Sari la conținut

Carmen - 0784619309 - matură dornică de plăcere


Postări Recomandate

  • Oras:Camera de comerț
  • Oras:Camera de comerț

Sunt o femeie matură care stie ce vrea. Iubesc sexul si dezinhibitia. Iubesc sa ma simt bine si sa ofer aceeași placere bărbatului de lângă mine

Va delectez cu oral deep protejat sau neprotejat cu finalizare corporală, normal protejat, anal protejat în funcție de chimie , masaj, 69, diverse poziții

Dacă aveți alte fantezii si ne fac să ne simțim amândoi bine, sunt open minded

 

Pentru ca orice placere are costul ei, 30 minute în compania mea costa 100 lei iar 60 minute costa 150 lei.

Am 160 cm , 65 kg , 45 ani !

Pentru programari raspund la numărul: 0784619309

Locația se află lângă Camera de Comert

 

post-334925-0-22179300-1597840394_thumb.jpg

post-334925-0-39249400-1597840410_thumb.jpgpost-334925-0-61121900-1597840420_thumb.jpgpost-334925-0-25967500-1597840428_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Camera de Comert e in Bucuresti

Melcian, întrebarea e legitimă: depinde la care cameră de comerț se refera Carmen.

Camera de Comerț și Industrie a României e în București

Camera de Comerț și Industrie București e în București, dar în altă parte.

Însă Camera de Comerț și Industrie Brașov e în Brașov.

Camera de Comerț și Industrie Mureș e în Tg. Mureș.

Similar pentru Iași, Constanța, Prahova, Arad, și altele.

In SUA au camere de comerț chiar per oraș, nu per județ (county).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Baiatu', io nu stiu cand ai pasit tu in capitala, dar cand spui Camera de Comert este clar pentru orice bucurestean despre ce loc e vorba.

In primul rand tipul care a întrebat are probabil o camera de comerț la el în oraș, știa ca sunt cam in orice județ, și, realmente nu știa sa localizeze orașul (ca e clar ca nu stă in București). Scopul forumului e sa ne ajutăm, nu? În al doilea rând, și pentru mine era clar unde e Camera de Comerț ... dar asta doar până să scriu raspunsul, pentru ca atunci am aflat ca sunt doua (adică cea a București e in altă parte, credeam ca sunt împreună). Asta fără sa punem la socoteala camerele de genul romano-germana, romano-turca, etc. A, chiar acum am vazut: Google Maps arata că Camera de Comerț si Industrie a Ilfov e tot în București, în palatul Ghica Tei, zona D-na Ghica și Bd. Tei, deși căutând mai mult, nu sunt sigur ca e chiar acolo.

O seară bună!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...