Sari la conținut

Erika --> 0790 455 371


Postări Recomandate

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
1 hour ago, ermes82 said:

Eu de doi ani tot incerc să dau de Erika si ori de câte ori incerc, sună telefonul ocupat sau imi respinge apelul.Am încercat in zile diferite ,intervale orare diferite si nimic.

Colegul e simpla treaba ca buna ziua ,

nu i a convenit ceva când ai vorbit întâia oară cu ea , sau din cauză că ai fost prea insistent cu apelurile și ti-a  Blocat numărul.

Ia și tu o cartela cu 20 de lei , sună de pe alt număr și problema se va rezolva .👍

salute' 

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin
  • Oras:Drobeta-Turnu Severin
Acum 1 minut, Tinderboy a spus:

Colegul e simpla treaba ca buna ziua ,

nu i a convenit ceva când ai vorbit întâia oară cu ea , sau din cauză că ai fost prea insistent cu apelurile și ti-a  Blocat numărul.

Ia și tu o cartela cu 20 de lei , sună de pe alt număr și problema se va rezolva .👍

salute' 

Salut!

     Nu am apucat sa vorbesc niciodată cu ea, cât despre insistenta ce pot zice, cred că am avut suficienta decentă in apeluri.Am sunat si de pe alt numar de telefon in ideea că da, e ceva in neregula cu numarul meu de bază.

O să mai incerc pe viitor, poate o fi cu noroc.

Ciocane tari!

Link spre comentariu

Buna băieți!

Vreau sa fac o reactualizarea de prețuri!

-150 o finalizare timp 30 de minute 

-250 ora cu 2 finalizari 

Servici:

-oral in functie de igiena 

-normal doar protejat

-69 

-masaj 

-finalizare corporala

-diferite poziti 

-sărutări corporale 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitat domnisoara zilele trecute, daca tot a schimbat locatia.

Am sunat am discutat tariful si am stabilit ca ajung in 10 minute. Ajuns in zona am revenit cu apel si am fost indrumat catre apartament.

Ajuns sus mi-a deschis usa o tipa foarte draguta invelita in prosol baie galben.

Am fost invitat la un suc si o mica discutie pana ea a fumat o tigare.

Invitat in dormitor, aveam dusul facut de acasa, am fost igenizat cu un servetel umed si a trecut la un oral total diferit fata de ce am primit pana acum, practic mi-au tremurat picioarele un pic,

A urmat un oral din partea mea, si sex normal intr-o singura pozitie.

Cu mine pot sa spun ca a fost foarte atenta, m-a intrebat daca mai vreau oral, daca pozitia este comoda, daca ma simt bine...

Am ales o finlizare fiind si prima data la ea.

Pret 100 ron timp maxim 10 minute sex.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
16 minutes ago, mihaimihai5 said:

Vizitat domnisoara zilele trecute, daca tot a schimbat locatia.

Am sunat am discutat tariful si am stabilit ca ajung in 10 minute. Ajuns in zona am revenit cu apel si am fost indrumat catre apartament.

Ajuns sus mi-a deschis usa o tipa foarte draguta invelita in prosol baie galben.

Am fost invitat la un suc si o mica discutie pana ea a fumat o tigare.

Invitat in dormitor, aveam dusul facut de acasa, am fost igenizat cu un servetel umed si a trecut la un oral total diferit fata de ce am primit pana acum, practic mi-au tremurat picioarele un pic,

A urmat un oral din partea mea, si sex normal intr-o singura pozitie.

Cu mine pot sa spun ca a fost foarte atenta, m-a intrebat daca mai vreau oral, daca pozitia este comoda, daca ma simt bine...

Am ales o finlizare fiind si prima data la ea.

Pret 100 ron timp maxim 10 minute sex.

 

Felicitări pt recenzie însă o rugăminte am,

poți să ne spui in ce consta acel oral total diferit , are o tehnica aparte sau cu ce este diferit ? 🤔

Ms.

Link spre comentariu
6 minutes ago, Tinderboy said:

Felicitări pt recenzie însă o rugăminte am,

poți să ne spui in ce consta acel oral total diferit , are o tehnica aparte sau cu ce este diferit ? 🤔

Ms.

