Sari la conținut

0759960487


claudii

Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salut  am avut plăcerea sa merg și eu domnisoara , ca și aspect aduce cu Serena care din păcate sa retras , e o prezenta plăcută comunicativa și foarte înțelegătoare cu cerințele tale , am făcut cumostinta după care dusul de rigoare , precizat serviciile ( nu face finalizare orala ) și nu am întrebat de anal , cu toate ca are un fund numai bun  

Totul de nota 10 locație tatarasi lângă lidal  ap curat prosoape.curate baie cu de toate asa ca spor la treaba , nu e pentru cei ce doresc fete mai subțiri  . Merita de revenit 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 42 minute, multumitu a spus:

Salut  am avut plăcerea sa merg și eu domnisoara , ca și aspect aduce cu Serena care din păcate sa retras , e o prezenta plăcută comunicativa și foarte înțelegătoare cu cerințele tale , am făcut cumostinta după care dusul de rigoare , precizat serviciile ( nu face finalizare orala ) și nu am întrebat de anal , cu toate ca are un fund numai bun  

Totul de nota 10 locație tatarasi lângă lidal  ap curat prosoape.curate baie cu de toate asa ca spor la treaba , nu e pentru cei ce doresc fete mai subțiri  . Merita de revenit 

Mulțumesc frumos pentru vizita 😘😘 te aștept cu drag și alta data ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator giovanni1999
Reputație: 0
Acum 10 minute, claudii a spus:

Rămân pe o perioada mai lunga ! 😘😍 

atunci o sa iti fac o vizita pe 10 februarie daca mai esti atunci :*❤️ 

 

Link spre comentariu

Pe Claudia o avantajeaza pozele mult,sunt subiectiv.

Oralul putin mai bun decat al colegei (Cristina) dar in schimb m-am simtit putin grabit,ce-i drept am vizitat-o si la o ora tarzie si cred ca era cam "satula".

Programare respectata la minut.

Oral :7

Normal :8 -pozitii diferite unde nu a comentat.

Cadou : 150ron o finalizare.

Pentru cei care apreciaza femeile cu forma v-o recomand!

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 5 ore, viking_10 a spus:

Pe Claudia o avantajeaza pozele mult,sunt subiectiv.

Oralul putin mai bun decat al colegei (Cristina) dar in schimb m-am simtit putin grabit,ce-i drept am vizitat-o si la o ora tarzie si cred ca era cam "satula".

Programare respectata la minut.

Oral :7

Normal :8 -pozitii diferite unde nu a comentat.

Cadou : 150ron o finalizare.

Pentru cei care apreciaza femeile cu forma v-o recomand!

 

 

Mulțumesc mult pentru recenzie ! 
🙄Voi fi mai atenta cu tine data viitoare 😘😍

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Salut colegi de forum astazi am reușit sa merg din nou la tanara faptura care te primește cu sufletul deschis întotdeauna,  am sunat și am avut noroc sa fie libera dupa dusul din respect am schimbat câteva vorbe și după am trecut la relaxare am început un oral frumos executat am trecut la 69 fără mirosuri și deosebit maleabila , am trecut și la acțiune care a fost ceva frumos fără graba fără sunete false , ascultătoare și foarte primitoare , recomand pentru domni care știu sa aprecieze o femeie  și apreciază frumusețea naturala nu siliconul eu unul voi reveni cu drag întotdeauna chiar dacă ma repet parca este sora lui Serena numai ca nu face finalizare orala .

Sa aveți o seara liniștită in continuare note numai de top 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna dimineața simpaticilor 🥰🎀 Programul meu astăzi este până la 22:30 💞va pup și va îmbrățișez cu drag pentru programări nu ezitați să mă contactați in privat SMS WhatsApp sau apel la numărul de telefon 📲

2021-01-28-10-13-44-409.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...