Sari la conținut

TRANS Karla 0732460424


Postări Recomandate

20 hours ago, ts_karla said:

Saptaman asta o sa vin la.ploiesti  apoi vin si la buzău 

Chiar e mai rentabil un Buzau, Focsani, Caransebes sau cine mai stie unde decat un Oradea sau Cluj? Cred ca sunt peste la capitolele populatie, venit, mentalitate. Inteleg ca poate sa iti placa un oras, sau regiune, dar sa faci "turul" tarii si sa eviti zonele astea de fiecare data chiar nu inteleg.

Scuze Karla, nu are legatura strict cu tine, nu esti singura care abordeaza astfel zona si chiar nu inteleg de ce.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 8 minute, josephseed a spus:

Chiar e mai rentabil un Buzau, Focsani, Caransebes sau cine mai stie unde decat un Oradea sau Cluj? Cred ca sunt peste la capitolele populatie, venit, mentalitate. Inteleg ca poate sa iti placa un oras, sau regiune, dar sa faci "turul" tarii si sa eviti zonele astea de fiecare data chiar nu inteleg.

Scuze Karla, nu are legatura strict cu tine, nu esti singura care abordeaza astfel zona si chiar nu inteleg de ce.

Pentru ca in Cluj clienții sunt învățați cu 100 de lei tot tacâmul 🤣🤣😂

Link spre comentariu
2 hours ago, Adriana.ts said:

Pentru ca in Cluj clienții sunt învățați cu 100 de lei tot tacâmul 🤣🤣😂

Astea sunt povesti de adormit copiii. Am intrebat pe toate fetele care au mai fost, rar asa cum au fost, in Cluj si toate au spus ca merge f bine si ca au clienti la tarifele care le cer fara exceptie.

Pana una alta si la non TS e greu sa gasesti in CJ sub 200/400 care e peste cat ceri tu, daca nu gresesc(ultima ta postare cu tarif am vazut 200/300)

Eu vorbesc din experienta, tu cand ai fost ultima data in CJ? Eu nu tin minte sa fi trecut in ultimii 2 ani.

Nu vreau sa poluez topicul Karlei. Va pup pe amandoua si nu mai dati crezare fake news

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 oră în urmă, josephseed a spus:

Astea sunt povesti de adormit copiii. Am intrebat pe toate fetele care au mai fost, rar asa cum au fost, in Cluj si toate au spus ca merge f bine si ca au clienti la tarifele care le cer fara exceptie.

Pana una alta si la non TS e greu sa gasesti in CJ sub 200/400 care e peste cat ceri tu, daca nu gresesc(ultima ta postare cu tarif am vazut 200/300)

Eu vorbesc din experienta, tu cand ai fost ultima data in CJ? Eu nu tin minte sa fi trecut in ultimii 2 ani.

Nu vreau sa poluez topicul Karlei. Va pup pe amandoua si nu mai dati crezare fake news

So... nu am venit din cauza traseului etc dar promit ca o sa vin si te anunț cu drag te poop dulce ai iti doresc o zi minunată 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 1 oră, josephseed a spus:

Astea sunt povesti de adormit copiii. Am intrebat pe toate fetele care au mai fost, rar asa cum au fost, in Cluj si toate au spus ca merge f bine si ca au clienti la tarifele care le cer fara exceptie.

Pana una alta si la non TS e greu sa gasesti in CJ sub 200/400 care e peste cat ceri tu, daca nu gresesc(ultima ta postare cu tarif am vazut 200/300)

Eu vorbesc din experienta, tu cand ai fost ultima data in CJ? Eu nu tin minte sa fi trecut in ultimii 2 ani.

Nu vreau sa poluez topicul Karlei. Va pup pe amandoua si nu mai dati crezare fake news

F97203C1-DFF7-4C85-A0D2-D326F15175B1.jpeg

CE65693C-528D-4447-944F-41FF3D35DC8D.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...