Sari la conținut

Roxxane draguta


Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Poți face o reactualizare a serviciilor, te rog ,tot vreau sa vin la tine dinainte de sărbători,totuși am avut o reținere atunci, dar după recenzii și văzând ca toată lumea te laudă a dispărut reținerea. 

Totuși as dori sa știu dacă sa schimbat ceva.

Dupa cum ești de lăudată mari șanse să intri în top preferințe pe Ploiești.(sper sa ma fi luat gura pe dinainte 😅😅)

Link spre comentariu
1 oră în urmă, dyerseve a spus:

Poți face o reactualizare a serviciilor, te rog ,tot vreau sa vin la tine dinainte de sărbători,totuși am avut o reținere atunci, dar după recenzii și văzând ca toată lumea te laudă a dispărut reținerea. 

Totuși as dori sa știu dacă sa schimbat ceva.

Dupa cum ești de lăudată mari șanse să intri în top preferințe pe Ploiești.(sper sa ma fi luat gura pe dinainte 😅😅)

Eu cred ca a si intrat frate.Cel putin in topul meu era pe primul loc si a ramas   si acum dar la egalitate cu Karla.

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Buna seara! Bun top Ariovist.

Vizitat si in seara asta..fata e o dulcica.. am vorbit cu ea la telefon si in prima faza vroiam maine(deoarece am avut o zi grea azi),dar cand i.am auzit vocea după 10 minute am sunat.o si i.am spus că fac dus si sunt la ea. Am sunat.o cand am ajuns..mi.a raspuns din prima si ma ghidat către bloc( nu mica mi-a fost mirarea ca cunoșteam zona foarte bine). Ajuns sus..am făcut cunoștință cu ea,am mers in camera direct(mai era acolo la colega altcineva)..ma invitat la dus si apoi cand am revenit era in costumul lui Eva...wow..țațe mișto.. cur misto..asa ca m.am apucat de treaba..sarutari pe corp din partea ei,apoi si eu( mi.am intrat cam greu in mana)..un oral neprotejat,ne.am mai jucat putin..apoi un 69 mișto.. normal prima data cu ea deasupra si apoi in orice poziție care am vrut.o eu..fata nu ma grăbit deloc..chiar ma lasat sa imi fac numărul. Nu am ce sa ii reproșez si voi reveni cu prima ocazie la ea ptr o ora si sa fiu si odihnit sa pot să îi fac fata.

Note: dau un 9 la toate capitolele..nu e 10 doar ptr ca patul era foarte incomod si scartia din toate balamalele.

Halatul: 100 ron.

De revenit:cu siguranta o voi face..

Multumesc roxxi si ne vom vedea cat de curand!

Multumesc ariovist...acum sunt eu dator la tine..

Cu toate ca m.am simtit bine la plecare am rămas masca cat de nesimțiți pot fi uni oameni..dar asta e alta treaba si asa va ramane. 

Seara buna!

Link spre comentariu
Acum 34 minute, babanul82 a spus:

Buna seara! Bun top Ariovist.

Vizitat si in seara asta..fata e o dulcica.. am vorbit cu ea la telefon si in prima faza vroiam maine(deoarece am avut o zi grea azi),dar cand i.am auzit vocea după 10 minute am sunat.o si i.am spus că fac dus si sunt la ea. Am sunat.o cand am ajuns..mi.a raspuns din prima si ma ghidat către bloc( nu mica mi-a fost mirarea ca cunoșteam zona foarte bine). Ajuns sus..am făcut cunoștință cu ea,am mers in camera direct(mai era acolo la colega altcineva)..ma invitat la dus si apoi cand am revenit era in costumul lui Eva...wow..țațe mișto.. cur misto..asa ca m.am apucat de treaba..sarutari pe corp din partea ei,apoi si eu( mi.am intrat cam greu in mana)..un oral neprotejat,ne.am mai jucat putin..apoi un 69 mișto.. normal prima data cu ea deasupra si apoi in orice poziție care am vrut.o eu..fata nu ma grăbit deloc..chiar ma lasat sa imi fac numărul. Nu am ce sa ii reproșez si voi reveni cu prima ocazie la ea ptr o ora si sa fiu si odihnit sa pot să îi fac fata.