Nu te pot ajuta cu tehnica de supt mataranga ca nu ma pricep...dar pot sa iti pot spune ce simt cand o fata imi face sex oral. Ceea ce a facut ea a fost foarte bine pentru mine,  oralul il face lent la inceput si creste treptat intesitatea, am simtit pula ca intr-o pompa de vacum 😀

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
1 minute ago, mihaimihai5 said:

Nu te pot ajuta cu tehnica de supt mataranga ca nu ma pricep...dar pot sa iti pot spune ce simt cand o fata imi face sex oral. Ceea ce a facut ea a fost foarte bine pentru mine,  oralul il face lent la inceput si creste treptat intesitatea, am simtit pula ca intr-o pompa de vacum 😀

uite te ajut eu cu niste indicii,

face Deep (adânc),

atenție la vecini,

este umed și cu multa saliva , o scuipă,

artificii gen lins capul sau bătut cu ea peste limba , obraji

mormăie si gângure in timp ce o suge,

efectul de dop se face ?!?

...mai vrei 😅😉😉🤔

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
1 hour ago, Tinderboy said:

uite te ajut eu cu niste indicii,

face Deep (adânc),

atenție la vecini,

este umed și cu multa saliva , o scuipă,

artificii gen lins capul sau bătut cu ea peste limba , obraji

mormăie si gângure in timp ce o suge,

efectul de dop se face ?!?

...mai vrei 😅😉😉🤔

ar mai fi,...

slopyy,   efectul gag , face fuck dar deja la nivel avansați 😅😅

Link spre comentariu
Acum 5 ore, Tinderboy a spus:

uite te ajut eu cu niste indicii,

face Deep (adânc),

atenție la vecini,

este umed și cu multa saliva , o scuipă,

artificii gen lins capul sau bătut cu ea peste limba , obraji

mormăie si gângure in timp ce o suge,

efectul de dop se face ?!?

...mai vrei 😅😉😉🤔

Buna dacă vrei sa vezi ce tehnici folosesc poti veni la mine pentru a te convinge. 

Cu ce te încălzeștepe tine ca imi comentezi si nu vi sa vezi despre ce este vorba 😉

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
6 hours ago, Erika29 said:

Buna dacă vrei sa vezi ce tehnici folosesc poti veni la mine pentru a te convinge. 

Cu ce te încălzeștepe tine ca imi comentezi si nu vi sa vezi despre ce este vorba 😉

faci cafea buna ?!!😊

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
22 hours ago, Erika29 said:

Buna dacă vrei sa vezi ce tehnici folosesc poti veni la mine pentru a te convinge. 

Cu ce te încălzeștepe tine ca imi comentezi si nu vi sa vezi despre ce este vorba 😉

Salut,

Eu am avut multă bunăvoință și am pierdut o jumătate de zi după curu tau degeaba 😅

confirm spusele lui  Ermes82 de mai sus 

"Eu de doi ani tot incerc să dau de Erika si ori de câte ori incerc, sună telefonul ocupat sau imi respinge apelul.Am încercat in zile diferite ,intervale orare diferite si nimic."

Aceași situație , am sunat la interval de 15-20 de minute pe ambele tefoane , trimis SMS la fel pe amândouă , trimis SMS în privat aici pe forum...etc.

Mai mult , sun și are ton de ocupat deci e într-o convorbire , presupun că nu are client vorbind la tel., sun imediat după ce a încheiat apelul si tot nu răspunde.

Eu cam bănuiesc ce se întâmplă aici și faptul că răspunde pe toane și cui are ea chef .

Incerc sa o contactez de pe la 11 și ceva dimineața și nici o reacție nimic până la ora asta (16) asta denota probleme mari legate de programări și nu intenționez să îmi mai stric și alta zi  😉

Normal că am revenit cu drag in altă parte și am rezolvat problema .

Bunăvoință multă am avut și voi rămâne mereu cu gândul la acel oral precum pompa de vacum 😅😅😅

salute' 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Mi se pare un pic ciudata întâmplarea , din cate știu vine de măcar 5 ani pe aici și azi se comporta ca și o începătoare ?!🤔

Daca a intervenit ceva ai forumul la dispoziție , toata lumea va fi mulțumită daca scrii măcar  atât :

" Din motive personale astăzi nu sunt disponibila "....și......

..., simplu ca buna ziua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Da...,

crezui că mă ia capu la un moment dat pe la un 14-15 și să rămân neterminat 😅

Erika ioc , nexam ,

Scândurica de asemenea la așa oră telefonul închis ,

Catalina o dulceață de fata recenzata de papura la fel tel inchis,

La colega Erikai nu merg ...că nu mai merg , am motivele mele ..,

Unde mai aveam speranța la Sonia baga pe unu in fata desi eu eram în locație deja că vine tocmai de la Caracal anunțat ...

