Sari la conținut

Roxxane draguta


Postări Recomandate

Am fost iarasi la Roxy dar nu voi face o recenzie caci nu am ce sa mai spun decat ca mai bine decat cu ea nu stiu sa ma fi simtit cu o fata in ultimii doi ani si slava domnului ca am fost la destule.Este frumoasa ,se fute excelent dar mai ales este si lipicioasa,dulce rau si pisicoasa atat cat trebuie si asta intr-un mod absolut natural fara pic de teatru.In plus nu vreau sa fac o recenzie ca sa il las pe colegul care a fost inaintea mea si a promis ca va face ca sa auscultati si o impresie noua nu a tot a mea care v ar plictisi.Mai nou nu pot sa spun decat ca nu este deloc egoista,caci mi-a spus ca mai are o colega foarte frumoasa la care mi-a spus si preturi si servicii.Mai rar am vazut fetele facandu-si reclama una la alta si laudandu-se.Inca o nota buna pentru Roxy din partea mea.Daca ma mai duc?Bineintels,cum voi avea putin timp liber.De recomandat nu as recomanda-o din gelozie caci as vrea sa o tin numai pentru mine.Succes tuturor si vedeti ca in cateva zile pleaca.Zice ea ca revine dupa Craciun dar eu nu am incredere in cuvantul femeilor si va sfatuiesc sa nu aveti nici voi.Succes tuturor.

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
La 17.12.2020 la 16:22, bajetdeploiesti a spus:

Blonda Sarah e bună rău 

Da știu  asta e topicul ei alternează pentru uni e mumă pt alti ciumă 

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 3 ore, ariovist a spus:

Am fost iarasi la Roxy dar nu voi face o recenzie caci nu am ce sa mai spun decat ca mai bine decat cu ea nu stiu sa ma fi simtit cu o fata in ultimii doi ani si slava domnului ca am fost la destule.Este frumoasa ,se fute excelent dar mai ales este si lipicioasa,dulce rau si pisicoasa atat cat trebuie si asta intr-un mod absolut natural fara pic de teatru.In plus nu vreau sa fac o recenzie ca sa il las pe colegul care a fost inaintea mea si a promis ca va face ca sa auscultati si o impresie noua nu a tot a mea care v ar plictisi.Mai nou nu pot sa spun decat ca nu este deloc egoista,caci mi-a spus ca mai are o colega foarte frumoasa la care mi-a spus si preturi si servicii.Mai rar am vazut fetele facandu-si reclama una la alta si laudandu-se.Inca o nota buna pentru Roxy din partea mea.Daca ma mai duc?Bineintels,cum voi avea putin timp liber.De recomandat nu as recomanda-o din gelozie caci as vrea sa o tin numai pentru mine.Succes tuturor si vedeti ca in cateva zile pleaca.Zice ea ca revine dupa Craciun dar eu nu am incredere in cuvantul femeilor si va sfatuiesc sa nu aveti nici voi.Succes tuturor.

Vorba lui margineanu io dau toată ce sa fac eu cu ea , mai rovi daca ai bani o ti ocupata non stop și gata ai rezolvat problema dar dacă nu ai atunci poți sa fi gelos foarte gelos 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, marcus_cezar a spus:

Vorba lui margineanu io dau toată ce sa fac eu cu ea , mai rovi daca ai bani o ti ocupata non stop și gata ai rezolvat problema dar dacă nu ai atunci poți sa fi gelos foarte gelos 

Ai dreptate frate, dar între a fi gelos și a da banii aleg prima varianta mai cu seama ca eu nu sunt Othello iar ea nu este Desdemona. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 6 ore, ariovist a spus:

Ai dreptate frate, dar între a fi gelos și a da banii aleg prima varianta mai cu seama ca eu nu sunt Othello iar ea nu este Desdemona. 

Mai cu seama mai bine gelos decât sărac ca columbeanu 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Dragi mei , mă găsiți in oraș și pe zilele  27-28-29-30 ! ❤️ Anul viitor voi pleca din oraș un timp. Și nu știu dacă voi reveni 😘 mulți pupici va aștept ❤️ 
  
(mulțumesc ARIOVIST pentru cuvintele frumoase, plăcerea a fost din partea mea să va cunosc ! Mulți pupici ❤️❤️ )

Link spre comentariu
La 17.12.2020 la 16:22, bajetdeploiesti a spus:

Blonda Sarah e bună rău 

Esti o șmecheria care ști sa înmoi inima bărbaților și să le întărești pula. Bineînțeles că îmi e dor de toate buzele tale dar mai ales de cele de sus chiar dacă știu că așa mă termini în 5 minute. Fraților fata asta săruta, de mângâie, îți dă sânii și te fute de nu știu cine i ar rezista prea mult căci eu nu pot și gata. Unu lucru nu am înțeles Roxy :pleci până în Crăciun? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am vizitat-o si eu ieri pe Roxxi, confirm recenziile bune pe care le are...e lipicioasa si stie sa te faca sa te simti bine.

Curata...tate, cur....arata bine fata. Baia in regula...prosoape curate...nimic de reprosat.

Am platit 200 pentru un numar mai lung si fara graba, urmat de un masaj de relaxare si conversatie.

In concluzie, o fata foarte OK.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, bajetdeploiesti a spus:

 

Și Sarah e disponibila? 

Sarah nu mai este în oraș dragule, nici colege nu mai suntem. Eu am 2 colege momentan în apartament , puteți veni și cu mare drag vă fac cunoștință ! 👀 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 

Acum 29 minute, ariovist a spus:

OK.Atunci la 12 sunt la tine(daca rezist si nu vin astazi)!!!!!!

Cu mare drag ca de obicei ! 💋🥰 mulți pupici dulci 💋💋 apropo : cafeaua irezistibil de bună ca de obicei, gândul la tine mă duce! 😍

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 minute, ariovist a spus:

Și am fost iar la Roxy, și m a iubit și m a futut și iarăși m a iubit în timp ce o futem și.... m a terminat de tot de tot. Să nu cumva să mai pleci de la noi Roxy că te dau în urmărire ca pe printul Paul! 

Ești un scumpic băiatu meu , voi reveni odată și odată cu siguranța ! ❤️❤️💋💋💋

Link spre comentariu

  • Oras:X
  • Oras:X
La 20.12.2020 la 13:00, roxxi01 a spus:

De Luni voi fi activa de la 07:00 - 08:00 , cât mai stau câteva zile. 💋

Sal,

Din pacate nu se tine de programări.

O fi drăguță cu servicii bune, dar îi lipsește respectul fata de client.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...