Sari la conținut

Mirela 0755804095


Postări Recomandate

Ieri cu munca am fost nevoit sa ma deplasez la Iasi.Si in putinul timp pe care l-am avut am spus hai sa testez piata si aici nu doar la Hunedoara.

Am gasit anuntul domnisoarei m-a fermecat descrierea ce-i drept si am spus hai sa vedem daca e o surpriza placuta sau una neplacuta.

Mi am facut curaj, am sunat-o mi-a dat detaliile ce nu erau mentionate in descrierea anuntului si am plecat spre ea. Cand am ajuns,reticent de fel, am avut o surpriza chiar placuta, domnisoara este chiar cea din poza.Mi a impartasit faptul ca site-ul nu ii acepta restul pozelor nestiind de ce.Fara graba am fumat o tigara si in timpul asta am zarit-o si pe colega ei o blonda frumoasa.Le-am intrebat cat au de gand aa stea in Iasi si au spus ca nu stiu dar merge foarte prost, chiar am ramas surprins pentru ca fetele arata chiar foarte bine fata de unele ce le-am intalnit.Termin tigara si ma duc cu domnisoara in camera, ii las 250 pentru o ora ( tarifele fiind 150 nr si 250 h, oral neprotejat si normal protejat desigur ) aici am ramas surprins iar de calmitatea domnisoarei fara graba, geme frumos, schimbari de pozitii nu doar o pozitie doua ca la alte “doamne” fata nu a comentat absolut deloc nimic si a facut in asa fel incat sa ies pe usa multumit si satisfacut. Nu mi-a spus sigur cat mai sta dar un lucru e sigur nu e de ratat, domnisoara curata,fara graba si sociabila si cu poze reale inclusiv cu fața rar mai intalnim.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Foto:

post-252750-0-51172800-1598121230_thumb.jpg

post-252750-0-80127900-1598121238_thumb.jpg

post-252750-0-85840900-1598121246_thumb.jpg

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

am sunat la aceasta domnisoara, locatie newton.

ajung, imi deschide usa o domnisoara care maxim avea 1,50m, ma duce direct in living pe canapea(cei drept avea un cearsaf pe ea) si ma intreaba cat stau.

nu am ramas, nu recomand, pozele dupa mintea mea nu au nici o legatura cu subiectul. 150 nr, 250h fara finalizare orala.

foarte trist si obositor toata joaca asta, femei/fetite scumpe care nu merita nici macar 10% din cat cer (aspect si prestatie).

ajungi sa bagi o laba decat sa treci pe la unele fenomene de astea.

  • Like 3
Link spre comentariu

Credeam ca l-ai citit pe Nemi care a inceput topicul....

Asa poveste extraordinar de frumoasa .... Textul individului numai ca nu tipa " fugiti"...

Debordeaza topicul de pesti si recenzii la comanda...

am sunat la aceasta domnisoara, locatie newton.

ajung, imi deschide usa o domnisoara care maxim avea 1,50m, ma duce direct in living pe canapea(cei drept avea un cearsaf pe ea) si ma intreaba cat stau.

nu am ramas, nu recomand, pozele dupa mintea mea nu au nici o legatura cu subiectul. 150 nr, 250h fara finalizare orala.

foarte trist si obositor toata joaca asta, femei/fetite scumpe care nu merita nici macar 10% din cat cer (aspect si prestatie).

ajungi sa bagi o laba decat sa treci pe la unele fenomene de astea.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vad ca esti prieten cu pensionarul mare recenzor poet.... . Vad ca frustratul iti da numai + la postari, si mie negative cind demasc peshtii din zona.

Nasol cu dereglatul asta...

 

 

Alt biban imputit care deschide topic la o borata... ba rechinilor, vi-i foame tare, nu mai aveti bani de motorina, la munca mah nespalatilor!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Prostanacul pensionar vad ca nu e de acord nici cu tine cind demasti parashutele peshtite.....tocmai vad ca nu e de acord nici cu mine cu negativele. Probabil ca are vreo intelegere cu bibanul si ii stricam aranjamentele...

cred ca s-a mai scris despre grasuta asta cu overbite pe forum. nu de bine. m-am simțit foarte descurajat și ma ia lehamitea sa mai caut, sa mai scriu, când ma gandesc la atitudinea unor anumiți colegi.... pot sa dau nume

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...