Sari la conținut

Roxxane draguta


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 22 ore, maximilian87 a spus:

Salut,am fost si eu la domnisoara dupa citirea recenzilor si ce pot sa spun ca a am cheltuit 100 lei cu folos.multumesc roxxi si poate te mai prind pana pleci 

mulțumesc frumos , mă găsiți pana sâmbătă 13, inclusiv 💋

Link spre comentariu

Ești tare frumoasa! Nu vroiam să mai scriu despre tine dar când am văzut pozele nu m am putut abține să nu zic doua vorbe. Am fost ieri și ca de obicei a fost o întâlnire de excepție, căci Roxanne este amanta perfecta. Nu voi mai spune nimic despre ce am făcut și mi a făcut ci doar despre atmosfera vesela, relaxata și atat de plăcută pe care știe să o facă. Ce m a distrat însă a fost arsenalul anti psihopat pe care și l pregătise din care nu lipsea un cuțit a la Rambo și un box. Mai ales când am văzut boxul m a umflat râsul. Eu am ras dar este clar ca bietele fete s au speriat dar așa cum spunea și Roxanne nimeni nu are de gând să plece din cauza asta, mai ales când au văzut cât de mult le susținem și le iubim. Te pup Roxy și va pup pe toate fetele bune care va străduiți sa faceți mai frumoasă amarat asta de viață cu covidul în coasta noastră. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus_cezar
Reputație: 0
Acum 6 ore, ariovist a spus:

Ești tare frumoasa! Nu vroiam să mai scriu despre tine dar când am văzut pozele nu m am putut abține să nu zic doua vorbe. Am fost ieri și ca de obicei a fost o întâlnire de excepție, căci Roxanne este amanta perfecta. Nu voi mai spune nimic despre ce am făcut și mi a făcut ci doar despre atmosfera vesela, relaxata și atat de plăcută pe care știe să o facă. Ce m a distrat însă a fost arsenalul anti psihopat pe care și l pregătise din care nu lipsea un cuțit a la Rambo și un box. Mai ales când am văzut boxul m a umflat râsul. Eu am ras dar este clar ca bietele fete s au speriat dar așa cum spunea și Roxanne nimeni nu are de gând să plece din cauza asta, mai ales când au văzut cât de mult le susținem și le iubim. Te pup Roxy și va pup pe toate fetele bune care va străduiți sa faceți mai frumoasă amarat asta de viață cu covidul în coasta noastră. 

Rich grampa  fai  cadou  un placintar  e util  în asemenea cazuri și poate îți face și o placinta cu mere 

Link spre comentariu
Vizitator jhin21
Reputație: 0
6 hours ago, ariovist said:

Ești tare frumoasa! Nu vroiam să mai scriu despre tine dar când am văzut pozele nu m am putut abține să nu zic doua vorbe. Am fost ieri și ca de obicei a fost o întâlnire de excepție, căci Roxanne este amanta perfecta. Nu voi mai spune nimic despre ce am făcut și mi a făcut ci doar despre atmosfera vesela, relaxata și atat de plăcută pe care știe să o facă. Ce m a distrat însă a fost arsenalul anti psihopat pe care și l pregătise din care nu lipsea un cuțit a la Rambo și un box. Mai ales când am văzut boxul m a umflat râsul. Eu am ras dar este clar ca bietele fete s au speriat dar așa cum spunea și Roxanne nimeni nu are de gând să plece din cauza asta, mai ales când au văzut cât de mult le susținem și le iubim. Te pup Roxy și va pup pe toate fetele bune care va străduiți sa faceți mai frumoasă amarat asta de viață cu covidul în coasta noastră. 

Rox ce tip de dominare faci cu instrumentele astea???😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
Acum 38 minute, jhin21 a spus:

Rox ce tip de dominare faci cu instrumentele astea???😂😂😂😂😂

Pe mine m a distrat imaginea cu Roxy încercând să îi dea un pumn cu boxul tipului care se pare ca are 190 cm. Fata însă este curajoasa și asta am admirat. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 ore, kiukiuvea a spus:

De ce spui că ești disponibila dacă ai telefonul închis?

am avut programul pentru astăzi full și nu am fost atenta, îmi cer scuze celor care m-au contactat ! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Haideți că vă spun și pe pagina mea, @Suzy07 este sora mea.

Este în locație cu mine. 

Prețuri și servici:

300 lei: 20 min 1 finalizare cu amândouă. 

600 ora cu amândouă.

servici in acest timp: 

- sex oral ( in funcție de igienă )

- sex normal protejat. 

- poziția 69.

- sărutări pasionale între 2 surorii.

- sărutări corporale.

- sex 3-o. 

-fantezii plătite contra cost. 

pentru orice detaliu, programare, la începerea programului, ori Suzy, ori eu vom răspunde la whap, mesaj sau apel telefonic. 

 🆘 lucram amândouă pe programării. Va așteptăm ! pup. 

Revenim Luni cu programul pentru săptămâna acestuia ! 😘

 

 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 ore, roxxi01 a spus:

Haideți că vă spun și pe pagina mea, @Suzy07 este sora mea.

Este în locație cu mine. 

Prețuri și servici:

300 lei: 20 min 1 finalizare cu amândouă. 

600 ora cu amândouă.

servici in acest timp: 

- sex oral ( in funcție de igienă )

- sex normal protejat. 

- poziția 69.

- sărutări pasionale între 2 surorii.

- sărutări corporale.

- sex 3-o. 

-fantezii plătite contra cost. 

pentru orice detaliu, programare, la începerea programului, ori Suzy, ori eu vom răspunde la whap, mesaj sau apel telefonic. 

 🆘 lucram amândouă pe programării. Va așteptăm ! pup. 

Revenim Luni cu programul pentru săptămâna acestuia ! 😘

 

 

asa da =)) vezi ca eu ti-am dat idea! 

 

Eu as veni cu tata, cred ca m-as caca pe mine de ras =))=)) ... ne primiti?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...