Sari la conținut

TRANS Karla 0732460424


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 hour ago, elrey92 said:

Ce pot spune despre karla?

Pe lângă faptul ca este o păpușică cu niște buze superbe, și nu doar, arată impecabil! 
 

senzuala, curată,o voce superba și are multă răbdare!  Multă răbdare chiar și cu stări de anxietate 👏


Recomand cu toată încrederea!!

este geniala! 

Iti mulțumesc frumos si ma bucur ca am fost pe placul tau si te astept cu drag sa revii..Te sărut di iti doresc Sărbători fericite 😘😘😘😘

 

 

 

 

Link spre comentariu

Trebuie să îmi satisfac această experiență care nu am avut o niciodată,,de multe ori am vrut și nu am avut curajul,,dar sper că voi trece acest hop cu tine,,,sper să te prind cât ești în timișoara,,scrie te rog până când  stai,,,😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
6 hours ago, purisa said:

Trebuie să îmi satisfac această experiență care nu am avut o niciodată,,de multe ori am vrut și nu am avut curajul,,dar sper că voi trece acest hop cu tine,,,sper să te prind cât ești în timișoara,,scrie te rog până când  stai,,,😘😘😘😘

Cu mare drag cand vrei ma poti suna si ne putem vedea  sunt de aici deci o sa fiu o perioadă 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
4 minutes ago, oldboy66 said:

Frumusete , eleganta , bun gust si tot ce ti-ai dori de la o iubita vedem in tine Karla .Te pup si iti doresc sarbatori fericit . Sper ca viata sa-mi ofere sansa unei noi revederi cu tine .SPLENDIDA FIINTA !!!

 

Asemenea iti doresc bby si iti multumesc frumos si sper sa ne revedem cu drag

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...