Sari la conținut

Carmen - 0784619309 - matură dornică de plăcere


Postări Recomandate

  • Oras:DA
  • Oras:DA

Am vizitat-o pe Carmen cu ceva timp in urma,cred ca 2 luni.Cunosteam locatia asa ca am parcat masina si am sunat-o ca am ajuns.Am urcat la etajul doi si am fost inampinat de doamna Carmen cu usa larg deschisa.Dupa ce am intrat am  fost invitat in camera de lucru situata in partea dreapta imediat dupa baie,socializat vreo cinci minute dupa care am plecat la baie pentru a ma igieniza putin.Actiunea a inceput in picioare langa pat dar surpriza FKsul s-a transformat brusc in sarutari.Nu am comentat dar am invitat-o in pat unde am inceput sa ii frec clitorixul si ea pe mine la pula.Teatru ieftin.Gemea si dadea contre de parca nu se futuse de un an.Tot teatru a durat cam cinci minute dupa care a trecut la supt fara niciun pic de artificii lund numai capul in gura in rest laba curata.Scarbit de serviciul oferit am poftit-o jos din pat sa-mi faca oral din genunchi.Cand a simtit ca imi dau drumu a scos-o repede din gura si a indreptat jetul spre pieptul ei.Deci finalizarea orala s-a transformat brusc in finalizare corporala.Dupa ce am terminat i-am spus ca a zis ca face CIM,mi-a raspuns cu tupeu ca trebuia sa-i zic ca vreau finalizare orala.Pentru mine este o curva de evitat.Multi scriu recenzii aici dar putin sunt cei ce spun adevarul,probabil din jena ca sa nu cada drept gaste bune de smuls.Drept este ca a vrut sa-mi returneze 50 de roni pentru ca nu am mai vrut sa stau si la al doilea numar,dar am refuzat sa-i iau scarbit de comportamentul ei                               locatie 8

gfe 7 mult teatru ieftin

oral 5 cim ul s-a transformat in corporal

normal ,nu am facut

De recomandat? Nu mai revin la ea nici daca o face gratis,pentru mine este de evitat                                  

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Camera de comerț
  • Oras:Camera de comerț
On 12/6/2020 at 8:22 AM, lilisor95 said:

Am vizitat-o pe Carmen cu ceva timp in urma,cred ca 2 luni.Cunosteam locatia asa ca am parcat masina si am sunat-o ca am ajuns.Am urcat la etajul doi si am fost inampinat de doamna Carmen cu usa larg deschisa.Dupa ce am intrat am  fost invitat in camera de lucru situata in partea dreapta imediat dupa baie,socializat vreo cinci minute dupa care am plecat la baie pentru a ma igieniza putin.Actiunea a inceput in picioare langa pat dar surpriza FKsul s-a transformat brusc in sarutari.Nu am comentat dar am invitat-o in pat unde am inceput sa ii frec clitorixul si ea pe mine la pula.Teatru ieftin.Gemea si dadea contre de parca nu se futuse de un an.Tot teatru a durat cam cinci minute dupa care a trecut la supt fara niciun pic de artificii lund numai capul in gura in rest laba curata.Scarbit de serviciul oferit am poftit-o jos din pat sa-mi faca oral din genunchi.Cand a simtit ca imi dau drumu a scos-o repede din gura si a indreptat jetul spre pieptul ei.Deci finalizarea orala s-a transformat brusc in finalizare corporala.Dupa ce am terminat i-am spus ca a zis ca face CIM,mi-a raspuns cu tupeu ca trebuia sa-i zic ca vreau finalizare orala.Pentru mine este o curva de evitat.Multi scriu recenzii aici dar putin sunt cei ce spun adevarul,probabil din jena ca sa nu cada drept gaste bune de smuls.Drept este ca a vrut sa-mi returneze 50 de roni pentru ca nu am mai vrut sa stau si la al doilea numar,dar am refuzat sa-i iau scarbit de comportamentul ei                               locatie 8

gfe 7 mult teatru ieftin

oral 5 cim ul s-a transformat in corporal

normal ,nu am facut

De recomandat? Nu mai revin la ea nici daca o face gratis,pentru mine este de evitat                                  

Daca imi place sexul și ma manifest ca atare nu inseamna ca joc teatru 

Finalizarea orala fiind singurul serviciu extra era normal sa achiți la început sau sa îmi spui la parcurs, nu vad divergenta la acest capitol

Fiind o femeie corecta, ti-am dat totuși diferenta de bani pana la cele 60 minute. Nu vad de unde pana unde ma faci " curva de evitat" cand nu am fost cu tine decât o doamna 

O zi buna

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 hour ago, carmen45 said:

Se pot face programari 

Ofer sex total : 100 lei 30 min sau 150 lei 60 minIMG-20201207-WA0003.jpg.19d4c55fd6b76648acc5cdd7f4a26d02.jpg

Esti cam zgarcita cu pozele cu toate ca arati bine pentru amatorii de doamne mature,printre care ma numar si eu!

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...