Sari la conținut

TRANS Karla 0732460424


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
11 hours ago, midolici23 said:

Karla o transexuala , superbă , foarte frumoasa . Cu siguranță în top 3 din țara noastră  Fiind venita pe la Galați , am dorit să o întâlnesc. In realitate arata mult mai bine decât în poze. Din păcate nu veneam de acasă și aveam nevoie de a merge până la baie. Din păcate ușa de la baie era blocată și nu am putut continua , sincer am crezut că mai era cineva in baie, dar cred că m-am înșelat , dar asta am gândit pe moment. Nu vreau sa te superi pe mine . Îmi doresc mult că data viitoare sa te pot întâlni și voi veni pregătit de acasă . Îmi cer iertare pentru situația creeată . Și îmi pare rau că nu ai mai rămas puțin la Galați . Spor și succes și te rog nu îmi purta pică 

Hei .. Nu iti port pica deloc...chiar m-am  simțit foarte prost de situație  iti mulțumesc pentru compliment.. di inca o data imi cer mii de scuze...di cand revin te astept cu mare placere sa revii.. 

20201004_220431.jpg

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce pot spune despre karla?

Pe lângă faptul ca este o păpușică cu niște buze superbe, și nu doar, arată impecabil! 
 

senzuala, curată,o voce superba și are multă răbdare!  Multă răbdare chiar și cu stări de anxietate 👏


Recomand cu toată încrederea!!

este geniala! 

 

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...