Sari la conținut

Carmen - 0784619309 - matură dornică de plăcere


Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 22 ore, carmen45 a spus:

Va aștept sa ne simțim bine 

100 lei - 30 min

150 lei - 60 min SEX TOTAL 

Buna ! In ce sector ai locatia? Nu sunt din buc dar ajung luni si as dori sa ti fac o vizita. O zi buna! 

Link spre comentariu
  • Oras:Camera de comerț
  • Oras:Camera de comerț
On 5/13/2021 at 11:01 AM, mariosex said:

Buna ! In ce sector ai locatia? Nu sunt din buc dar ajung luni si as dori sa ti fac o vizita. O zi buna! 

Bună. Te rog sa îmi scri pentru mai multe detalii

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut băieții futaciosii. Bai nene m-ati facut curios despre doamna Carmen. Am fost, mai bine nu mergeam :)) pai coaie daia nu face poze la fața, este putin de 2 ani la pensie. Am stat 30 min doar sa nu mi iau vreo bată în cap. Zici ca te suge o babuta, parerea mea este ca trebuie sa ne plătească ea ca mergem sa trăgeam la poarta! Chiar nu recomand băieților până în 40 ani. Aruncătură de bani! 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, jupanubibi a spus:

Dacă i ai zis "sunteti' n are rost sa mai mergi 🤣🤣🤣🤣🤣

Dar cine ești tu? Pastreazati comentariile pentru tine. Lasă femeia în pace. Am înțeles nu ți-a plăcut gata. Treci peste și dute la alte dameze. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am incercat...și eu o data! Fata, da nu te inspiră, atitudinea nu o ajuta, dar am rămas.. și eu oarecum( un pic) dezamăgit, de fizic, oralul protejat la cererea mea...într-adevăr ....slab de tot, nota minus, normalul in schimb strâmt, dar analul ce trebuie...ușor mai  primitor! O experiență mediocră in ciuda analului destul de curat!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut, am fost in vizita si eu la ea 

Locatie undeva pe la Rond Alba Iulia etaj superior, este singura in locatie

Aspect este o doamna matura, dar nu stiu ce nota sa dau nu este milf de 10+, dar nici sub medie as zice undeva la 8-8,5

Actiunea s-a desfasurat astfel 

Primul numar a fost foarte rapid si nu pot spune mai nimic din cauza mea 

Dar la nr 2 a fost ok face fk, oral nu sunt fan normal am incercat doar putin dar a dat cu ceva crema si nu prea simti nimic, dar la anal 10+ te lasa sa dai tare dupa ce se incalzeste si chiar am reusit sa finalizez 

Recomand daca vrei anal garantat 

Am platit 150 pentru 2 finalizari cu anal inclus pentru cim.cere 50 lei extra dar pe mine nu ma pasioneaza oralul 

Recomand daca esti in zona alba iulia si vrei sa te simti bine fara sa te grabeasca cineva sau mofturi la pozitii 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...