierzi acolo.
Contact: pe wats, dupa am sunat sa vorbim, a raspuns foarte repede si foarte frumos.
Oral: nota 10 din punctul meu de vedere, m o omorat. Stie sa se joace, cum si cand.
Normal: totul natural, gemete frumoase, nota 10.
Anal: nu face.

La corp mie unu personal, imi place de mor, simpatica, foarte draguta, foarte deschisa, stie cum sa te faca sa te relaxezi, sa te simti bine.

Referitor la saritul de pe fix, mie nu mi s o parut deloc sarita. Este chiar foarte calumea, tot respectul.

Cadoul de final : 200 lei ( o ora)

De revenit si recomandat: da, cu siguranta da

Bafta futaciosilor!
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 prometeubv

prometeubv

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Inscris la:
    19 augustus 2019

Postat 27 augustus 2020 - 11:41

Buna azi esti disponibila ?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 30 augustus 2020 - 07:03

Disponibilă ❤️😘
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 31 augustus 2020 - 08:48

Am revenit ❤️
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 31 augustus 2020 - 02:29

100 -150 de lei jumătate de ora masaj de relaxare cu un moment de satisfacție doua finalizări 200 de lei
-sex oral protejat/neprotejat (in funcție de igiena)
-FK in funcție de igiena
-masaj erotic
-69
-deepthrout
- cunilingus/anilingus pasiv
Accept și cupluri

Tarife:
-150 lei finalizarea (maxim 30 min)
-200-250 lei ora (maxim 2 finalizări)
  • 0

#32 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 31 augustus 2020 - 03:17

Nu mai primesc la 100 de lei,pentru o finalizare sunt foarte mulți care cred ca suma aia pot și sa chinuie aceea fata !Am dreptul sa îmi selectez !
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 soga11

soga11

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    28 juni 2020

Postat 31 augustus 2020 - 04:25

100 -150 de lei jumătate de ora masaj de relaxare cu un moment de satisfacție doua finalizări 200 de lei
-FK in funcție de igiena
-masaj erotic
-69
-deepthrout
Accept și cupluri

Tarife:
-200-250 lei ora (maxim 2 finalizări)

Fii mai explicita la tariful de o ora, 200 sau 250 ? Sau ceri după cum te simți tu?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 31 augustus 2020 - 05:47

In fuctie de timp ,la 35-40 de minute 200/fin
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 soga11

soga11

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    28 juni 2020

Postat 31 augustus 2020 - 07:40

In fuctie de timp ,la 35-40 de minute 200/fin

Meriți în 35 de minute o finalizare sa coste 200 de lei?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 31 augustus 2020 - 08:22

Din nou 2 finalizări !!!in 40 de minute fac o “reducere “ de la 250 la 200 ,pentru ca mă ajuta pe mine timpul cu programările .Mai citește încă o data cu atenție tot ce am scris !!😘😉
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 soga11

soga11

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    28 juni 2020

Postat 31 augustus 2020 - 08:28

Din nou 2 finalizări !!!in 40 de minute fac o “reducere “ de la 250 la 200 ,pentru ca mă ajuta pe mine timpul cu programările .Mai citește încă o data cu atenție tot ce am scris !!

Aaaa sa înțeleg ca tu ești mai pe graba, bănuții sa iasă
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 31 augustus 2020 - 08:32

Citește măcar o recenzie ,și dacă in măcar una zice ca sunt “pe graba “ îți dau eu o cafea .Dragul meu înțelege cum vrei și in ce fel vrei tu ,eu te invit măcar o data sa vezi cum sunt 🥰😘
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 soga11

soga11

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 32 Postari:
  • Inscris la:
    28 juni 2020

Postat 31 augustus 2020 - 08:42

Citește măcar o recenzie ,și dacă in măcar una zice ca sunt “pe graba “ îți dau eu o cafea .Dragul meu înțelege cum vrei și in ce fel vrei tu ,eu te invit măcar o data sa vezi cum sunt 🥰😘

Pai dacă în 35-40 de minute tu faci 2 finalizari,si cu un dus între reprize ca nu ai curajul sa faci și înainte ca iti rămân pentru 2 finalizari 25 de minute, nu mai zic îmbrăcat/dezbrăcat rămân câteva minutele...ce reușești sa faci tu nu face nici-o femeie pe bune
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 mariaidk

mariaidk

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 87 Postari:
  • Inscris la:
    24 december 2019

Postat 31 augustus 2020 - 08:46

-FK in funcție de igiena
-masaj erotic
-69
-deepthrout
Accept și cupluri

Tarife:
-250 lei ora (maxim 2 finalizări)
Sa nu mai fie discuții ,va aștept și va puipicesc 💋
  • 0

Robotel Reclama