Sari la conținut

Erika --> 0790 455 371


Postări Recomandate

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
9 hours ago, mihaip27 said:

Îmi pare foarte rău draga Erika,dar uite promit ca o sa ma revansez și financiar 

Uite o să vorbesc eu cu Erika și rezolv insa trebuie sa faci Azi recenzia la  Scândurica .

De când te-a luat de jos cu liftul și până ai ieșit pe ușă  😇, însă cu detalii picante , în amănunt !, cum v ați pupat, ...etc .,   etc...

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
7 minutes ago, mihaip27 said:

Nici numai vreau la Erika am găsit-o pe o fata Lory e de lux,am sa o vizitez deseară 

atunci mult succes 😉

Link spre comentariu
Acum 5 ore, mihaip27 a spus:

Nici numai vreau la Erika am găsit-o pe o fata Lory e de lux,am sa o vizitez deseară 

Dacă e Lory de la pensiunea Miraj ești mare ghinionist să faci alegerea asta; e o țigancă vicleană, vorbeste dulce până te atrage la ea și după ce îți ia banii devine acră; când te apuci de treabă începe să se vaite că o doare spatele și spune să te grăbești că a trecut deja timpul, nu vrea decât poziția misionarului și capră, are 5-6 postări cu 3 numere de telefon și poze false... am tot zis că fac o recenzie, dar mi-a fost lehamite; poate faci tu mai repede și la cald

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 3 minute, labadepisoi a spus:

Dacă e Lory de la pensiunea Miraj ești mare ghinionist să faci alegerea asta; e o țigancă vicleană, vorbeste dulce până te atrage la ea și după ce îți ia banii devine acră; când te apuci de treabă începe să se vaite că o doare spatele și spune să te grăbești că a trecut deja timpul, nu vrea decât poziția misionarului și capră, are 5-6 postări cu 3 numere de telefon și poze false... am tot zis că fac o recenzie, dar mi-a fost lehamite; poate faci tu mai repede și la cald

Mi-am dat seama după voce ca e Țiganca și după telefon ca are mai multe anunțuri ca era la mijloc 914 după care 551,552 

Link spre comentariu

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Buna Erika. Am vazut ca ai revenit pe la noi si cu ocazia asta iti urez bun venit. Ne poti posta si noua o lista reactualizata cu servicii/ preturi si locatie? Mulțumesc anticipat

Ps. Stiu ca toate astea se pot afla la telefon, dar cred ca asa scutesti cateva zeci de telefoane doar pentru o simpla informare

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...