Și îți vine să te ia capu și nu ai unde merge in Severinu lu peste prăjit ,..

am mai așteptat puțin și cu chiu cu vai reușii Intr un final .. la naiba in puii mei !!😅

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
8 minutes ago, ronaldo777 said:

Asa si la mine acum cateva zile..sun si nimic ocupat sau respinge

Daca tot m-am apucat hai sa va zic și cât am așteptat parfumat , aranjat pe o banca ,..

fiind locația la 3 - 4 minute de minepe jos  am tot dat șanse și ca să vedeți câtă răbdare pot sa am și nu va mint niciodată !!,

am stat pe Alion 48 , scara 3 de pe la 11 dimineața până la 14:30 aproximativ 🤔

e ceva .....nu ?!?!!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, Tinderboy a spus:

Daca tot m-am apucat hai sa va zic și cât am așteptat parfumat , aranjat pe o banca ,..

fiind locația la 3 - 4 minute de minepe jos  am tot dat șanse și ca să vedeți câtă răbdare pot sa am și nu va mint niciodată !!,

am stat pe Alion 48 , scara 3 de pe la 11 dimineața până la 14:30 aproximativ 🤔

e ceva .....nu ?!?!!

Mai ...dar cu cine ai vorbit sa te primeasca ...tu te ai aranjat ...ca poate , poate o sa iti raspunda.

Acum pe bune ...fata ce vina are ...ca te ai prezentat asa in neat . 

Aaa si ca sfat ...Erika ii mai nocturna si cateodata o mai fura somnul 😅😅😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
5 minutes ago, Erika29 said:

Buna scuze ca nu am răspuns dar am avut si eu o zi libera nu trebuie sa anunț tot timpul cand am liber ...

Odată ce anuntul meu nu este repostat de ieri înseamnă ca nu lucrez 

anunul s-a repostat la fix  13 :30  !!!,

eram cu ochii pe ele , nu mai aveam baterie...deja un roman 😅😅

și fix atunci am sunat pe numarul cu 293 la sfârșit , până atunci doar pe celalalt cu 410.

Un  10 secunde îți lua și daca postai indisponibilitatea pe forum mă scutea de acest timp absolut mort , jumătate de zi pt. curu tau ...😔

Numai bine ,

nu îți port pica se mai intampla  si toți mai greșim ..

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
6 minutes ago, povestitorul said:

Mai ...dar cu cine ai vorbit sa te primeasca ...tu te ai aranjat ...ca poate , poate o sa iti raspunda.

Acum pe bune ...fata ce vina are ...ca te ai prezentat asa in neat . 

Aaa si ca sfat ...Erika ii mai nocturna si cateodata o mai fura somnul 😅😅😅

chiar nu i de râs pove.,...🙁

am pierdut o juma de zi doar fiindcă  ea nu s a deranjat sa anunte că nu este disponibila decât după ora .... ,...in condițiile în care chiar ea m a invitat să mă edific cu privire la  oralul ei deosebit 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, Tinderboy a spus:

anunul s-a repostat la fix  13 :30  !!!,

eram cu ochii pe ele , nu mai aveam baterie...deja un roman 😅😅

și fix atunci am sunat pe numarul cu 293 la sfârșit , până atunci doar pe celalalt cu 410.

Un  10 secunde îți lua și daca postai indisponibilitatea pe forum mă scutea de acest timp absolut mort , jumătate de zi pt. curu tau ...😔

Numai bine ,

nu îți port pica se mai intampla  si toți mai greșim ..

 

Acum 2 minute, Tinderboy a spus:

chiar nu i de râs pove.,...🙁

am pierdut o juma de zi doar fiindcă  ea nu s a deranjat sa anunte că nu este disponibila decât după ora .... ,...in condițiile în care chiar ea m a invitat să mă edific cu privire la  oralul ei deosebit 🤔

Tu deja exagerezi ...

Link spre comentariu

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
6 minutes ago, povestitorul said:

 

Tu deja exagerezi ...

ce sa mai zic ,....

poate ca sunt eu nebun însă dacă nici aici nu îmi dai dreptate și daca analizezi bine pățania eu nu mai zic chiar nimic , ...sunt eu nebun și cu asta basta !!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...