Note: dau un 9 la toate capitolele..nu e 10 doar ptr ca patul era foarte incomod si scartia din toate balamalele.

Halatul: 100 ron.

De revenit:cu siguranta o voi face..

Multumesc roxxi si ne vom vedea cat de curand!

Multumesc ariovist...acum sunt eu dator la tine..

Cu toate ca m.am simtit bine la plecare am rămas masca cat de nesimțiți pot fi uni oameni..dar asta e alta treaba si asa va ramane. 

Seara buna!

Să îți fie de bine iar datoria era pentru Bianca și era mare căci nici nu ști tu ce fata bună este și ce relație minunata am cu ea. Vezi ca de luni apare și ea. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 1 oră, ariovist a spus:

Să îți fie de bine iar datoria era pentru Bianca și era mare căci nici nu ști tu ce fata bună este și ce relație minunata am cu ea. Vezi ca de luni apare și ea. 

Cine e Bianca o cunoastem?

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 ore, babanul82 a spus:

Buna seara! Bun top Ariovist.

Vizitat si in seara asta..fata e o dulcica.. am vorbit cu ea la telefon si in prima faza vroiam maine(deoarece am avut o zi grea azi),dar cand i.am auzit vocea după 10 minute am sunat.o si i.am spus că fac dus si sunt la ea. Am sunat.o cand am ajuns..mi.a raspuns din prima si ma ghidat către bloc( nu mica mi-a fost mirarea ca cunoșteam zona foarte bine). Ajuns sus..am făcut cunoștință cu ea,am mers in camera direct(mai era acolo la colega altcineva)..ma invitat la dus si apoi cand am revenit era in costumul lui Eva...wow..țațe mișto.. cur misto..asa ca m.am apucat de treaba..sarutari pe corp din partea ei,apoi si eu( mi.am intrat cam greu in mana)..un oral neprotejat,ne.am mai jucat putin..apoi un 69 mișto.. normal prima data cu ea deasupra si apoi in orice poziție care am vrut.o eu..fata nu ma grăbit deloc..chiar ma lasat sa imi fac numărul. Nu am ce sa ii reproșez si voi reveni cu prima ocazie la ea ptr o ora si sa fiu si odihnit sa pot să îi fac fata.

Note: dau un 9 la toate capitolele..nu e 10 doar ptr ca patul era foarte incomod si scartia din toate balamalele.

Halatul: 100 ron.

De revenit:cu siguranta o voi face..

Multumesc roxxi si ne vom vedea cat de curand!

Multumesc ariovist...acum sunt eu dator la tine..

Cu toate ca m.am simtit bine la plecare am rămas masca cat de nesimțiți pot fi uni oameni..dar asta e alta treaba si asa va ramane. 

Seara buna!

ne vedem cu drag oricând , mulțumesc te pup ❤️

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 7 ore, ariovist a spus:

Bianca fostă colega cu Oana miniona care era la partide apoi s a mutat pe Doja la Electrica și face și anal. 

Gata o sti fata bună da asa e

Link spre comentariu
Vizitator cristii94
Reputație: 0

Atunci e musai sa îți fac o vizită, după atâtea recenzii pozitive de la Ariovist&co.Deci dacă ai liber mâine după 18,te rog,lasă aici un răspuns. Te pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

 

Acum 44 minute, cristii94 a spus:

Atunci e musai sa îți fac o vizită, după atâtea recenzii pozitive de la Ariovist&co.Deci dacă ai liber mâine după 18,te rog,lasă aici un răspuns. Te pup 😘

cu siguranță. voi fi activa 09:00-21:00 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 6 minute, babanul82 a spus:

Roxxi sa nu uiti ca ne vedem maine..il las si pe cristi si vin eu la ora 19..te pup la fața locului!

Babanule maine seara la 18:55 te pandesc la locatie 😂😂😂

Parerea mea, nu mai faceti publice orele la care va duceti, nu aveti nici un avantaj, in schimb poate aduce multe neplaceri!

Sunt patit, nu detaliez ca e ancient history...

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Whiteoak: te astept🤣🤣...si numai de ambițios voi fi acolo la ora comunicată.. poate apare si altcineva...dar vezi ca stiu zona foarte bine si e posibil nici sa nu ma vezi...dar dacă mă găsești vorbim cu roxxi si poate e si colega libera si mergem impreuna🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 ore, babanul82 a spus:

Whiteoak: te astept🤣🤣...si numai de ambițios voi fi acolo la ora comunicată.. poate apare si altcineva...dar vezi ca stiu zona foarte bine si e posibil nici sa nu ma vezi...dar dacă mă găsești vorbim cu roxxi si poate e si colega libera si mergem impreuna🤣🤣🤣

Eu totusi sper ca ai inteles ce am vrut sa spun, aia cu panditul realizez si eu acum ca a fost gluma mai fasaita... 😂😂😂

Link spre comentariu
Vizitator babanul82
Reputație: 0

Salutare! Am vizitat.o din nou azi pe Roxxi. Fiind prin oras cu putina " treaba" nu ma lasat inima sa ma duc acasa fara sa o vad pe Roxxi..vorbisem azi cu ea ptr o programare maine dar nu am rezistat ..asa ca i.am lăsat un mesaj pe whatsapp ca sunt prin zona..mi.a raspuns după câteva minute ca ma poate primi si direct la ea am fost fara sa ma mai gandesc. Fata la fel cum am spus,drăguță,glumeață te face sa te simti bine..e simpatica rau dar eu mor după țațele ei.

Actiunea: a început cu sărutări din partea ei,mangaieri din parte la amândoi.. un oral neprotejat lung..apoi montat un prezervativ verde( aici ne.am distrat putin,arată foarte sexi gogu🤣) si a venit deasupra mea unde si a facut singura de cap pana a obosit,am trecut si eu peste ea pana am obosit si apoi am pus.o capra si asa am si terminat.

Note:9.5 la toate capitolele..in seara asta nu am mai avut parte de patul ăla naspa

100 lei investiți cu cap

Roxxi dacă mai râzi de buricul meu nu te mai vizitez🤣..glumesc...e de vizitat. 

Seara buna si experiente frumoase va doresc!

Link spre comentariu
Vizitator cristii94
Reputație: 0

Salutare!Am vizitat-o pe Roxxane in aceasta după-amiază,o fată dulce la care m-am simțit f bine. Este atât de dezinvolta,te face sa te simți ca și cum ai fi cu o prietena,dar un lucru care mie unul nu mi-a plăcut e ca mi-a mai spus odată serviciile după ce i-am spus ca citisem pe forum despre ea fapt care mă face sa scad un pic la gfe. Bun,sa trecem la recenzie:

On:bun ,destul de umed,bătăi pe limba,pe sâni,pus juniorul si între sânii cu formă ca de pară,așa m-i s-au părut la prima vedere.Fără atenție la vecinătăți,dar nu sunt fan. pentru mn e de nota 9.daca făcea și puțin dt era de 10.

Np:nu a comentat la nici o poziție,prima oară am pus-o pe burtă, după in poziția mama iezilor.si aici e de 9.poate la următoarele vizite o sa mai cresc nota

Gfe 8,5

Atitudine:10

Locație:10, nu am vizitat baia venind gata pregătit de acasă.

Pentru mn oricum notele nu prea își au rostul,pentru ca, după cum citeam pe aici,"nu ești plătită pentru oră, ci pentru valoarea pe care o aduci acelei ore" aici introducând capitolele astea.

De revenit:desigur,cu drag,oricând 

De recomandat:Da

Și aici sa fac o paranteză:avea dreptate sorinph la Emma,babanule,ar trebui sa ne facem ambii prietene,chiar să ne și insuram,(m-am uitat pe profilul tău,am văzut ca suntem înscriși pe forum în aceeași zi😂😂😂)

Te pup Roxxane, sa ai o seară liniștită!😘😻

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...